Crescendo

Crescendo https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191896/bmid_nora-greyova-crescendo-voV-191896.jpg 4 1112 137

Nora Greyová série

Zavržený série

2. díl

(pokračování světového bestselleru Zavržený) Nořin život má stále daleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážného anděla. Patch je tajemný, nádherný, magneticky přitažlivý, ale navzdory tomu, jakou roli má hrát v Nořině životě, se chová všelijak, jen ne andělsky. Je ještě vyhýbavější než dřív a k tomu se zdá, že tráví stále víc a víc času s Nořinou úhlavní sokyní Marcií Millarovou. Nebýt Patchova nepochopitelného jednání, Nora by Scotta Parnella, starého rodinného přítele, který se přestěhoval zpátky do města, sotva vzala na vědomí. Jenže Noru ke Scottovi začne cosi přitahovat – navzdory pocitům, které ji varují, že Scott před ní zřejmě skrývá nějaké tajemství. Noru navíc celou dobu pronásledují obrazy jejího zavražděného otce. Začne se zajímat, zda její původ nemá něco společného s jeho smrtí, a následkem toho jí hrozí stále větší a větší nebezpečí. Nora se zoufale snaží zjistit, co se vlastně v minulosti stalo, ale možná že některé události je lepší nechat spát, protože pravda může zničit vše – a všechny, kterým Nora věří a které má ráda.... celý text

jana3526
07.12.2016 5 z 5

Až někdy potkáte kouzelného jazyka z inkoustového srdce, pošlete ho za mnou. Nechala bych si vyčíst Noru a zfackovala bych ji, aby dostala rozum. Neb během čtení i naprostého pacifistu, kterým jsem já, musely přepadat návaly vzteku a nekontrolované agrese nad jejím přihlouplým chováním. Nicméně každá emoce se počítá a kniha mne dostala, stejně tak, jako první díl. Série se čte sama a naprosto jsem si ji zamilovala i když jsem hodné mimo cílovou skupinu čtenářů, ale to já ostatně vždycky. No nic, jdu na další díl, už teď jsem naplá jak kšandy!

Pajuška59
30.11.2016 5 z 5

Tento díl mě zaujal více než první a hned se vrhnu do dalšího :)

Napůlanděl
12.11.2016 5 z 5

Noo to bylo něco...Patch se chvilkama jevil hrozně..měla jsem chuť do knihy vstoupit a nafackovat mu...samozřejmě i Noře...Spisovatelka si s tématem andělů poradila líp než jsem čekala! Tímto dílem se série dostala na příčku mých oblíbených knih....

Kiwicatko
28.10.2016 4 z 5

A pokracujem v andelske krasojizde :-) tady sem teda zastavala nazor: "Co to ku..a s tebou je Patchi?!" A do toho se mi tam mota Scott, kterej chvilema pusobi, jako by trpel rozdvojenou osobnosti.... Ale i tak se uz tesim, az se pustim do dalsiho dilu :-)

sarahmoon
11.10.2016 3 z 5

Myslím, že je druhá kniha o poznání slabší. Dokonce jsem občas měla Nory plné zuby. Vlastně nejen jí... Ale i tak jsem knihu přečetla jak nejrychleji to šlo, abych již mohla držet v ruce další díl a trochu se posunula k tomu mému vysněnému konci ♥... no doufám, že to tak i skončí ;o)

lucie4181
24.09.2016 4 z 5

Pro mne jedna z nejoblíbenějších ság. Avšak první díl je ten, do nějž jsem se zamilovala, druhý díl je mým tajným milencem. Protože jsem z tohoto příběhu nadšená.

lucie2952
24.09.2016 4 z 5

Skvělá kniha. Děje daleko lepší než v první dílu. :)

Dinosaur
14.09.2016 3 z 5

(6/10) Tak jsem zkusil i druhý díl. Kniha začíná poměrně idylicky, ale samozřejmě se vše zkomplikuje. Vadilo mi ovšem chování Nory a jak to tu tak čtu, tak nejsem jediný. Trochu jsem zvažoval, jestli sérii neodložit, protože přecejen obvykle čtu naprosto odlišné žánry, ale po tom konci to zkrátka nešlo a ten třetí díl jsem musel otevřít :)

jmeno
09.04.2016 3 z 5

Zdálo se mi to, nebo se Nora celou kihu utápěla v sebelítosti? Ale jinak se mi kniha celkem líbila.

warca
08.04.2016 5 z 5

Druhý díl příběhu dodal správný spád celé sérii. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. narozdíl od ostatních komentářů si myslím, že tenhle díl byl mnohem lepší.

Makaja
08.03.2016 2 z 5

Tak tohle opravdu nebylo plnohodnotné pokračování první knihy. Z Nory se stala paranoidní hysterka, která byla zcela zahleděná do sebe a stejně jako v první díle nevěděla, co vlastně chce. Tady to ovšem vygradovalo, takže když se asi potřetí opakovala v podstatě tatáž situace (chci ho- nechci ho), měla jsem sto chutí knihu odložit. Neudělala jsem to jen díky celkem zajímavé dějové linii kolem Nořina otce a příslibu, že třetí díl je mnohem lepší. Nicméně, když jsem jedničce dala 4 hvězdy, nemůžu tady víc než dvě. Ale kdo se chce dozvědět, jak to celé dopadne, musí se prokousat i tímto dílem a zas tak těžké to není.

sylva8672
06.03.2016 3 z 5

Tahle kniha mě (po skvělém 1.dílu) hodně zklamala. Začala mě bavit až od 23. kapitoly, kdy se tam konečně začalo něco dít. Nora mě tentokrát šíleně rozčilovala svýmy neustále se opakujícími a úplně zbytečnými výlevy proti Patchovi, které si po hádce pak zase hrozně vyčítala. A takto pořád dokola- už to bylo vážně otravné.
Tak doufám, že následující díl bude o dost lepší

Viky007
22.01.2016 5 z 5

Oproti prvnímu dílu o hodně lepší. Tak trochu fantasy detektivka, to se mi líbí. Chování hlavních postav bylo sice občas uhozené, ale musím uznat, že autorka to má promyšlené dobře.
Tedy až na Vee, ta mi neskutečně lezla na nervy.

ooMARGARETHoo
07.12.2015 5 z 5

Do Crescenda jsem se pouštěla z velkým nadšením, proto jsem možná byla trochu zklamaná ze začátku ale každou další kapitolou se to jenom lepšilo. Knížka mě na tolik pohltila že jsem ji přečetla za jediný den. A jak psala Haňulec zajímalo by mě jak to vnímal Patch. :)

Haňulec
21.08.2015 5 z 5

Velice by mě zajímalo, jak to vnímal Patch. Jinak pěkná kniha jako první díl.

Roselunda 1928
14.06.2015 3 z 5

Trochu horší než Zavržený. Obvykle mám radši, když je kniha v první osobě, ale tady mi dot chybělo vědět, jak to vnímal Patch... a proč doprkna musela autorka Scotta pojmenovat Scott? :D

taanicka
04.05.2015 3 z 5

První díl mě zaujal a tak jsem ihned sáhla po dalším. Bylo tam tolik věcí co se potřebovalo vyřešit! Jenže místo toho aby mě to bavilo tak jsem se čím dál víc musela nutit abych to dočetla. Teď teda čtu už třetí díl a začíná to být zase aspoň trochu zajímavé... No tak uvidíme jak to skončí.

Markouš
03.05.2015 4 z 5

Stejně super jako předchozí díl. Akorát ten začátek byl takový nic moc. :/

Julia_pt
01.05.2015 5 z 5

Sice mi přišel tento díl slabší než první, ale přesto si zaslouží 5 hvězd

jitka7
29.04.2015 5 z 5

Všem, kdo mají rádi tuto tématiku - doporučuji. Pěkný příběh, bavilo mě to :))

vraždy láska andělé

Becca Fitzpatrick