YOUCAT - Príprava na birmovku

YOUCAT - Príprava na birmovku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432679/youcat-priprava-na-birmovku-Hpx-432679.jpg 5 20 7

Mladí ľudia pri sviatosti birmovania často nemajú ani hmlistú predstavu o viere, Cirkvi a Bohu. Veľa krát sa stávať, že mladí dostanú sviatosť birmovania a tým sa zároveň rozlúčia s cirkvou. A práve preto by mala byť príprava na sviatosť birmovania jednou z najväčších potrieb katolíckej cirkvi a zároveň jej základom. V knihe môžeme nájsť veľa rôznych citátov, kreatívnych ilustrácií, a odkazov na Sväté písmo, čím sa YOUCAT stáva príťažlivá najmä pre mladých. Práve s touto knihou sa môžeme bez obáv pustiť do otázok, ktoré sa týkajú viery a sú pre nás stále výzvou.... celý text

Duchovní literatura Náboženství Učebnice a slovníky
Vydáno: , Karmelitánske nakladateľstvo SK

YOUCAT - Firmbuch , 2011

kyticka152
13.02.2024 5 z 5

Opravdu se mi knížka líbila. Myslím si, že obsáhla to podstatné a některé části byly skvěle vysvětleny s humorem. Několikrát jsem se během čtení zasmála. Doporučuji číst i úryvky z Bible, které jsou na kraji stránek. Krásně dovysvětlí, co chtěli autoři říci. Doporučuji k přečtení!

mirka0586
27.10.2023 5 z 5

Moc se mi líbila

Aquarius586
03.02.2020

Pozor, pozor - kniha je jednak velmi stručná (je to takový silnější sešit) a také mířená primárně na děti/dospívající. Očekával jsem nějaký výživné traktáty o darech Ducha sv., ale je to spíš jen úvod pro každého, kdo ještě o křesťanství a svátostech nic moc nečetl. Kdo má načteno, může s klidem přeskočit.
Žlutý Youcat, jakožto výcuc z KCC, mi přišel přínosnější.

Mánička178
09.10.2017 5 z 5

Série Youcat je naprosto skvělá a "Příprava na biřmování" obohacuje i ty, kteří už biřmovaní byli ;-)

essterkaa
06.04.2017 5 z 5

Suprově zkrácená verze katechismu a zároveň skvělá příprava k biřmování. Doporučuji! :)

Roselunda 1928
16.09.2015 5 z 5

I když mi do byřmování ještě nějaký ten pátek zbývá, tak si tuhle knihu s chutí čtu už teď. A je snad ještě lepší, než Youcat - katechismus.

nickym
09.11.2013 4 z 5

Líbí se mi, že se nároky stoupají a může se každý chytit, je to psané od úplného začátečníka...

pro mládež svátosti svátost biřmování

Autoři knihy

Bernhard Meuser