Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4221 4221

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Lucibuska
11.08.2017 5 z 5

Knihu jsem během par hodin přečetla a jsem nadšená! Rozhodně napínavé, čtivé a líbí se mi jakým stylem je to psané. Podobných knih je teď celkem hodně, ale tuto knihu bych zařadila mezi ty lepší. Nemám co vytknout.

evin84
10.08.2017 5 z 5

Tato kniha me vtahla do deje tak silne,ze jsem ji nerada odkladala.Urcite doporucuji precist.

Dragoneria
08.08.2017 5 z 5

Kniha je opravdu drsná ukázka toho jak to chodí za hodně zavřenými dveřmi. Přečetla jsem jedním dechem. Jediné co mě na knize zamrzelo byl konec. Tak nějak bych chtěla vědět víc...

Askarinka
08.08.2017 5 z 5

Hodně silná kniha, opravdu zajímavý a napínavý příběh. Stojí za přečtení.... Jakmile začnete číst nejde přestat.

zuzana3434
08.08.2017 4 z 5

Námetom vnímam knihu ako zaujímavú, mierne kontroverznú, hlavne z dôvodu paradoxu manželovej vysoko postavenej práce a napriek tomu veľmi temnému a zvrátenému pozadiu konania, ktoré buduje v domácnosti s vlastnou ženou. Človek sa pýta, keďže sa pohyboval v prostredí judikatúry a napriek tomu nikto nepostrehol jeho patologické črty správania ktoré môžeme vidieť vo vzťahu k žene… i keď ho priam bravúrne maskoval za sympaticke a starostlivé konanie k žene, čo bolo len maskou ktorá opadla keď už vedel že to nieje nutné.. Osobne sa mi na knihe moc nepáčilo že autorka moc neodhalila čitateľovi pozadie konania manžela. Vidíme zvrátený vzťah k manželke, ale nedozvedáme sa aké pohnútky ho k tomu viedli, čo zapríčinilo vznik toho ako sa prejavoval. Osobne mám rada tieto informácie, hlavne v psychologických trileroch, kde sa im autori viac venujú, nakoľko ich vnímam ako istú formu pointy samotnej knihy… skrz ňu sa dostávame k príčine, prečo páchateľ robil to čo robil, aké mal k tomu dôvody. Z toho dôvodu dávam knihe nižšie hodnotenie, i keď je samozrejme na autorovi samotnom, z akého uhla pohľadu a do akej miery bude rozoberať príbeh v knihe ktorú sám vytvoril.

Ka.Flo
07.08.2017 4 z 5

Čekala jsem trochu víc akce ale i tak se člověk tměř nemohl odtrhnout!

yetti74
06.08.2017 5 z 5

Tak to je fakt psychárna, přečteno za jeden den, jak začnete číst tak čtete a čtete a čtete. Napínavé, má to spád, doporučuji. Chvílemi z toho budete lehce (někdo možná i více) na nervy, a to když se hlavní hrdinka stále a znovu a znovu nemůže vymanit z psychopatova područí.

Marki87
06.08.2017 5 z 5

Dokonalý pár, nádherný dům, opravdová láska. Kdo by jim to nezáviděl, že? Co se ale skrývá pod tou přetvářkou? Jaký je pohledný a vždy galantní Jack Angel ve skutečnosti? Opravdu pořádný psychothriller, od první stránky ho hltáte až do samého konce. Málokdy se mi stane, že zvládnu knihu přečíst za pár dní, rodina, práce, však to znáte. Ale abych knihu přečetla za jeden dlouhý večer a riskovala, že druhý den budu nepoužitelná, to už musí být pecka! A tato kniha je neskutečná pecka!

Nixa
05.08.2017 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, abych měla při čtení nějaké knihy tak moc stísněné pocity. Cítila jsem úplnou bezmoc a chtělo se mi křičet jak je vůbec možné, aby se toto dělo?! Opravdu skvěle napsaný příběh, který vás úplně omráčí! Knihu jsem nemohla odložit a určitě jí všem doporučuji.

kate333
05.08.2017 5 z 5

Už dlouho jsem neměla tak rychle přečtenou knihu, je to jedna z těch co vás vtáhne a už nepustí. Millie byla neskutečná...Jacka bych pověsila do průvanu za......

adrianka.t
04.08.2017 5 z 5

Z této knihy mi běhal mráz po zádech. Kniha je napsána velmi čtivě a autorka zde perfektně zachycuje emoce hlavní postavy. Existuje plno skvělých thrillerů a mezi ně řadím i tento.

Lindulinek
04.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Příběh byl skvěle popsán a často mi z toho běhal mráz po zádech. Doporučuji.

Bustedka
04.08.2017 5 z 5

Bylo mi až špatně. Špatně z toho, že je vůbec někdo schopný takových činů. A kdyby se v posledních letech pár takových otřesných případů neobjevilo ve zprávách, nebudu asi moc věřit tomu, že by se to v dnešní době mohlo stát.
Kniha je čtivá, vtáhne vás do děje, čekáte, jak to všechno dopadne.. Respektive tak nějak víte, jak to dopadne, ale ta cesta, načasování...no prostě NUTNOST PŘEČÍST

Nikol1994
04.08.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih co jsem četla.
Povedlo se mi ji přečíst za 3 dny a kdybych nemusela chodit do práce,tak se od ní neodtrhnu vůbec.
Opravdu mě mile překvapila.

Neec
03.08.2017 5 z 5

Po dvou dnech přečteno... Stojí za to!

harena
02.08.2017 4 z 5

Slušný psychothriller, trošku zvláštní styl psaní, ale čtivé, napínavé, měla jsem opravdu strašnou chuť se podívat na konec, jestli to dobře dopadne. Tak jsem
četla a četla a nemohla přestat. Obrovská bezmoc, osamocenost a strach
téměř na každé stránce a Grace ovšem musela být ke konci úžasná herečka,
zřejmě ji ten psychoteror k tomu donutil.
Jeden, dva večery se nudit opravdu nebudete, prvotina paní Paris se
povedla, už se těším na její další knížky.

JustWomen
02.08.2017 4 z 5

Co se děje za zavřenými dveřmi? Strach je ten nejlepší nástroj, jak někoho ovládat. Psycho ... jednoduše napsané, ale s dobrým koncem.

marketa.marketa
01.08.2017 5 z 5

Jedním slovem báječná kniha! Splnila přesně to, co jsem od knihy očekávala - napětí, zvědavost i překvapení. Snad se budu moc těšit na další skvělou knihu tohoto typu. Za mě rozhodně pecka!

ŠtěpánkaB.
01.08.2017 5 z 5

Čtenářská jednohubka - solidně creepy počtení na jeden, max. dva večery :) Napínavé a konec za mě luxusní - i husina naskočila. Doporučuju.

Corly
31.07.2017 5 z 5

Paráda!!!
Asi v půlce jsem to málem vzdala...kvůli tomu nesnesitelnému ,,Georgi Clooneymu" :-)....ale jsem ráda, že jsem vydržela a dala jsem to! Opravdu se to četlo samo a nešlo přestat...A jsem spokojená s koncem! :-)