Záblesk

Záblesk https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76441/bmid_zablesk-Ngr-76441.jpg 4 112 25

Strhující boj o samu existenci lidstva Byl to snad anděl strážný, onen světlovlasý muž, který se v blescích bouře zjevil na samém počátku života Laury Shaneové, aby novorozenou zachránil ze spárů smrti? Přízrak? Ďábel v převleku? O mnoho let později vstoupí do Lauřina života znovu a tentokrát bojuje už nejen o její a svůj život, ale o samu existenci lidstva. V bitvě, která se rozpoutá napříč prostorem a časem, stačí chybně propočítaná vteřina, aby přinesla osudové následky pro celou planetu. Americký mistr tajemna a záhad kloubí horor, thriller a science fiction do strhujícího toku napínavého příběhu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Lightning , 1988

bbara155
27.06.2013 5 z 5

Bezvadný thriller, napínavý až do konce. Příměs sci-fi - cestování v čase a trošku love story, prostě všechno, co ráda čtu. Měla jsem z četby této knihy opravdové potěšení, jako už dlouho ne

Fuksinka
11.06.2013 5 z 5

Moc nechápu tady to poměrně nízké hodnocení. Podle mě patří Záblesk k nejlepším knížkám od Koontze. Teď jsem ji dočetla podruhé. Úvod - dětství je napsáno krásně, s laskavostí, černým humorem a nádechem tajemna. Druhá půlka je zase výborné sci-fi. Přesto v pohodě funguje jako jeden román. Já mohu pouze doporučit.

Doplňuji s radostí, že hodnocení už konečně odpovídá :-)

jiri77
05.04.2013 5 z 5

Skvělý thriller o cestování časem a prostorem. Napínavý děj od začátku až do konce,jedna nejlepších autorových knih.

Clarisima
17.05.2012 3 z 5

První polovina knížky super, ale ten konec... zatím jednoznačně nejhorší knížka, co jsem od Koontze četla. Dětství Laury napsáno nádherně, byla jsem natěšená na "anděla", ale následný děj mi přišel překombinovaný a ujetý i na Koonze.

Mikisan
05.09.2011 4 z 5

V celku zajímavý a napínavý děj...ale trochu jsem se ztrácel v teoriích času :-D

thrillery

Dean Koontz