Zavržený

Zavržený
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191894/bmid_nora-greyova-zavrzeny-MtO-191894.jpg 4 1495 1495

Nora Greyová série

Zavržený série

1. díl

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Hush, Hush , 2009

VeronicaF
18.10.2014

Jedna z mých oblíbených knih o andělech. Celou serii sem přečetla velice rychle protože sem nemohla vydržet.
Jen je škoda že už nebude další dil :))

ivzu77
17.10.2014 5 z 5

Nečekala jsem, že se kniha bude číst sama,velmi rychle a nedokázala jsem ji odložit z ruky. Akční děj, plno neodhalených zápletek, které se proplétají a pomalu rozuzlovávají. Nora je milá a chytrá holka, její pohled na svět mne bavil. Stále se kladete otázku, KDO JE PATCH? Klaďák nebo záporák? A pak zase ta láska.......
Díky, těším se na další pokračování.

BlackCatPet
28.09.2014 5 z 5

Moc by mě zajímal věk komentujících :) já jsem se do půlky knihy tak trochu nudila a měla jsem pocit, že čtu dívčí knihu. Ostatně já něco "lehčího" chtěla. Samozřejmě jsem si zamilovala Patche. Kniha je čtivá a druhá půle knihy je zábavná a dočetla jsem jí jedním dechem :) Mám slabost pro andělskou tématiku a tajemné chlapíky...

Kristys13
25.09.2014 5 z 5

z počátku trošku až moc zdlouhavé a na konec? od poloviny přečtené jedním dechem :) prostě anděl ;)

dexeded
11.09.2014 5 z 5

Začátek trochu zdlouhavý, asi od poloviny se kniha rozjela a už jsem ji neodložila. :)

Ankavi
11.09.2014 5 z 5

Úvodní kniha série se mi moc líbila, příběh mě bavil a i když jej řadím spíše mezi oddechovky, napětí mu nechybí :-)

Anna 13
06.09.2014 5 z 5

(SPOILER) Kniha byla ze začátku nezajímavá. Když jsem se do ní však začetla, začala mne bavit. Nechápala jsem však Noru, která byla podle mne vůči Patchovi až moc nedůvěřivá. Já jsem Patchovi od začátku důvěřovala. Možná až moc! Ve chvíli kdy jsem se dozvěděla, že Patch chce Noru zabít, nedokázala jsem tomu věřit. Ano, Patch byl vrah, ale při sledování Nory se do ní zamiloval, to nešlo přehlédnout. Ale stále si myslím, že Nora je pořád ještě strašně nedůvěřivá. Konec se vyřešil moc rychle a potyčka ve škole mne moc nebavila. Pořád jsem čekala, že to dopadne jinak. Měla jsem o konci jiné představy. Ale to nevadí. Kniha se mi moc líbila, byla napínavá a autorka měla hezký nápad! Během čtení knihy snadno uvěříte, že máte stejně jako měla ke konci Nora, strážného anděla. Já v to věřím.

pajka0071
28.08.2014 5 z 5

Úžasná knížka i příběh. Zaujalo mě to hned na první straně. :)

Sapy
19.08.2014 4 z 5

Zavržený je druhou sérií o andělech, kterou jsem dostala do rukou. A příjemně mě překvapil. Je to temné, žádní hodní, neposkvrnění andílci. Vztah mezi Patchem a Norou je v určitém smyslu až zvrácený. Rozhodně originálně pojatý příběh. Poznáváme anděly z jejich temnější stránky. Hlavní postavy zatím autorka nestihla moc vykreslit, o Nořině minulosti nevím téměř nic, stejně tak tu Patchovu nám autorka odkrývá jen velice pomalu, kousek po kousku. Určitě zkusím i další díl a uvidíme, co dál :)

Kotomi^^
12.08.2014 5 z 5

Trvalo dlouho než jsem se ke knize dostala. V knihovně na ni byla tak dlouhá čekací listina že jsem snad myslela že se ani nedočkám.Ale čekaní se velmi vyplatilo. Spoustu lidí tuto knihu hodnotí hodně pozitivně takže,jsem od knížky i spoustu čekala a nezklamala. Přečtené jedním dechem. Krása.

Tessi08
01.08.2014 5 z 5

Zbožňuju tuto knihu, sérii a taky no, Patche :) Poutavá, zajímavá, skvělé postavy - zejména Patch. Doporučuji!

Makyta
31.07.2014

Dobrá kniha, dobře se čte. Přišla jsem na ní zase když ji četla kamarádka, kousek jsem si přečetla a jak už to tak bývá chytlo mě to. Bohužel zatím jsem se nedostala k poslednímu dílu. V knihovně byl vypůjčený. Ale chystám se na něj!

Nelly
26.07.2014 3 z 5

Tak nějak se s Nefily a padlými anděly roztrhl pytel - nevadí, ale přílišná podoba se ságou Stmívání, která tu přeci jen byla dříve, mě nutí dát nižší hodnocení. Uvidíme další díly.

RosMeggie
24.07.2014 5 z 5

Úžasná kniha... čte se ani ne jedním dechem... celkem oddychovka, ale měla jsem i v jedné pasáži strach (a to se mi obvykle nestává)... No a Patch... je boží, takže jednoznačně doporučuji.... ;)

P.S. Já už mizím číst další díl...

-Rose

SindyEM
12.07.2014 5 z 5

WOW! Po Twilight ságe určite najlepšia fantasy kniha, na ktorú som odvtedy narazila...krásny prepracovaný príbeh, napínavý až dokonca. Ani chvíľu som sa nenudila, prečítala to jedným dychom. Dialo sa tam toho veľa, ale zároveň všetko spolu súviselo a vôbec to nebolo príliš.Tajomstvá sa odhaľovali postupne, autorka ponúkala po pár kapitolách vždy nový diel ku skladačke... a že si skladačku človek poskladá úplne až niekde v posledných piatich kapitolách. Fakt mala autorka vždy niečo schované v rukáve, hoci som to po tom všetkom už nečakala. Vrelo odporúčam :) a teším sa na ďalšie diely.

Blueberry.hd
03.07.2014 5 z 5

Kdybych znala ta nejkrásnější slova, použila bych je... Celá tato série je nádherná a i když jsem již četla vícekrát, mám ji stále stejně ráda. Změnila mi život
A Patch.. Waaaaaaaau

Katschka
01.07.2014 1 z 5

Ne, ne, ne, prostě NE. Fantasy mám velice ráda a snesu toho poměrně hodně, ale ani jedna z knih z této série mi nic neříká. Dočetla jsem jen silou vůle. Celkem hezké téma, ale hodně slabý děj.

k8jj
01.07.2014 4 z 5

První díl byl velice poutavý a já se prostě nemohla od knihy odtrhnout. JE to dobrá knha na uvolnění s pomalu rozvíjející se zapletkou. Jako relaxaci po naročném dni, kdy máte chu't na trochu fantasy je to vhodná volba. Doporučuji přečíst :)

Anne Leyyd
29.06.2014 4 z 5

Zavržený se mi VELMI TĚŽKO hodnotí. Pokud bych měla dát hvězdy za čtivost a poutavost, musela bych dát hvězd 5. Pokud bych měla hodnotit příběh jako celek, postavy a zápletku, tak bych snad musela dát jen 2 nebo 3. Takže nakonec knihu hodnotím slabými 4 hvězdami.

Knihu rozhodně DOPORUČUJI jako ODPOČINKOVOU ČETBU, protože na toto je skvělá. Rychle se čte, krásně ubíhá a nenudíte se při ní. Hledáte-li ale „něco víc“, tak po ní nesahejte, protože to „víc“ nedostanete.

Kammci
26.06.2014 5 z 5

Skvělá knížka! Úplně jsem hltala každé slovo!! Už jsem se pustila do 2.dílu :)

vraždy láska thrillery andělé

Becca Fitzpatrick