Yrrhedesovo oko

Yrrhedesovo oko je hra na hrdiny určená těm, kteří se dosud s těmito hrami nesetkali. Hry na hrdiny jsou spojením divadla, happeningu a literatury. Hráči se vžijí do fantastických postav a prožívají dobrodružství ve vymyšlených krajinách. Průvodce hrou (říká se mu Pán hry) vytváří příběh a účastníci rozhodují o svých osudech. Jsou to hry představivosti. Pravidla Yrrhedesovo oka byla vymyšlena tak, aby si ji hráči snadno a rychle zapamatovali, a nemuseli se seznamovat s desítkami tabulek a složitými pravidly. Tato kniha obsahuje kompletní pravidla, seznam mocných kouzel, jedno vzorové dobrodružství a několik rad pro hráče a Pány hry....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26291/yrrhedesovo-oko-26291.jpg 3.425
Originální název:

Oko Yrrhedesa (1995)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Gamebook
Vydáno:, R.S.G.
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Yarwen
11.05.2015

Kniha obsahuje návod na hru na hrdiny, podobnou Dračímu doupěti, ale značně zjednodušenou. Vřele doporučuji sáhnout raději právě po Dračím doupěti, které je sice o poznání složitější, ale zároveň propracovanější, realističtější a zábavnější - prostě lepší...:)

andrzej6113
28.04.2015

I highly recommend this book, it has everything a beggining fan of role-playing games needs: very simple rules, brilliant game master advices and two detailed, ready-to-play scenarios. Unless you want to play a mage, there are very limited choices of traits - basically, in this game you play hand-to-hand non-magic warrior, a non-magic shooter or a magic user (with very decent range of spells to choose from).