Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426943/bmid_zatimco-jsi-spala-qBW-426943.jpg 4 234 71

Tara Loganová svou perfektní rodinu zbožňuje. Její štěstí se však jednoho rána rozplyne, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že Leeho nezabila, a vyděšená, že přijde o vše, na čem jí záleží, odejde domů a nikomu neřekne ani slovo. Když se její dcera začne vymykat kontrole a manžel se jí čím dál víc vzdaluje, začne uvažovat, zda někdo z jejích blízkých neví, co se tu noc doopravdy stalo. Policie jí klade nepříjemné otázky a ona si uvědomí, že tomu musí přijít na kloub. Dokáže ale unést pravdu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

While You Were Sleeping , 2016

Allla9
12.10.2021 3 z 5

Zápletka byla zajímavá, ale napsané tak, že mě kniha nezaujala. Přesto jsem dočetla. Vraha jsem neodhalila a nečekala.

nicole1990
19.09.2021 5 z 5

Vrah mě teda vůbec nenapadl. Dost dobrá zápletka , napínavé od začátku až do konce. Určitě doporučuji.

monushka
05.09.2021 4 z 5

Super kniha s naprosto nečekaným závěrem.

Doubravka1975
29.08.2021 5 z 5

Super! Kniha čtivá, napínavá od začátku až do konce. Každý lže a každý je podezřelý. Pachatel překvapil. Ale s Huntem to bylo trochu přehnané.

Renca.ch
30.05.2021 2 z 5

Kniha byla čtivá, zajímavý začátek, nikomu se nedalo věřit, vrah byl absolutně nepředvídatelný...ale jinak skoro všechny postavy byly nesympatické, zvláštní chování a nepochopitelné a někdy ani nevysvětlené jednání, románek s policajtem úplně zbytečný.Hodnotím jako průměrný thiller.

Summer7
04.05.2021 2 z 5

Kniha nebyla bůh ví co, v tomto žánru jsou určitě lepší díla. Za chvíli na ni zapomenu.

Vatter83
02.04.2021 4 z 5

Dobrá detektivka, napínavé, vraha jsem neodhalila, překvapivý konec, jen ty jednotlivé postavy - nesympatické, na člověka to působí, že vlastně všichni lžou a nedá se věřit nikomu. Ani samotnému detektivovi.

Janík511
01.04.2021

Nedočteno, nebavila mě a děj mi přišel nemastný, neslaný. Vracet se k ní nebudu.

Danago
29.03.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani mě to nijak zvlášť neuchvátilo. Je pravda, že pachatele jsem neodhalila. Ale těch nevěrohodných vypravěčů lží a intrik tu bylo až příliš. Navíc všechny ty vztahy mezi postavami mi připadali velmi zvláštní , někdy nevěrohodné. A žádná z postav mi nebyla sympatická. Možná to byl záměr autorky, ale za mě průměr. Nenadchne, neurazí.

Damaj
26.03.2021 5 z 5

Velmi zajímavý a poutavý příběh, který má děj a spád a ničím se zbytečně neprodlužuje. Vždy když si čtenář myslí, že ví, co se stalo, kdo je pachatel, zjistí, že tak to být nemohlo. Pravdu se čtenář dozví až na opravdu posleních stránkách a je to rozhodně dost nečekané. Bohužel si myslím, že konec byl dost rychlý a useknutý. Je tam skryto ještě mnoho tajemství. Co jsem nepochopila, tak postavu šefinspektora Hunta. Nevim, zda mu věřit, co dělal nejprve u Sereny, proč chodil k Taře, zda jí chtěl pomoci nebo ublížit.

MMacicekk
16.02.2021 4 z 5

Tento psychothriller vystavěný na lžích hlavních i vedlejších postav se mi moc líbil. Kniha měla spád a velmi dobře se četla. Autorka vsadila na dialogy - neustálé rozhovory hlavní hrdinky s ostatními postavami posouvaly velmi rychle příběh vpřed. Zpočátku se zdá být vše jasné, ale autorka si příběh velmi dobře promyslela a svého čtenáře tím dokonale zmate. Zvratů, postupného odhalování a odkrývání lží bude pomalu přibývat, až nakonec budete mít jasno. Anebo ne? Konečný zvrat vás překvapí a vše, o čem jste si dosud mysleli, že víte, autorka jedním tahem zbortí. Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. Doporučuji.

Janiip
10.02.2021

Skvělá kniha. Vraha jsem odhalila až na konci, takže za mě super. Trošku mi ten konec přišel ustřihnutý...

cerna7151
03.02.2021 4 z 5

Dobrá detektivka, překvapivý konec.

Prateri
29.01.2021 4 z 5

Kdo lže, kdo lže víc? Kdo žárlí, žárlí někdo víc? A skoro každý něco tají. A kdo je vrah? Dokáže policie někoho usvědčit? To je otázek, a je jich ještě víc, než se dobereme k závěru knihy.
Pro mě to byl slušný psychothriller. Můžu říct, že zatímco hrdinka knihy Tara spala, tak já jsem v noci četla.
A jeden citátek z knihy: Lži a tajnosti jsou jen odtikávající časované bomby, které čekají na chvíli, kdy by mohly napáchat tu největší zkázu.

BlueTer
07.01.2021 3 z 5

Kniha jako taková je velice dobrá, ale nedosahuje kvalit ostatních knih podobného žánru, kterých je teď požehnaně. Měla jsem pocit, že je kniha strašně utahaná a řešilo se tam pořád to samé. Věta typu "Musím Rosie konfrontovat..." je tam snad milionkrát.
Taky nechápu tu dějovou linku s Huntem.
Ale když všechny tyhle věci přehlídnete je to velice zajímavá kniha.

SilvieSisinka
06.01.2021 4 z 5

Kniha mě velmi bavila. Byla napínavá,zápletka zamotaná.

jasmína
23.12.2020 5 z 5

Skvěle propracovaný děj.

Mám ráda takové zapletité příběhy....

Janík511
23.10.2020

Prozatím knihu odkládam, nějak se nemůžu začíst. S podobnou tématikou už je knih moc a tohle je zase další v řadě. Třeba se k ní časem vrátím, teď mě opravdu nebaví.

klarence
23.10.2020 3 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla, udržela v pozornosti , určitě si od autorky přečtu další

petula22
09.10.2020 5 z 5

Skvělé téma, knížka je napínavá od začátku do konce. Adeptů na vraha je hned několik, místy to bylo trochu překombinované a přitažené za vlasy, ale i tak doporučuji!

thrillery pro ženy

2017  80%Tvář mojí dcery