Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426943/bmid_zatimco-jsi-spala-qBW-426943.jpg 4 234 71

Tara Loganová svou perfektní rodinu zbožňuje. Její štěstí se však jednoho rána rozplyne, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že Leeho nezabila, a vyděšená, že přijde o vše, na čem jí záleží, odejde domů a nikomu neřekne ani slovo. Když se její dcera začne vymykat kontrole a manžel se jí čím dál víc vzdaluje, začne uvažovat, zda někdo z jejích blízkých neví, co se tu noc doopravdy stalo. Policie jí klade nepříjemné otázky a ona si uvědomí, že tomu musí přijít na kloub. Dokáže ale unést pravdu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

While You Were Sleeping , 2016

lenka666
05.05.2020 5 z 5

Velmi čtivé a napínavé.

Dela111
25.04.2020 4 z 5

Nemám moc ráda označení "thriller pro ženy", ale toto se skutečně jinak nazvat nedá. Hlavní hrdinka se chová - řekněme - velice žensky, vyšetřující policista nahradí profesionální přístup velmi osobním přístupem zaměřeným na potřeby jednotlivce... ;-).
Příběh je postavený na hromadě lží a tajností. Zápletka je jednoduchá, ale zároveň je to tak zamotané, že podezřelí jsou snad všichni. Děj má spád a celé se to lehce čte. Když přivřu obě oči a přihlédnu k tomu, že kniha je dobré odreagování, dám 4* :-).

kneslova
20.04.2020 4 z 5

Taková pohodová detektivka, velice dobře se čte. ˇUplný konec mi přijde překombinovaný. Dobrá knížka, tak na 4,5 hvězdiček.

RADOST
13.04.2020 5 z 5

Co je pravda a co lež? Co si (ne)pamatuji a proč? Mohu se spolehnout na své instinkty? Jaké mají úmysly ti kolem mě ? K takovým otázkám se neustále uchyluje hlavní hrdinka knihy. A my spolu s ní. Dobré čtení a přemítání to bylo.

romanka26
13.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla perfektní kniha, napínavá od začátku do konce!! Měla jsem tolik tipů na pachatele a nakonec jsem byla úplně vedle :) Knihu jsem jen těžko odkladala, četla jsem i celou noc.. No zkrátka parádní, až na to,,tak jako tak " v překladu :D

Ráčkajda
08.04.2020 5 z 5

Miluju, když mě knížka drží v napětí od začátku do konce a ještě víc miluju, když nedokážu brzo odhadnout vraha, když se jen domnívám, že by to mohl být ten nebo ten a ve finále je to úplně někdo jiný:-). Konec mě velmi překvapil, takže za mě super knížka a dávám pět hvězdiček:-)

zuzana2599
03.04.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala tvůj svět se převrátil vzhůru nohama. Co se tehdy stalo ?
Vynikající psychologický thriller, plný překvapení a zvratů, které nečekáte. Mně se kniha líbila hned od první stránky, děj nabíral na síle a dospěl ke konci, který mě překvapil a já ho vůbec nečekala. Je to rodinný příběh, naplněný přetvářkou, lží a podezíráním.
Přečtěte si, určitě se vám knížka bude líbit. Doporučuji !

Hope80
28.03.2020 5 z 5

Výborná knížka, četla se sama a od prvních stránek byla napínavá .

jana3099
27.03.2020 5 z 5

Tak tohle byl opravdu zajímavý a zamotaný příběh. Hodně dobře se mi četla a já ji fakt hltala. Hodně a opravdu hodně lží, přetvářky, podezírání ..... tak moc, že nevíte komu věřit ani ve vlastní rodině ani známých či kamarádům ....... Kniha rozhodně stojí za přečtení a já určitě doporučuji ;-)

blonďatá.luc
21.03.2020 4 z 5

Lži, podvody, nevěra, podezřívání, hádání se … Tak přesně toho je thriller Zatímco jsi spala plný. Kniha měla poměrně pomalý rozjezd, ale postupně to gradovalo - až jsem dospěla do fáze, kdy jsem se na ni začala těšit. Během čtení jsem měla spoustu nápadů, jak to celé mohlo být (zpravidla jsem se přikláněla k aktuálnímu hlavnímu podezřelému), ale netrefila jsem se ani jednou - protože výsledná varianta mi jednoduše nepřišla na mysl. Kniha má cca 300 stránek, a přesto myslím, že kdyby autorka ještě trošku ubrala, bylo by to lepší - některé pasáže mi přišly zbytečné a zpomalovaly děj (což možná byl jejich zamýšlený účel). Přemýšlela jsem, jak bych vyjádřila své pocity k hlavní hrdince a obecně ke všem postavám v knize, ale na nic použitelného jsem nepřišla. Jsou to lidé, kteří mají k dokonalosti daleko, a právě proto jsou tak krásně uvěřitelní - jak jejich činy, tak i myšlenkové pochody. V závěru si myslím, že je to jeden z těch lepších thrillerů.

Ivulka432
01.03.2020 4 z 5

Pomalejší rozjezd, ale s každou další stránkou kniha nabírala obrátky. Konec jsem nečekala - vraha netipovala. Kniha je čtivá. "...naše činy nás vždycky nakonec dostihnou. I když se to někdy nestane tak, jak jsme čekali."

thrillery pro ženy

2017  80%Tvář mojí dcery