Podlost

Podlost https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156412/podlost-156412.jpg 4 326 56

Will Trent série

Žádný výcvik nepomůže policajtovi tolik jako správně fungující instinkt. Matka agentky Faith Mitchellové nezvedá telefon. Na dveřích je krvavý otisk dlaně. A uvnitř je to ještě horší: na podlaze prádelny leží mrtvý muž, uprostřed obývacího pokoje stojí jiný muž se zbraní v ruce a další právě utíká zahradou. Faith vidí všude kolem sebe naprostou spoušť. Bohužel však nikde nevidí svou matku... Když vše skončí, Faith se marně snaží najít odpovědi na bezpočet otázek, které se jí rojí hlavou. Nejprve ovšem musí zjistit, kam se poděla matka. Proč ji někdo sledoval a odposlouchával její telefon? Byla Evelyn unesena? Zavražděna? K nalezení pravdy bude Faith potřebovat pomoc Willa Trenta a Sáry Lintonové, mimo jiné i proto, že sama byla dočasně suspendována. Pro detektivy je nyní svědkyní. A také podezřelou. Jak tenká hranice dělí spravedlivého policistu od korupce, vydírání nebo dokonce vraždy? Faith se bude muset postavit lidem, které až doposud respektovala, pokud chce najít matku a vynést pravdu na světlo – nebo ji navždy pohřbít...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Fallen , 2011

skyline
27.08.2018 5 z 5

Prvni knizka od teto autorky. Nahodne mi padla s dalsim dilem do ruky v knihovne. Dost dobry, tesim se na dalsi dil.

petra4080
19.04.2018 4 z 5

Malinko překombinované a těžko uvěřitelné. Přes to byl příběh velmi čtivý a knihu jsem jen nerada odkládala. Tentokrát se seznamujeme s minulostí Faith a Evelyn, ukazují se kostlivci z minulosti - musím přiznat, že pro mě to bylo velké překvapení, ale k Evelyn mi to vůbec nesedí...

ZuK1
27.11.2017 4 z 5

Dobře se četlo, i když jsem také měla trošku problém vyznat se v poměrně velkém počtu podezřelých a pachatelů. Mimo kriminální zápletky jsem ocenila daší vývoj vztahů mezi hlavními hrdiny a nové podrobnosti z minulosti některých postav.

Lotka
28.06.2017 3 z 5

Příběh ať příliš přitažený za vlasy. Ale potěšila vztahová linie u hlavních hrdinů.

TaLu
19.03.2017 5 z 5

Po delší době jsem se v knihovně dostala k dalšímu dílu této série.
A utvrdila jsem se při čtení v tom, že hlavní postavy a vlastně i ty vedlejší, jsou pro mne čím dál tím bližší a autorka oblíbenější.
Napětí, uvěřitelné vztahy, neuvěřitelně dobře vykreslené prostředí ze kterého mrazí ( například vězení) - minulost jež ovlivňuje budoucí život a současnost, která doplácí na "hříchy mládí" .
Něco podobného jsem již v jedné knize této série zažila a opět se mi velmi líbilo, seznamovat se s minulostí lidí, které známe díky příběhu.
Will nejlepší a ostatním jsem také fandila, co to šlo.
Odolala jsem svému zlozvyku podívat se na konec, za to jsem ráda.
Přiznám se, že jedněch adoptivních rodičů mi bylo hodně líto - skutečně se jejich péče neodrazila ve výsledku na životě?
A znovu ujištění, že drogy jsou prostě šílené svinstvo, které dělá ze závislých šílence.

ArwenAragorn
01.01.2017 4 z 5

Knížka se mně docela líbila, opět něco trochu jiného, než jsem dosud od Karin četla. Mírně ujeté, ale slušné.

BlackFun
05.12.2016 4 z 5

První kniha od Karin, která mě moc nebavila a to už jsem přečetla skoro všechny.. Nakonec jsem se přemluvila, abych knihu dočetla, jelikož jsem byla zvědavá, jaký bude konec. Konec byl zajímavý a doopravdy mě bavil. Takže můžu říct, že začátek a konec byl super! Obsah mezitím byl neskutečně nudný. Škoda.

Ivetaa
19.11.2016 5 z 5

Kniha skvěle napsaná - mě tedy nezklamala.

katerina5544
29.10.2016 odpad!

Ctu celou serii od zacatku. Bohuzel ma sestupnou tendenci. Tento dil je nudny,bez napeti nebo zajimave zapletky. Musela jsem i preskakovat jak nektere pasaze byly o nicem. Opravdu velke zklamani. Jeste prectu Kriminalnika ale az za nejakou dobu. Ted jsem dost otravena.

PetK
03.10.2016 5 z 5

Baví mě, jak se autorka překvapivě zaměřuje v jednotlivých pokračováních na postavy, které byly do té doby zmíněny jen okrajově, a tím rozšiřuje celý příběh, souvislosti. To je fakt super. V tomto díle jsem měla jenom lehký problém vyznat se v poměrně velkém počtu podezřelých a pachatelů, ale jinak stále vysoká laťka. Včera jsem začala číst 6. díl Kriminálník a opět velmi příjemné překvapení ohledně zaměření knihy. Snad moc neprozradím, když prozradím, že se vrací do minulosti :-)

Aymira
12.09.2016 5 z 5

Opět skvěla kniha, i když je pravda, že tentokrát ji nad vodou drží postava Willa. Ten chlap je prostě neuveritelnej! Sen každé ženy. Přišlo mi, že v knize je zhruba půl na půl věnován prostor kriminální zapletce a milostnému příběhu jako vystrizenemu z červené knihovny. Čtenáři mužského pohlaví si tentokrát možná tolik nepřijdou na sve.

JezinkaJ
21.08.2016 3 z 5

No, přečetla jsem a nenudila jsem se, ale taky je pravda, že jsem měla občas pocit, že čtu spíš proto, abych měla tento příběh už za sebou a mohla doufat, že příští Will bude zase lepší.
Zápletka mi neseděla. Ale kdoví, jestli je to problém Karin. :-) a ne můj.

martina4041
28.07.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila. četla se mi tedy o něco méně dobře než knihy předešlé. Měla jsem s toho divné pocity, gangy a drogy, není zrovna mé oblíbené téma, ale i tak se to dalo celkem rychle přečíst.

strippedd
10.06.2016 4 z 5

První polovina knihy byla slabší. ..hodně jsem se ztrácela ve jménech i když mi to autorka porad opakovala často jsem se ztrácela. Možná i téma gangů mi není až tak blízke. Trochu mi chyběl šok z toho, kdo vše má na svědomí. Od jiste chvíli to bylo jasné. Vše zachránil Will a Sára. Angie je už doufám pryc, štvala me podobne jako Lena v sérii Grant :). Kniha patří k těm slabším, ale Já jí jsem věrná dál. ☺

konicekbily
04.03.2016 2 z 5

Pokračuje rozvláčností a odměňuji se autorce tím, že s ní končím.

PolBara
25.10.2015 3 z 5

Podle mě spíš slabší kniha, příběh mě úplně nezaujal a závěr mě také příliš nepřekvapil.

Cuprinka
23.07.2015 4 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři, knížka se opět čte dobře, chvílemi je to opravdu náročnější a zdlouhavé, ale takových chvil není zase tolik, znovu tedy hodnotím jako skvělé čtení :)

cie
25.02.2015 4 z 5

Super závěr, ale než se k němu člověk dostal, tak se občas nudil...

šipek
06.12.2014 4 z 5

Tak se spíše přikláním k názoru,že je to slabší kniha od Karin.

Alex732
07.11.2014 3 z 5

Kdyby byla Karin filmař, shrnul bych to asi takto: Karin vždy točila Filmy z velkým F, ale toto je pouze celkem povedená televizní inscenace. Nějak se jim moc nechtělo točit exteriéry, tak si o tom všem popovídali před kamerou ve studiu.

Karin Slaughter
americká, 1971