Za facku

Za facku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162934/za-facku-162934.jpg 3 170 51

Když Zuzana pozná v knihovně, kde pracuje, spisovatele Matúše, který tam přišel na besedu, je jím okouzlená. Zaujme ji svými originálními názory, tím, jaký vzbuzuje respekt, ale hlavně něhou při jejich sbližování. Matúš se k ní nakonec nastěhuje a Zuzana teprve nyní poznává, že za originální názory považuje Matúš jen ty svoje, že respekt oplácí pohrdáním a něhu vnímá jako projev slabosti. Zuzana zprvu ustupuje, potlačuje své představy a přání, ale když přijde facka, je jí jasné, že takhle to dál nepůjde.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Za facku , 2013

kika 13
21.11.2013 3 z 5

Pěkně psaná knížka dobrý děj.

sandys
24.10.2013

Moc pěkně psaná kniha, napínavá a určitě stojí za přečtení

Mikejla1308
17.10.2013 3 z 5

Takový rychlý náhled do jednoho vztahu. Jsem zatím tak v 3/4 knihy, ale ten Matúš mě tak neskutečně štve, hroznej chlap!! A Zuzka? Zamilovaná trubka. Nejlepší je její dcera Natálie, úplně ji vidím :-) Dávam 3/5.
Všechno nebo nic i Příliš osobní známost se mi líbii mnohem víc.

Juliatta
04.09.2013 4 z 5

Malinko slabší, než na co jsem od Evy Urbaníkové zvyklá, ale zřejmě to byl záměr, taková delší povídka, ve které nezacházela příliš do detailů.

bookcase
20.06.2013 3 z 5

Dobré téma, ale nepropracované hlouběji, škoda. Jinak jsem se s kolegyní smály funkci hlavní hrdinky. Ředitelka knihovny, ve které byly všeho všudy dvě zaměstnankyně - včetně jí samotné. To autorka trošku přestřelila.

1alena1
05.06.2013 4 z 5

Velmi realistická knížka, malou chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale líbila se mi. Kéž by si ji přečetly ženy, které se ocitly v podobné situaci a vzaly si ponaučení. Život je příliš krátký na to, aby si máma přetrhla úžasný vztah s dítětem kvůli "lásce". Musí se najít kompromis a nebo ........ Doporučuji k přečtení na dovolenou.

Peace
01.06.2013 5 z 5

Nezklamala. Opět velmi dobrá kniha!

Neri
17.05.2013 4 z 5

Příběh o tom, jak daleko je žena schopna ve jménu lásky zajít, nakolik na této cestě ztratí sama sebe a bohužel také důvěru těch nejbližších. Čtení pro ženy a určitě to není čtení hloupé. Mě kniha oslovila a četla se mi velmi hezky.

kulajda
17.05.2013

Evu Urbaníkovou mám ráda, ale tohle považuji za nejslabší kousek...

doma177
31.01.2013 3 z 5

Kniha taká nijaká, ani dobré, ani zlé. Nič také extra zaujímavé sa neudialo. Evita mala určite už aj lepšie knižky.

danuska
28.01.2013 1 z 5

Slabe. Zase klise pribeh o chuderke, ktora sa nevie vzopriet egoistickemu tyranovi, a este aj obetuje vztah s dcerou. Okolo toho same filozoficke omacky, nuda. A korunu tomu nasadil vyraz mamcu (oslovenie hlavnej postavy jej dcerou)...boze, kde na to ta Evita chodi? Vzdy, ked som ho v knihe zbadala, striaslo ma.