Začít znova

Začít znova https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47579/zacit-znova-47579.jpg 4 23 6

Dvanáct příběhů, které se s menší či vetší obměnou mohou přihodit každému z nás. Humorné, dojemné i těžko uvěřitelné příběhy, které píše sám příběh. Některé z nich vyšly v oblíbeném časopise Napsáno životem.

uzivatel83509
01.06.2023 5 z 5

Náctiletým slečnám bych tuhle knížku určitě doporučila. Jde o krátké poučné příběhy ze života

Vatter83
19.05.2023 4 z 5

První knížka od této autorky. Jako oddychové čtení super. Sotva jsem začala, už jsem byla na konci. Z některých příběhů mrazí v zádech, nejvíc mi utkvěl ten motorkářský, asi proto, že i my s manželem rádi vyrážíme na projížďky na motorce. Každý z těch příběhů je v podstatě pravdivý, takové příběhy píše sám život. Líbilo se mi to.

jana-cisarova
27.02.2023 4 z 5

Dvanáct povídek od mé oblíbené spisovatelky Evy Brabcové jsem přečetla během dvou dnů. Některé z nich byly veselé, někdy až humorné, jiné naopak smutné až tragické. Podle autorky jsou to většinou skutečné příběhy ze života. Eva Brabcová dokáže krásně napsat příběhy, které tvoří sám život. Většina z nich se mi moc líbila. Hodnotím na 4 hvězdičky.

Hanjimka
14.09.2022 3 z 5

Odpočinkové povídky, jenže já nejsem milovník povídek. Ale v létě k vodě to bylo fajn.

alexandra111
15.06.2022 5 z 5

Moc hezká kniha,ke které se vůbec nehodí obálka.

čohynka
20.03.2013 4 z 5

Další várka čtivých, veselých a tak trochu i smutných příběhů se šťastným koncem.... Příběhy, které píše sám život se četly lehce, příjemná knížka...