Za čas a prostor

Kniha vede žáky duchovních nauk k uskutečnění nejhlubšího vědomí za hranicí mysli jakožto základního životního principu a zdroje trvalého štěstí, je však také pomocníkem v nejrozmanitějších situacích života.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156062/za-cas-a-prostor-156062.jpg 4.632
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Avatar

Kniha Za čas a prostor

Wheelcrusher
17.06.2018

Na tenhle kultík jsem se těšil snad 10 let od chvíle, co jsem se během dospívání o nesmírně přínosnym odkazu manželů Tomášových (taky Drtikola) dozvěděl, krásný provedení + fotogalerie, takže prostě nemůžu jinak... nicméně veskutečnosti je celou dobu řeč o kvantové mechanice a dokud ta jednou konečně nepokoří iluzorní psychologii, která bezduše zrcadlí svý zvrácený bludy do všech sfér filozofie, náboženství dokonce i fyziky a jiných přírodních věd, svět se furt bude čímdálhůř zamuchlávat do ezoterickýho brajglu ruku v ruce s neúnosnou globální reinkarnací, což je Bohu při samolibý věčnosti evidentně fuk;)

Slitovat se nad jedním a přehlížet utrpení masy (hraním si na toho hodnýho) je stejně ŠPATNÝ jako omilostnit kvanta obětováním jedince! Nikdo mi nenamluví, že tudy vede správná cesta. Né v týhle neodpustitelně zmršený době, zatracený na X generací dopředu.

micha-ella
07.09.2017

Ničím nepodložené bláboly.

Avalong
22.02.2015

Uzasna kniha. Ucebnica duchovna pre ne-duchovnych, slabykar pokory nam, ktory sa jej mame este co ucit.

duchovno vědomí duchovní život

Míla Tomášová

Míla Tomášová
česká, 1920 - 2001

všechny knihy autora

Kniha Za čas a prostor je: