Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4221 4221

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

lupo
15.07.2017 5 z 5

Wau... Úžasný thriller, děj vás vtáhne už od začátku a nepustí vás. A vy nechcete přestat číst. Vřele doporučuji!

knihomolka525
15.07.2017 2 z 5

Knížka na jedno volné odpoledne.Nijak zvlášť neoslní.Jednoduchá šablona po které se děj odvíjí.Spíš nuda.V knize nejsou nijak popsané situace které by vás přinutily si kousat nehty netrpělivostí už abyste se dobrali konce a dozvěděli jste se jak to dopadne

ajla5
15.07.2017 3 z 5

Zajímavý námět a děsivý příběh. Jen trochu předvídatelný. Ale napjatá a vystrašená jsem byla i tak.

kasavubu
13.07.2017 5 z 5

Moc podařený thriller. Celou dobu jsem trnula, jak to všechno dopadne. Nechci více prozrazovat, abych ostatní, co knihu nečetli, nepřipravila o překvapení. Vůbec nevím, co bych být v kůži Grace dělala, ale asi bych pravděpodobně ze sebe raději udělala blázna a skončila v blázinci než žila pod jednou střechou s takovým "magorem", který vás může kdykoli zabít. I když úplně chápu, že jí šlo hlavně o sestru a měla strach, aby se pak Jack nestal jejím opatrovníkem. Ze všeho nejhorší je představa, že podobných magorů jako Jack může po světě běhat víc. V tomto případě mi ale konec přece jen přinesl trochu zadostiučinění:-)

Jacinda
12.07.2017 4 z 5

Pekne stridani deje a dost velke psycho. Jednu hvezdu ubiram jen za neprekonatelny pocit urcite prehnanosti ve smyslu...tohle by se fakt nemohlo stat. A pokud jo, tak jsem se nemohla zbavit dojmu, ze hrdinka mela travit cas v pokoji posilovanim a pak v pravy cas provest na schodech stranovy kop.

dom.ini
11.07.2017 5 z 5

Super!! Na začátku mě knížka vcucla a vyhodila mě až na konci. Moc se mi líbilo jak se v knize střídaly kapitoly z minulosti a současnosti i to jak se v jednu chvíli začaly zajímavě překrývat. Pro mě obrovské překvapení, protože jsem nečekala, že se mi to bude líbit až tak moc. Určitě doporučuju.

amladar
10.07.2017 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, psycho jak má být. Autorka si mohla trochu pohrát s koncem, bylo to takové rychle utnuté, nicméně doporučuji :-)

melonka
10.07.2017 5 z 5

Mrzelo mě, že jsem to měla tak rychle přečtené (za jeden večer). Kdyby měla o pár stránek víc, vůbec bych se nezlobila :)
Skvěle se kniha četla, nebyly tam žádné nudné pasáže. Děj měl spád a budu se těšit na další knihy od této autorky. Na to, že to její prvotina fakt skvělé :)

Zlatovláska
10.07.2017 5 z 5

Tento titul dle mého subjektivního názoru nemá chybu... Naprosto skvěle odvyprávěn příběh, neuvěřitelně čtivě a zároveň velmi napínavě... Tato kniha je ukázkou velkého literárního nadání její autorky. Jakmile se do čtení pustíte, nebudete chtít knihu vůbec odložit...Nesouhlasím s faktem, že by byl konec jakkoliv odbytý... Knihu hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a taktéž skvěle hodnotím i přebal titulu, který je velmi zajímavě zpracován. Doporučuji přečíst všem milovníkům psycha..., jistě Vás obsah dostane tak, jako mě. :-)

DenisaBook
09.07.2017 4 z 5

Ten konec byl trochu rychlý, ale stejně mi to vzalo dech.

Peace
08.07.2017 4 z 5

"Strach je ten nejlepší nástroj, jak někoho ovládat."

Příběh nepřináší sice nic objevného a pár nesrovnalostí by se po větším ohledání přece jen našlo, ale děj je tak čtivě psaný a napínavý, že tomuhle "dokonalému" manželství budete chtít přijít na kloub až do posledního písmenka.

TessaJean
06.07.2017 5 z 5

Bože.. tak to bylo naprosto dokonalý! Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a byla napínavá a velice strhující. Normálně přečtu jednu knihu za týden, ale tuhle jsem měla přečtenou už za dva dny, jak jsem se od ni nedokázala odtrhnout. Jedním slovem bomba.

elisa194
06.07.2017 5 z 5

Tak tato kniha je pecka.Dlouho jsem tak dobrou knihu necetla.Parádní psycho thriller, prolínání minulosti a přitomnosti. Dokonalý pár, tak dokonalý,že musí být proste něco špatně...

rodak
05.07.2017 4 z 5

Taková čtivá jednohubka na letní dny.

Ewik
03.07.2017 4 z 5

Mám ráda Džordže Kúnyho a nesnáším Jacka!

Povedená psychojízda...až mi běhal mráz po zádech. Ani tu nemusely téct potoky krve, stačilo křupání kol na příjezdové cestě, bouchnutí domovních dveří a Jackovy kroky na schodech a tuhla mi krev v žilách.
Graciiny kroky byly perfektně promyšlené a logické, není tedy divu, že Jack je vždy o krok napřed. Obrovská bezmoc, osamocenost a strach odkapává z každé stránky, stejně jako odhodlání a pevná vůle zachránit před peklem milovanou sestru a z představy červeného pokoje mi je zle.

Trošku mě jen mrzí, že si autorka moc nepohrála s koncem. Mohla z toho vytěžit víc, potenciál byl velký a závěr zbytečně ukvapený. Ale i přesto to bylo skvělé čtení, napínavé a správně mrazivé.

bookcase
03.07.2017 5 z 5

Už od počátku lehce děsivé, s napětím čekáte, co z toho asi bude. A to, v co se děj vyvrbí, byste nečekali ani v nejhorším snu. Výborný psychothriller, u něhož se hrůzou třesete celou dobu, co čtete.

romana0733
02.07.2017 5 z 5

Tahle kniha me nadchnula, je čtivá, přečetla sem ji za 2 dny, ke konci se nešlo vůbec odtrhnout. Ještě dlouho ji budu mít v hlavě.

PaniJani
01.07.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá, příběh zajímavý, ale něco mi tam prostě na tu pátou hvězdičku chybí. Možná jsem od toho dle komentářů čekala víc? Nevím, tak jako tak se mi líbila a ještě dlouho o ní asi budu přemýšlet a doufat, že něco podobného se nikde neděje! Konec se mi líbil, lehce mě překvapil.

Marluksa
01.07.2017 5 z 5

Tak tohle je skutečně pecka!!! Na prvotinu napsáno brilantně. Autorka nenechá čtenáře ani na chvíli vydechnout. Emoce, strach, šok, údiv, překvapení... Oceňuji skvělou posloupnost a propojenost příběhu a žádnou zbytečnou omáčku. Rozhodně doporučuji. ;-)

perpe2a
01.07.2017 3 z 5

Mám dočteno. No co říct? Knížka se mi líbila, ale určitě jsem z ní nebyla tak ohromená jako ostatní, co psali že je to super. Za mě je to určitě zajímavý námět, dobře se to četlo, ale chyběla mi hloubka, větší propracovanost. Takže za mě tak 3 a kousek hvězdičky