Crescendo

Crescendo https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191896/bmid_nora-greyova-crescendo-voV-191896.jpg 4 1112 137

Nora Greyová série

Zavržený série

2. díl

(pokračování světového bestselleru Zavržený) Nořin život má stále daleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážného anděla. Patch je tajemný, nádherný, magneticky přitažlivý, ale navzdory tomu, jakou roli má hrát v Nořině životě, se chová všelijak, jen ne andělsky. Je ještě vyhýbavější než dřív a k tomu se zdá, že tráví stále víc a víc času s Nořinou úhlavní sokyní Marcií Millarovou. Nebýt Patchova nepochopitelného jednání, Nora by Scotta Parnella, starého rodinného přítele, který se přestěhoval zpátky do města, sotva vzala na vědomí. Jenže Noru ke Scottovi začne cosi přitahovat – navzdory pocitům, které ji varují, že Scott před ní zřejmě skrývá nějaké tajemství. Noru navíc celou dobu pronásledují obrazy jejího zavražděného otce. Začne se zajímat, zda její původ nemá něco společného s jeho smrtí, a následkem toho jí hrozí stále větší a větší nebezpečí. Nora se zoufale snaží zjistit, co se vlastně v minulosti stalo, ale možná že některé události je lepší nechat spát, protože pravda může zničit vše – a všechny, kterým Nora věří a které má ráda.... celý text

Enefersis
09.05.2013 3 z 5

Zavržený- úžasná kniha, která mě bavila od začátku do konce. Bohužel, Crescendo za ním o něco zaostává.
Nevím, co bylo špatně. Ale připadá mi, že ten prvotní náboj se z toho jaksi vytratil a autorka se snažila co nejvíc vyždímat z příběhu, který měl skončit už prvním dílem.
Ale i tak byla kniha čtivá, až to hezké nebylo :D Nesouhlasím s některými názory, že je to jen díky písmu a řádkování. Fitzpatricková prostě umí skvěle psát, to je holý fakt. A taky jde poznat, že ve volném čase ráda kouká na kriminálky- nepředvídatelný děj, zrychlený tep a zatajovaní dechu při čtení jejích knih? Běžná záležitost (:
Ještě uvidím, jestli se pustím do dalších dílů. Sérii zas tak nežeru a díky některým velmi ohleduplným čtenářům víceméně vím, jak to celé skončí.. Jinak, obálka je opět dokonalá! :)

Ulrika
08.05.2013 5 z 5

Už se těším na poslední díl:)

Lenisk@
05.05.2013

Jsem zmatená. Nevím, zda-li se mi kniha líbila. A to je špatné. Přečetla jsem ji jedním dechem, to ano, čte se rychle a dobře. Ale věřila jsem Noře všechny její city? A vůbec.. věřila jsem autorce? :)

JajaAP
20.04.2013 5 z 5

Moc povedené pokračování a napínavý konec. Hromada zvratů a nevíte komu věřit. Ale musím souhlasit, že Scott mě taky na konci překvapil. Jdu honem číst Ticho, abych věděla jak to bude dál.

barborelka
11.04.2013 5 z 5

Mě tedy první díl nadchnul. Na začátku druhého jsem byla trošku rozpačitá než se děj rozjel a já se přestala ztrácet v tom kdo je zlý a kdo hodný....Jinak perfektní čtivo ;-) Marcii bych jednu napálila a Scott mě na konci dost překvapil.Rozhodně čtěte!!!! Snažte se přenést přes nezáživný začátek, nebudete litovat ;-)

Lenka 13
08.04.2013 5 z 5

Pěkné čtení,přečteno za jeden den,nemohla jsem jinak.Napětí od začátku do konce.
Část jak Nora krade deník a Patch pod oknem mě rozesmála.
Těším se na Ticho

VERDY81
24.03.2013

Knížka se mi opět moc líbila a těším se až seženu 3 díl a přečtu :-)

barca14
17.03.2013 5 z 5

Krásná knížka, jako Zavržený, všem vřele doporučuji:)

Majulinek
12.03.2013 5 z 5

Crescendo se mi líbil stejně jako kniha Zavržený. Byla jsem velmi napnutá, až se dostanu k třetímu dílu a zjistím, jak to všechno je dále. :)

Posli
10.03.2013 3 z 5

Trochu podobné jak Nový měsíc. Stejně jako Edward se tu odtrhává Patch. Nora mi v tomhle díla přišla strašně natvrdlá a velmi hysterická. Nejvíc jsem si oblíbila postavu Vee. Konec nebyl předvídatelný a to se mi líbilo. Sice mi Crescendo přišlo zbytečně roztažené, ale bylo pěkné. Dávám něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.

Petruše90
24.02.2013 5 z 5

Stejně jako první díl, prima :) Napětí graduje a těším se na další díl :)

snilek.holka
23.02.2013 4 z 5

Tahle série mě baví čím dál víc. Neříkám, že byla dokonalá. Nicméně po dlouhé době mě něco tak moc chytilo.

Danda224
22.02.2013 4 z 5

Ze začátku se mi moc líbilo ve prostřed mi bylo Nory hrozně líto a konec? Konec mi doslova vyrazil dech :D

Kate.S
26.01.2013 3 z 5

Po prvním tak říkajíc dobrém díle, jsem si říkala, že série má celkem dobře našlápnuto. Teď nevím, protože mi tento díl přišel hodně stejný. Jediná novinka byly hádky mezi Patchem a Norou. Musím přiznat, že Nora mi občas s tou svou žárlivostí lezla krkem. Na konci že mě některé věci překvapily, ale to je vše. Že bych z toho byla nějaká nadšená, to opravdu ne.

~.Lucy.~
19.01.2013 5 z 5

Skvělá knížka, jako vždy ! Líbilo se mi že Patch, byl zase tak záhadný...., ty jejich hádky ! Ale, chybička se vloudila. Všiml si někdo že už nebylo řeč o Nořině nemoci ? (Chudokrevnost, musela brát prášky) Tomu jsem se spíš zasmála. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Otevřený konec, Sakra !!! :D Tenhle díl byl trošku víc zamotaný, ale Becca umí vážně nádherně psát s skvěle z toho vybruslila :)) Jedna z nejoblíbenějších knih.

xxiixxi
13.12.2012 4 z 5

Váhám, kolik hvězdiček udělit. Na jednu stranu mě kniha po prvním dílu zklamala, ale konec to celkem vylepšil, ale také tam bylo dost nelogických zvratů. A vlastně kolik postav není nadpřirozených? Snad jen Vee a pak ten detektiv. Jinak jsou všichni andělé, padlí andělé, nefilové, potomci nefilů a já nevím, na co jsem ještě zapomněla. A přijde mi, že se tam toho moc nedělo, většina stránek byla plná hádek, lží a výčitek. Čekala jsem víc.
Zatím dám asi 4 hvězdy, ale nevím, jak dlouho si je udrží...

TessDragon
14.11.2012 5 z 5

A to jsem si myslela, že víc než 1.díl mě to už nezaujme, ale opak se stal pravdou. Tato knížka rozhodně není horší než 1.díl, jak to u několika knížek bývá. Už tu není ani tolik vtipkování mezi Patchem a Norou. Ted už tu je žárlivost, nenávist, ztráta. Rozhodně byl na stejné příčce jako 1.díl ne-li lepší. Užila jsem si ho maximálně a na Patche jsem se vždycky těšila. Scott mě ze začátku moc neoslovil, ale průběhem knihy se mi zamlouval víc a víc, ale přece jen Patch pořád vede ;D . Taky tu bylo spoustu zvratů, co jsem nečekala. A Marcie mě doslova vytáčela k nepříčetnosti. Knížku můžu jen doporučit a už se těším na další pokračování : Ticho.

beeres29
11.11.2012 5 z 5

Když sem přečetla první díl Zavržený, velice sem se těšila na druhý díl, ale trochu mě zklamal, že Patch se málo objevoval v knize. Celkově zase nebyl špatný druhý díl.

Kristie-Sophi
20.10.2012 5 z 5

Rozhodování mezi číslem čytři a pět...Nakonec jsem přece jen dala těch pět ;) Od začátku do konce měla kniha spád, ikdyž někdy moc zdlouhavý. Nora mě chvílemi vytáčela a chybělo mi tam více té Patchové přítomnosti :(
Ale po celou knihu tam nějaké to napínání, tajemno bylo a konec byl taky dobrý - ikdyž v napínavé chvíli utnutý, bohužel :/

K.accka
03.10.2012 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale první díl více, jak už to bývá u většiny knih na pokračování.

vraždy láska andělé

Becca Fitzpatrick