Zahrada lží

Když Ursula Kernová, majitelka Kernovy agentury poskytující sekretářské služby bohaté klientele, najde svou nejlepší zaměstnankyni mrtvou, odmítá uvěřit, že to byla nehoda. Archeolog a dobrodruh Slater Roxton se domnívá, že se musela zbláznit, ale nenechá ji v tak nebezpečné situaci samotnou. Pokud se krásná vdova hodlá pustit do pátrání po vrahovi potulujícím se po viktoriánském Londýně, Slater je odhodlaný stát jí po boku. Společně musejí odhalit identitu vraha – a aby tohoto cíle dosáhli, možná budou muset jeden druhému odhalit i svoje vlastní nejhlubší tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248993/zahrada-lzi-qul-248993.jpg 452
Vydáno, Baronet

Garden of Lies, 2015

Kniha Zahrada lží

Aneleh

Romantika je spojena s detektivní zápletkou, která mě příliš nenadchla. Jediné, co se mi líbilo, bylo nahlédnutí do života v minulém století, jinak ve mně kniha žádný větší dojem nezanechala.

PetraCy

Dobře se čte, napínavý příběh až do konce

tanja

Nechápu to nízké hodnocení, knížka měla napínavou zápletku, romantický děj a samozřejmě šťastný konec :-)

ivca84

docela zajímavy příběh z detektivní zapletkou zasazeny do Londyna

angelbooks
29.11.2018

Tuto knihu jsem si koupila za pár korun ve výprodeji a jsem moc moc ráda.
Další skvělé dílo mé oblíbené autorky. Opravdu ji doporučuji každému, kdo má rád romantiku spojenou s detektivkou.

Majdule
07.02.2018

Příjemný, ničím nevybočující příběh z pera mé oblíbené autorky. Čte se to báječně, ale tentokrát ve mě nenechalo hlubší dojem. Bojím se, že do týdne nebudu vědět, o čem to je. Příjemná oddechovka.
70 %

miruska1
22.12.2017

autorka nesklamala.....

cukrovka
26.09.2017

Neurazí, nenadchne. Autorka umí psát lepší příběhy.