Genesis

Genesis https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26505/bmid_will-trent-genesis-3ZK-26505.jpg 5 439 92

Will Trent série

Bývalá soudní patoložka Sára Lintonová se přestěhovala, aby zapomněla na tragickou minulost a začala nový život. A jako lékařka v městské nemocnici má opravdu pocit, že se jí to daří – ovšem jen do okamžiku, kdy na oddělení přivezou těžce zraněnou ženu.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Domino

Genesis , 2009

nejpet
21.07.2015 5 z 5

Skvělé! Moc se mi líbí kombinace napětí z nových kriminálních zápletek a prolínajících se příběhů hlavních postav. Jsem ráda, že vím, jak to se Sárou bylo dál.

Cuprinka
21.07.2015 5 z 5

Výtečná knížka, já toho Willa a Sáru prostě můžu a opravdu se těším na každou chvíli u knih od této autorky! Tenhle díl je obzvláště vydařený a drsný, opravdu Karin obdivuji, jak píše a kam na to chodí :) Ať se Nesbo nezlobí, ale kam se na ni hrabe :D

TaLu
10.07.2015 4 z 5

Tato kniha odstartovala období, ve kterém jsem pak četla jeden thriller za druhým. Do té doby jsem netušila, že může jít o tak čtivý žánr. Kniha má velmi svižný spád, zajímavé postavy, propracované situace. Pravda, líčení hrůz jimiž si procházejí oběti zločinu jsou mnohdy až moc, ale nepůsobí právě proto tak realisticky? Na zločinu nic hezkého není !

petrzel
13.03.2015 5 z 5

Co říct ke knize je perfektně napsaná a drásá člověku nervi. Už se těším na další.

ovpana
23.12.2014 5 z 5

Úžasná a napínavá detektivka,čte se jedním dechem, hodně věrohodné popisování hrůz,které pachatele napadají.

Alex732
16.10.2014 5 z 5

Velmi napínavá detektivka. Opětovné setkání se Sárou bylo příjemné.

agar
11.10.2014 4 z 5

Tak tady jsem fakt tápala skoro až do konce kdo je vrah :D napínavé, ale nic pro slabé žaludky... chvilkama jsem musela některé pasáže rozdýchávat a dokonce i slza ukápla.
Jen doufám, že Will už se v dalších dílech své závislosti na Angie zbaví,. protože ta ženská mě neskutečně štve :D

cie
02.10.2014 5 z 5

Zase skvělá detektivka! Ale doporučuju si všechny knihy od Karin seřadit podle roku vydání a číst je v tomto pořadí, protože příběh Willa Trenta a Sáry Lintonové se po druhé/třetí knize prolínají a v tomto dílu série s Willem narazíte na věci, které se odehrály v sérii se Sárou až v posledních dílech. Takže když čtu obě série zárověň, tak jse se připravila o překvápko, jak série se Sárou dopadne!!!!! :-(

guru
25.09.2014 3 z 5

Príde mi, že Karin Slaughter nedokáže napodobniť kvalitu z prvého diela série. V ňom priniesla niečo nové, zaujímavý štýl písania, ďalšie diely mi prídu viac obyčajné.

čef
02.08.2014 5 z 5

Nadprůměrná detektivka s mnohabarevnými charaktery hrdinů většinou s velkým pochopením hlavně ženské psýchy. Samozřejmě, že ne každý si libuje v pitvání pocitů a proto mohou mnohé pasáže být brány za zdlouhavé. Celkově se však příběh na autorku docela svižně posouvá a závěr také není příliš šablonovitý.

Moňa69
28.05.2014 4 z 5

Poslední dobou mě zaráží, že ženské spisovatelky píší o podobných záležitostech s gustem a do detailů, což bych čekala spíše u mužů, ale Karin fandím, čile mě zásobuje novými a novými knihami a vím, že u jejích příběhu se nikdy nebudu nudit, ačkoli jsem chvílemi (pochopitelně) dosti zhnusená a otřesená:)

šipek
06.04.2014 4 z 5

Trošku morbidní ale dobré typická Karin.

Chemlona
26.02.2014 odpad!

Nedočetla jsem, u popisování některých scén se mi dělalo špatně a vlastně celkově mně knížka nesedla.

Adria Orici
24.02.2014 5 z 5

vikikl - Můj nejbližší přítel je těžký dyslektik. Žije normálním slušným životem. Nevidím v tom nic nereálného.

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Četl jsem zatím dvě knihy . Příběh má velmi dobré tempo . Styl příběhu je velmi drsný což je moje krevní skupina . Velmi mě upoutala citová stránka příběhu , kterou v knihách potřebuji a vyhledávám . Rozhodně doporučím milovníkům Mo Hayder , Tess Gerritsen k přečtení . Pokud budou její další příběhy tak dobré jak čtu v recenzích , bude se vyjímat v mých oblíbených .

Warden
09.02.2014 5 z 5

Hodně čtivé......váhal jsem mezi 4 nebo 5 hvězdičkami, protože negramotný kriminalista.....takovou pitomost může vyymyslet jenom ženská..... :) Ale nakonec 5, nejde se od toho odtrhnout

vikikl
24.10.2013 4 z 5

Příběh dobrý, napsaný poutavě, akorát negramotný policajt mi připadá trošku nereálný...

Rozmarýna Rozm
07.10.2013 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, od které se člověk nemůže odtrhnout. Čte se jedním dechem. Spisovatelka umí tak věrohodně popsat hrůzy, které pachatel způsoboval (např. popis té kobky, až jsem úplně cítila ten zápach a třásla jsem se odporem), že jsem to úplně prožívala. Od této autorky jsem už nějaké knihy přečetla a přiznám se, že si kladu otázku, zda nemá sadistické sklony, které si ventiluje psaním. Mám pocit, že tohle by nevymyslel ani chlap.

kneslova
16.07.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha od K. Slaughter, čte se velmi dobře, napínavá, ale dost brutální...

Spark
01.06.2013 5 z 5

Další kniha o Willu Trentovi a další dobrá kniha. Příběh je velice dobře napsaný a nechává čtenáře stále napnutého, vůbec se mi nechtělo knihu odkládat.

detektivní a krimi romány

Karin Slaughter