Za každou cenu

Ironický a vtipný pohled prakticky na všechno. Sbírka humoristických fejetonů Jana Flašky, jehož původní ambicí bylo stát se mladým nadějným autorem, ale bohužel se mu povedlo zestárnout dříve, než něco vydal. Jako starý zkušený autor vám nyní rád sdělí svůj názor prakticky na cokoli, ať už jde o školství, ženy, vteřinové lepidlo, Boha, igelit, tepláky nebo jaro. Většinu jeho myšlenek by bylo možné rovnou tesat do kamene, akorát by pak tahle knížka byla nesmyslně těžká a drahá, nevešla by se do kabelky a ani na záchod a stála by moc peněz....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/369137/za-kazdou-cenu-veW-369137.jpg 4.114
Fejetony, eseje, Humor, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Za každou cenu

Katris
20.10.2018

Kniha pobaví a leckdy čtenáře vrátí do hořkosladkých dětských let.

Blekí
23.08.2018

Ačkoli se jedná o tenkou knížečku, kterou jsem myslela že přečtu během jednoho, dvou dnů, po měsíci snahy ji odkládám nedočtenou. Autor a já jednak nesdílíme stejný smysl pro humor, navíc jsem zjistila, že fejetony nejsou zrovna můj šálek kávy. Kniha nemusí být špatnou volbou pro příležitostné čtenáře, kteří na čtení nemají mnoho času. Mě bohužel nezaujala.

konspi0856
31.07.2018

Dost vtipná knížka, řekl bych že proti opěvovaným humoristům má Jan Flaška navrch tím, že umí v jednom fejetonu udělat vtípky vysoce inteligentní i naprosto buranské, čímž pokrývá celé spektrum humoru. Velká paráda.

indyka
22.04.2018

Pár fejetonů bylo možná trošku "vycpávkových", ale u některých jsem svým smíchem terorizovala paní, která seděla vedle mě v autobuse a snažila se spát :-D Doufám, že první kniha autora nebude i jeho poslední, ráda si přečtu i druhou, třetí...a nebojte, pane autore, nešlo si nevšimnout, jak nemáte rád Babiše, ale zkuste to s ním v dalších knihách nepřehánět :-)