Zahrada lží

Když Ursula Kernová, majitelka Agentury paní Kernové, jež poskytuje sekretářské služby bohaté klientele, najde svou nejlepší zaměstnankyni a přítelkyni mrtvou, odmítá uvěřit, že to byla nehoda. Pouští se tedy do pátrání a předtím se svěří se svými úmysly svému klientovi, archeologovi a dobrodruhovi Slateru Roxtonovi. Slater se domnívá, že se musela snad pomátnout, ale nenechá ji v tak nebezpečné situaci samotnou. Pokud se krásná vdova hodlá pustit do pátrání po vrahovi potulujícím se po viktoriánském Londýně, Slater je odhodlaný stát jí po boku. Společně musejí odhalit identitu vraha – a aby tohoto cíle dosáhli, možná budou muset jeden druhému odhalit i svoje vlastní nejhlubší tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248993/big_zahrada-lzi-qul-248993.jpg 460

Vydáno: , Baronet

Garden of Lies, 2015

Kniha Zahrada lží

Kudík

Od této autorky jsem už pár knih přečetla, a tato patří k těm "pouze" dobrým. Je to hezký román s detektivní zápletkou, ale autorka má mnohem lepší díla. Zde mi přišel motiv takový trošku moc... zapletených lidí, velká "čistka" a chyběla mi uvěřitelnost a chemie u chování hlavních hrdinů, i když Slater Roxton mě bavil, ale jeho personál byl ještě lepší. :) Líbí se mi obálka, ale říkám si, že k ději nepasuje, spíše zde měl spíše být skleník, anebo bludiště jako na originálu.

dr.romca
03.03.2020

Pěkný příběh, ale na historickou romanci tam bylo, na můj vkus, až moc mrtvol .

Aneleh
06.10.2019

Romantika je spojena s detektivní zápletkou, která mě příliš nenadchla. Jediné, co se mi líbilo, bylo nahlédnutí do života v minulém století, jinak ve mně kniha žádný větší dojem nezanechala.

PetraCy
09.08.2019

Dobře se čte, napínavý příběh až do konce

tanja
15.07.2019

Nechápu to nízké hodnocení, knížka měla napínavou zápletku, romantický děj a samozřejmě šťastný konec :-)

ivca84
02.06.2019

docela zajímavy příběh z detektivní zapletkou zasazeny do Londyna

angelbooks
29.11.2018

Tuto knihu jsem si koupila za pár korun ve výprodeji a jsem moc moc ráda.
Další skvělé dílo mé oblíbené autorky. Opravdu ji doporučuji každému, kdo má rád romantiku spojenou s detektivkou.

Majdule
07.02.2018

Příjemný, ničím nevybočující příběh z pera mé oblíbené autorky. Čte se to báječně, ale tentokrát ve mě nenechalo hlubší dojem. Bojím se, že do týdne nebudu vědět, o čem to je. Příjemná oddechovka.
70 %