Zabíječ šamanů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Trpasličí trolobijce Gotrek a jeho lidský společník Felix Jaeger, nejznámější dvojice hrdinů světa Warhammeru, míří vstříc novému dobrodružství. Když se Gotrek s Felixem vydají na sever pátrat po zbývajících členech Řádu Ohnivého srdce, narazí na nové společníky a spojence. Samozřejmě se setkají i s tlupami bestií slídícími po Drakwaldu, ale kromě nich je tam toho čeká víc, než si dokážou představit. Brzy se přesvědčí, že zlovolné síly Chaosu nikdy nespí a než se nadějí, musí bojovat nejenom o svou čest, ale i za samu budoucnost Říše....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/55523/warhammer-zabijec-samanu-55523.jpg 3.891
Série

Warhammer - Gotrek a Felix 11.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Polaris
Orig. název

Shamanslayer, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Zabíječ šamanů

Přidat komentář
Predator3313
05.09.2017

Za mě opět dobrá kniha. Jsem rád, že se v ději znovu objevila Kate, ale především děkuji za Snorriho.
Rozhodně pořídím i další díl, jelikož kniha je velmi neukončená, takže je to skoro nutnost.

Miro.slav
19.08.2016

Aj v tomto príbehu sa dočkáme poriadnej dávky napätia, putovania, súbojov a beštií. Objavia sa aj postavy z minulých dielov, čo naozaj poteší. Hlavne Snorri Nosohryz je čerešničkou na torte. A práve trpasličí element je v príbehu, aspoň čo sa ma týka, stále motorom pre vtip a humor. Posúďte sami:

"Další trolobijce. Nepijete jako ti tři, že ne? I když jsme měli v posledních týdnech mnoho příležitostí jejich statečnost ocenit, málem nás vypili do sucha."
"Trolobijci prostě pijí," pokrčil rameny Gotrek.
"A ne málo," široce se usmál Ilgner. "Pořád říkají, že jdou vyhledat smrt, jenže k naprostému zoufalství mého sklepníka se pořád vracejí." Podíval se na Haschkeho. "Zase jsou zpátky, že?"
"Ano, můj pane," řekl Haschke. "A už si dávají něco k pití. Tvrdí, že se jim tak rychleji hojí rány."

A hláška za milión bodov:

...Gotrek zvedl hlavu a nadechl se.
"Jsou blízko," řekl. "Cítím je."
"Ne," zamával za ním rukou Snorri. "To byl Snorri. Promiň."

OSTROVID
05.02.2016

Napínavý a akční díl, který jsem přečetl jedním dechem. Gotrekova sekera úřaduje a možná se zrodí i Felixova nová láska...

jiri.one
02.02.2016

Dnes jsem dočetl knihu Zabíječ šamanů od Nathana Longa. Půjdu trochu proti posledním komentářům, které na tuto knihu zaznívají a zhodnotím ji prostě jako skvělou. V negativních komentářich jsem se dočetl, jak se čtenáři u této knihy nudili a chtěli, aby autor nechal Gotreka konečně zemřít. Na to musím říct, že v žádném případě!
Gotrek a Felix se v jejich dalším příběhu dostávají po krátké zastávce v Altdorfu do Darkwaldu a okolí a hned od začátku je jejich dobrodružství velmi napínavé a opět velmi originální. Dostávají se dokonce na místo, kde už byli v knize Zabíječ bestií a vzhledem k tomu, že uteklo cca 20 let, tak zde potkávají také už dospělou Kat, kterou zde kdysi zachránili. Společně s Kat se musí oba hlavní hrdinové postavit armádě bestií, která čítá skoro 10 tisíc hlav a zabít jejich vůdce - šamana.

Knihu jsem hltal od začátku do konce a nebýt asi 6 stran, kde se banda šlechticů nemůže dohodnout, jestli na armádu bestií skutečně zaútočí, tak jsem se opravdu ani nemohl nudit. Knize tedy můžu vytknout jediné a tedy to, že končí otevřeným koncem, který mě nutí okamžitě začít číst další, bohužel poslední zatím vydaný, díl. Takže dlouhý život Gotrekovi s Felixem a k tomu jim dávám 90% hodnocení! :-)

Rawar
18.04.2015

Nostalgický výlet do Darkwaldu a setkání s dávnými přáteli i soky. Zajímavá je i zápletka okolo "felixova" meče. Celkově se vrací bezůtěšná atmosféra chladných lesů a hord chaosu, která byla tak typická v Kingových Trollech, což hodnotím kladně. Konec byl lehounce natahovaný, když vezmu v potaz jak moc náhle a otevřeně skončil a bohužel jde znát, že pan Long by už asi rád psal o někom jiném, než Trolobijci a Felixovi.

Pokud ho do toho Polaris tlačí stejně jako tlačil Kinga, tak se asi nemůžeme ničemu divit, ale přesto by bylo asi nejlepší, aby Trolobijce co nejdříve našel klid a smír se svým bohem a Felix se odebral na odpočinek

N10Tikky
27.12.2012odpad!

Že by špatný vtip? Nebo měl autor na napsání pár dní a poprosil nějakého předškoláka o načrtnutí dějové linky?

Tím se s Zabíječem loučím. Nedokážu si představit, co Long vyplodí příště, když u tohle vydali a určitě to nechci číst. :(

Autor a jeho další knihy

Nathan Long
americká

všech 11 knih autora

Kniha Zabíječ šamanů je v

Přečtených167x
Doporučených6x
Knihotéce72x
Chystám se číst16x
Chci si koupit14x
dalších seznamech1x