Zaklínač – komplet 8 knih

Zaklínač – komplet 8 knih https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348033/bmid_zaklinac-komplet-8-knih-Xr4-348033.png 5 431 52

Zaklínač série

Komplet všech osmi knih o Zaklínači v novém brožovaném vydání v dárkovém boxu. Komplet obsahuje: Prequel: Bouřková sezóna Soubory povídek: Poslední přání Meč osudu Sága: Krev elfů Čas opovržení Křest ohněm Věž vlaštovky Paní jezera

špulo
19.05.2018 5 z 5

Neviem, či vo fantasy máme niečo lepšie. A to mám prečítaného hojno. A hojno ma ešte čaká. Keď nájdem niečo, čo by ma potešilo viac, svoje hodnotenie upravím. Ale, vlastne prečo? Geralt je proste naj...

LenkaK666
27.04.2018 5 z 5

Na zaklínače jsem přišla ve svých 23 letech přes první díl hry, která mě hrozně bavila. Když jsem zjistila, že je to podle knižní předlohy, hned jsem si koupila první knihu a pak už to šlo rychle :-D Teď, o pár let později čtu celou sérii znovu a jsem pořád stejně nadšená. Hlavní příběh si pamatuji dobře, ale spoustu pasáží jsem už úplně zapomněla, tak jsem z četby nadšená úplně stejně, jako poprvé. Zkrátka můj milovaný Zaklínač ❤

Bucifalek
05.04.2018 5 z 5

Pověst pokračuje a příběh nikdy nekončí.

Heisenberg
01.12.2017 5 z 5

Po sérii Harry Potter, můj nejoblíbenější, nejlepší a nejkrásnější komplet co mám v knihovně. Sapkowski je jedním slovem borec.

nai.ivka
19.11.2017 5 z 5

Všude bylo jednu dobu o Zaklínači což mě odrazovalo, nakonec jsem chtěla vědět co na tom lidi mají a musela jsem to celé přečíst jedním tahem. Krásná chytrá pohádka pro velké děti.

LMFantasy
28.09.2017 5 z 5

U mňa si pán Sapkowski vyslúžil za túto sériu veľký rešpekt. Pre mňa jedna z najpútavejších fantasy so skvelými opismi a charaktermi postáv.
Ale i keď je to skvelé čítanie, ktoré pobaví a čas s ním lepšie ubieha, tak prvé knihy (1-4) ma bavili predsa len o niečo viac. Možno je to tým, ako sa dej postupne naťahuje, či ako sa Geralt vyvíja, ale už som ich v takom tempe nehltala... :)

Mishhulka
16.09.2017 5 z 5

Delicious, Geralt ikdyž dobře ví ,že ho společnost nepřijmá , pomůže tam, kde je to zapotřebí. Je pořád sám sebou. Knihy mě moc bavily a stránku sem hltala jednu za druhou, dá se říct, že v některých okolnostech mi otevřel oči ( je pro mě těžké vysvětlit v jakých ) . Chci tím říct ,že poté co jsem dočetla poslední díl ,tak mohu říct ,že Geralt je mou součástí .

Snad je to pochopitelné,musím se omluvit,protože nedokážu své pocity lehce vyjadřovat . :)

Delicius
22.08.2017 3 z 5

Mishulka, zajímalo by mě v čem ti změnil Geralt pohled na svět? :-) Bylo by pro mě zajímavé vědět, čím tato knížka oslovuje ostatní, já ji totiž pořád spíše beru jako oddechové čtivo.

Jinak v podstatě souhlasím s Jacckem, jako malý jsem byl nadšen, teda až na poslední díl: Paní jezera, která byla na můj vkus dost roztahaná.

Mishhulka
22.08.2017 5 z 5

Knížky,které mi změnily život a díky Geraltovi mám uplně jiný pohled na svět . Nemám slov ..

Aniday
16.08.2017 5 z 5

děkuji, že jsem měla možnost poznat Geralta, všechny milé ostatní a jejich příběh...

Jm.bazar
15.08.2017 5 z 5

Má zkušenost je naprosto opačná než u Jaccka. Po 10letech znovu přečteno a nadchla mě stejně jako poprvé kdy mě tato serie přivedla k fantasy. Od té doby jsem přečetla hodně knih, ale žádná se zaklinači nevyrovná.

Jacck
24.07.2017 4 z 5

Pokud je vám pod dvacet let, tak si dejte hvězdiček pět, pokud je vám nad třicet, tak hvězdičky tři. Četl jsem to v 90. letech jako náctiletý když to vycházelo a byl jsem z toho unešený. Rozhodl jsem se k tomu vrátit o 15 let starší a zjistil jsem, že k některým věcem z mládí by se člověk vracet neměl. V tomto smyslu to bylo podobné jako májovky, kde je tento efekt ještě mnohem dramatičtější.

Andrzej Sapkowski
polská, 1948