Za tebou

Za tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469653/bmid_za-tebou-Ba2-469653.jpg 4 153 153

Chloe Bensonová se probudí svázaná v hrobě a netuší, jak a proč se v něm ocitla. Zvládne se odtamtud dostat a uprchnout, ale nikdo jí její příběh nevěří – ani policie, ani doktoři a její manžel Liam už vůbec ne. Když pojme Chloe podezření, že jí Liam lže, nezbývá jí nic jiného, než se vrátit do vlastní minulosti. Sleduje své stopy, aby se dozvěděla pravdu a přežila. Ale někdo je jí v patách… Dívej se za sebe. Nikdy nevíš, kdo tam je.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Look Behind You , 2014

romanka26
10.09.2020 2 z 5

Kniha Fales byla pecka! Tahle byla bohužel slabší..

ArwenAragorn
08.09.2020 2 z 5

Tak to bylo slabé. Přečíst se to dalo, ale určitě bych nebyla o nic ochuzena, kdybych knížku nečetla.

VasnivaCtenarka
31.08.2020 4 z 5

Kniha je napsána tak čtivě, že jakmile ji otevřete, nebudete ji chtít odložit. Prostě vás to vtáhne a i když od samotného začátku budete tušit o co tam jde, stejně to budete chtít dočíst a vědět, jak to všechno vlastně je.

I přes výraznou průhlednost a předvídatelnost děje, musím knihu hodnotit velmi kladně. Vše do sebe tak krásně zapadá. I když jste od samotného začátku věděli, koho asi můžete podezřívat, byla chvíle, kdy jsem podezřívala celý svět ze spiknutí a nevěřila jsem absolutně nikomu.

Tempo knihy mi přišlo také velmi příjemné a dobře udržené po celou dobu čtení. V knize jsem nenašla žádná hluchá místa, která by mi vadila, která by tam byla zbytečná. Vše mělo v knize své místo a svůj důvod.

Celý příběh knihy Za tebou od Sibel Hodge byl rozdělen do třech částí, ve kterých se ukrývalo několik spíše krátkých kapitol.

Moc ráda bych v této knize vyzdvihla pro mne naprosto skvěle popsání všech osob v knize. Hlavní hrdinka byla poměrně sympatická, což se o jejím manželovi nedalo říci. Ba dokonce bych řekla, že ve mne manžel hlavní hrdinky probouzel velmi agresivní emoce. A pokud ve mne kniha vyvolá jakékoliv pocity, pak je to pro mne dobře napsaná kniha.

Budu-li chtít hledat v knize nějaké zápory, pak za zmínku stojí snad jen ta předvídatelnost děje, ale čtivost této knihy způsobila, že na tuto drobnost jsem jednoduše zapomínala. Ono totiž i když tušíte, jak se věci mají, chcete si svou teorii ověřit. A právě tahle touha způsobila to, že jsem knihu otevřela a četla ji a četla, dokud jsem nedočetla až na samotný konec.

Knihu mohu jednoznačně doporučit. Za mě je to moc povedený příběh, který za to rozhodně stojí.

Hanaluna
29.08.2020 3 z 5

Rychlý, jednoduchý příběh. Jako thriller celkem předvídatelné, klasické téma, ale stále oblíbené, takže účel splní.

Ajuszka
27.08.2020 3 z 5

Takový předvídatelný příběh. Zkrátka, pokud máte už nějaký ten thriller za sebou, tak prostě budete vědět kdo to udělal a proč. Ale jinak se kniha dobře četla, akorát mi tam chybělo to napětí.

AlenaF
20.08.2020 4 z 5

Jednoduché, čtivé, napínavé, dobře se četlo.

alexis818
14.08.2020 4 z 5

Velmi čtivý příběh,i když velice průhledný.Ale mně to nevadilo,moc pěkně se četlo.Ráda si přečtu i další knihy,jestli budou.

alice528
11.08.2020

čtivé, zajímavé postřehy, není to jenom detektivka

Ivuska.09
10.08.2020 4 z 5

I když námět není nijak originální, byla jsem příjemně překvapená, jak moc je příběh čtivý. Měla jsem několik teorií o tom, co se vlastně stalo, k jedné jsem se přikláněla od samého začátku, ale říkala jsem si, že takhle jednoduché to snad nebude a prostě se zápletka musí ještě více zamotat. Zda bylo či ne - to říct nemohu, ale tak jako tak mě příběh bavil, vtáhl a nepustil.

blonďatá.luc
07.08.2020 3 z 5

Kniha má rychlý rozjezd a díky tomu, že má něco málo přes 200 stran, má i rychlý spád. Na druhou stranu je řečené vše podstatné a další stránky by knize jen uškodily. Hlavní hrdinka je sympatická a její osud mi nebyl lhostejný. Celou knihu jsem přemýšlela nad tím, jak to celé bylo, ale autorka mě pěkně zmátla. Přesto se kniha nezařadí mezi mé nejmilejší thrillery, něco podobného už jsem určitě četla, a tak kniha nepřinesla nic moc nového. Pokud ale s thrillery začínáte, mohla by to být ideální kniha.

Višnička
06.08.2020 4 z 5

Takovýto, když od první kapitoly znáte vraha.. trochu podle šablony , ale dobrý , mám tyhle rychlovky ráda , přečteno za dva dny, čte se úplně samo

piquillio
31.07.2020 odpad!

Detektivka bez pořádné zápletky. Nechápu, proč se vůbec někdo zabýval překladem.

Hvězdinka
19.07.2020 2 z 5

Zklamání, takřka 200 nudných stran, kdy od začátku tušíte, kdo za vším stojí.

kriminální thrillery thrillery pro ženy

Sibel Hodge
anglická