Zámek prince Bordelníčka

Zámek prince Bordelníčka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420788/bmid_zamek-prince-bordelnicka-bnG-420788.jpg 5 16 5

V komnatách prince Bordelníčka vládne nepředstavitelný nepořádek a zmatek. Neztratíš se v něm? Prohledej jednotlivé stránky a najdi zatoulané předměty. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Pozor! Dá zabrat i rodičům!

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Egmont (ČR)

Le château du prince Dufouillis , 2018

muchomurka
17.11.2023 5 z 5

Tyhle knížky máme rádi u nás doma všichni. Pro zkrácení dlouhé chvíle, nebo když si chce Bambulka číst, ale já už hlasem nemůžu, tak si vezeme některou z této série a hledáme. Každý podle svého. Některé věci jsou opravdu záludně schované. A tak je fajn, že když se nám to opravdu najít nedaří a nepodaří, je v knížce na konci řešení.

cucik14
11.05.2023 5 z 5

Skvělá kniha, děti v ní i po nalezení všech znázorněných předmětů samy hledají další zajímavosti a detaily. Určitě doporučuju.

lucakuca
24.03.2023 5 z 5

Pěkné, vtipné a dost těžké :-).
Zámek prince Bordelníčka či Zámek princezny Čurbesky je velmi podobného takřka stejného principu, až okopírované jistoty úspěchu hledačky.
Jak by řekl klasik: "Co bylo dřív? Slepice nebo vejce?"

Zuzvil
22.07.2020 5 z 5

Docela novinka z oblasti velkoformátových leporel přímo určena k hledání různých ztracených předmětů, je to opravdu od hledání pro úplně nejmenší až pro starší či dospěláky. Jsou tam 4 kategorie obtížnosti hledání daných předmětů. Ještě je také dívčí verze. Za nás povedené, dcera se baví, my také, ilustrace jsou příjemné a dost vtipné. Příjemným bonusem je i řešení v zadní části knížky.

Aknel26
03.12.2019 5 z 5

U hledání předmětů v sídlech Čurbesky i Bordelníčka se dobře bavila celá naše rodina (ve věku tři až osmdesát pět let). Na každé dvojstránce najdeme čtyři úrovně úkolů od nejjednodušších předmětů, které najdeme na první pohled, až po ty, jež dají hledačům pěkně zabrat. Po pár stranách jsme zhruba pochopili princip, jak bývají ty nejtitěrnější znázorněny či ukryty, a my dospělí jsme čas hledání zkrátili. Knížky mají veliký formát a pro netrpělivé je vzadu i řešení.

Benjamin Bécue
francouzská, 1982