Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409253/bmid_ztracena-AqY-409253.jpg 5 16 16

Záhada Riley Paige série

Zvláštní agentka FBI Riley Paige se stále ještě vzpamatovává ze smrti bývalé parťačky Lucy a posttraumatické stresové poruchy svého partnera Billa a snaží se přitom urovnat svůj rodinný život. Musí se rozhodnout, co s Apriliným přítelem, vyrovnávajícím se s tyranským otcem a co s Blainem, který je připraven posunout jejich vztah dál. Než se ale vše vyřeší, je Riley povolána k novému případu. V idylickém městečku na středozápadě se ztrácejí mladé dívky – a navíc už se objevilo jedno tělo. Policie neví, co si počít a Riley musí chytit zabijáka dřív, než se ztratí další dívka. A co je horší, Riley dostane partnera, kterého opravdu nechce – svého úhlavního nepřítele, zvláštního agenta Rostona – ten ji vyslýchal u případu Shane. Nejhorší ale je, že je Shane volný a chce se pomstít – a zaměřuje se na Rileynu rodinu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Once Lost , 2017

Duchoslp
06.05.2022 4 z 5

Riley a její nová parťačka Jenn se snaží vyřešit případ vraždy v dokonalém městě s dokonalými obyvateli. Ale když se objeví druhá mrtvola je jasné, že nic není tak jak na první pohled vypadá. A vrah bude ten do koho by jste to neřekli

Misshell1
28.05.2020 5 z 5

Spisovatel proste umí...v jednu chvíli jsem málem nedýchala...má super hlavní postavu, napětí, zápletku...to tak čtěte a jste na 200 straně a případ zatím není vyřešen a on ho nenuceně a bravurně dokáže vygradovat???? a v 69 stranách případ uzavřít.

Blake Pierce
americká