Za zrcadlem

Za zrcadlem https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364367/bmid_za-zrcadlem-21q-364367.jpg 4 75 16

Alenka v říši zombií série

< 2. díl

Zapomeňte, co jste slyšeli o mozcích a krvi, tyhle zombie chtějí lidské duše. Tu Alenčinu bohužel dostaly. 2. díl světového bestselleru! Alenka Bellová už ztratila rodinu, přátele i domov. Myslela si, že víc už ztratit nemůže. Mýlila se. Po posledním útoku zombií se s ní začíná dít něco podivného. Zrcadla ožívají a ona slýchává šepot mrtvých. Ale co je na tom nejhorší? Někde v jejím nitru se vzmáhá odporná temnota, která ji nabádá ke strašným činům. Nikdy dřív nepotřebovala svého přítele Cola Hollanda tolik jako teď. Jenže on se od ní najednou odtahuje… a od všech ostatních také…... celý text

Horory Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Through the Zombie Glass , 2013

Ticiana
03.01.2024 4 z 5

Prvni pulku me Ali a Cole neskutecne stvali. Taky mi bylo jasne kdo je zradce. Od pulky se akce a celkovy vyvoj hodne zlepsili a knihu jsem nemohla odlozit. A ty 2 zbyle dily mozna dam v anglictine.

Nathally
08.11.2023 3 z 5

Tento díl se mi zdál o dost slabší než první. Přišlo mi to jen jako zbytečné protahování děje a skoro nic důležitého se zde nedělo. Očekávala jsem od toho trochu víc. Dokonce i Cole mi v tomto díle přišel naprosto k zabití. Jedině, kde mě to začalo poměrně dost bavit bylo, když přišla na scénu Anima. Ale na to, jak jsem se na tento díl těšila, tak jsem zklamaná.

kristyna7520
24.10.2022 3 z 5

Knihy a filmy o zombií mě nikdy moc nezajímaly. Ale jak první, tak i druhý díl mě uchvátily.

Netti
20.09.2021 4 z 5

Hezké pokračování, přečteno rychle. Jedinou výtku mám ke stále se opakujícím problémům ve vztahu hlavních postav ...

katka639
14.07.2019 5 z 5

Prostě WOW! Bavilo mě to víc než první díl. Pohltilo mě to od první do poslední stránky. V AJ jsem ještě nic nečetla ale tuhle sérii chci dočíst, takže půjdu shánět originály, když zatím není přeloženo. Určitě doporučuji.

Lily-fairy
24.11.2018 1 z 5

Nedočteno. Opakování pořád toho samého dokola, a to od cca. půlky prvního dílu. Celý ten svět s dušemi jsem nepochopila. Jedna hvězda za nápad a obálku.

Tesset
07.10.2018 2 z 5

O maličko snesitelnější než první díl, ale stejně jediná mi sympatická postava byl Gavin, děj nic moc a - znovu nejedná se o retelling, kromě jména a bílého králíka spojitost s Alenkou žádná. Chování těch DĚTÍ (protože to dětí byly) vůbec neodpovídá jejich věku ... už jen slovní spojení "muži našich životů" v 17 mi přijde dooost přitažené za hlavu.

Fallen
07.09.2018 4 z 5

I druhý díl mne moc bavil, už se těším na třetí :) Mohli by pohnout s překladem ;)

Lucik100
22.07.2018 5 z 5

Kniha byla dobrá. Když jsem se začetla, tak jsem se nemohla odtrhnout.

warca
19.05.2018 3 z 5

Napínavé, strhující, čtivé.
Přesto trochu hloupé...
Perou se ve mně rozporuplné pocity a nemůžu se rozhodnout, jestli bylo pokračování to pravé.

lavička
24.04.2018

Do této knihy jsem si myslela že 2. díly jsou nudné. A tak jsem neočekávala nic obrovského, ale ono BOOOM!!
Do knihy jsem se ponořila a nepustila dokud jsem ji nepřečetla. Podle mě lepší jak 1. díl.

vysokaa
14.04.2018

Druhý taky moc super

Ažula
31.03.2018 5 z 5

Neříkám, že je v této knížce něco extra hlubokého, ale...
Zamilovala jsem se už do prvního dílu, čímž jsem měla vůči druhému velká očekávání. A nezklamal.
Autorka píše velice čtivě a příběh sám o sobě mě moc baví. Baví mě její humor. Její výmysl vizí. Miluju všechny její postavy, ať už pro paličatost Kat, odvahu Ali, kecy Gavina nebo sílu vůle Jaclyn.
A ten konec? Myslím, že všichni tímto dokázali, že Ali berou jako rodinu, ať už říkájí, co chtějí. (No jo, já cíťa. =D)
Zkrátka se tahle série stala mojí nejoblíbenější. Už aby vyšly další díly.

katchamccall
24.03.2018 4 z 5

O něco málo slabší než 1. díl, ale i tak jsem se odmítala hnout, dokud nedočtu :-).

Nattynecka
26.02.2018 5 z 5

Tak tento díl ... no páni! Jsem nadšená, moc jsem toho nečekala, přestože se mi první díl líbil, pořád jsem si říkala, že to není nic pro mě - kvůli zombí, ale tenhle díl mě chytnul hned od začátku a jsem naštvaná že jsem to přečetla tak rychle! Doporučuji!

Amálie316
21.02.2018

Tato kniha byla velice dobře popsaná myslela jsem že druhé díly nejsou nejlepší ale tento byl pro mě ještě lepší něž první a těším se na třetí díl Alenka v říši zombií: Královna srdcí.Nejvíc jsme byla překvapena že Ali se vrhla na Gavina ale přitom byla ovlivněna Z.A (Zombí Ali) Knížku moc doporučuji.

převyprávění

Gena Showalter