Zachraň jídlo v kuchyni

Až polovina potravinového odpadu v EU vzniká v domácnostech. Nakoupíme toho více než potřebujeme, nevíme, jak správně skladovat potraviny, nebo nám chybí inspirace. Proto vznikla kuchařka Zachraň jídlo v kuchyni, která vás naučí, jak doma méně plýtvat jídlem a ušetřit peníze a přírodu. Na 256 stranách textu najdete přes 100 receptů z potravin, které v českých domácnostech nejčastěji zbývají. Nebudou chybět postupy, jak zpracovat maso, sezónní ovoce a zeleninu nebo opomíjené části potravin jako je mrkvová nať nebo košťál brokolice. Kuchařku uvede předmluva Massima Bottury a doprovodí ji texty o plýtvání, příběhy dobré praxe a recepty předních českých foodblogerů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425583/zachran-jidlo-v-kuchynieQIU2n-4po-.jpg 4.99
Kuchařky
Vydáno, Zachraň jídlo

Zachraň jídlo v kuchyni - Kuchařka se 100 recepty, jak neplýtvat a ušetřit peníze a přírodu, 2019

Kniha Zachraň jídlo v kuchyni

Manifest blech

Báječná kniha plná příběhů, užitečných rad, jak se zbytkovými potravinami zacházet. Celý tenhle projekt si musel projít svou cestou a z té vzešla tahle kniha.
Rozměrově je vážně veliká, ale když se začtete, chápete proč.

LiKa00
08.06.2020

Skvělá kniha se skvělými nápady a recepty, jak šetřit jídlo a ani drobek nevyhodit.

29.01.2020

Super tipy na uchovani a uplne zpracovani potravin

Iki1
18.01.2020

Sumář tradičních i novějších poznatků k uchování jídla pokud možno co nejdéle čerstvého. K tomu recepty, které stojí za to vyzkoušet.

Martina89
30.12.2019

Skvele sepsano, co se zbytky jidla delat. Jak potraviny skladovat, jak neplytvat....Navic 100 jednoduchych receptu.