Witch - Objevení Meridianu

Witch - Objevení Meridianu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144150/bmid_witch-objeveni-meridianu-6C1-144150.jpg 4 31 2

W.i.t.c.h. série

I když jsou W.I.T.C.H. odhodlané nasadit všechny magické síly a najít ztracenou Elyon,napětí mezi nimi roste.Snaha rozluštit tajemství Elyonina zmizení je však spojuje a každá z dívek si uvědomuje,že teď není čas na hádky.Je potřeba objevit pravý portál do Meridianu.Objevení meridianu je prvním krokem k rozřešení záhady-avšak zároveň vystavuje jednu z W.I.T.C.H. hroznému nebezpečí!... celý text

Komiksy Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

Finding Meridian , 2003

Satyrka
02.10.2023

Stále čekám na další díl rozečtené krimi série, a tak jsem se pustila do dalšího dílu W.I.T.C.H.
Sice nevím, jaké jsou teď holky, které jsou ve věku, kdy já četla komiksy W.I.T.C.H., ale za mě jsou tyhle příběhy nesmrtelné. Nyní hodnotím okem dospělé a musím říct, že postavám věřím jejich věk.
Příběh se rozjíždí, tady máme mnohem víc akce a já žeru každý ten komiks! Ach, nostalgie. A každou z čarodějek teď vnímám jinak. Jako puberťačka jsem milovala Cornelii, protože jako náctiletá jsem spíš hodnotila vzhled. Přestože teď se mi Cornelia líbí nejméně, jak vzhledem, tak povahou. :D Je super pozorovat, jaký je rozdíl mezi našimi pubertálními já a dospělými já. A to díky návratu k našim srdcovkám.

TessDragon
06.01.2013 5 z 5

Moje dětství ve světě Witch. Na tyhle strážkyně nezapomenu, provázeli mě celým dětstvím a já jsem do nich byla úplně ''zažraná''. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin, všechny jsem je milovala.
Nesmím zapomenout ani na Elyon, i když udělala pár nesprávných rozhodnutí, samozřejmě i další důležité postavy : Věštce, Caleba, Joela, Orube, Cedrika, Matta, Luka, Erica, babičku Hay Lin....
Rozhodně to byla má nejoblíbenější dětská série, at už komixy nebo seriál. Doporučuji všem mladším slečnám. ;)

2006  87%Witch: Osudové pouto
2006  87%Witch - Zmizení