Witch - Žár přátelství

Witch - Žár přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144153/witch-zar-pratelstvi-tTm-144153.jpg 4 33 3

W.i.t.c.h. série

Will,Irma,Taranee,Cornelia a Hay Lin vládnou magickou silou čtyřem pozemským živlům,ale nebezpečí zdaleka není zažehnáno. Jak v Heatherfieldu,tak v Mezisvětě se vynořují stále nové a nové hrozby.Setkání s Cedrikem a zlými silami z Meridianu podrobí přátelství čarodějek těžké zkoušce!

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Fire of Friendship , 2004

Satyrka
03.10.2023

Tak přečten další díl nostalgických W.I.T.C.H. Další nechám na později, protože mi konečně přišel další díl rozečtené krimi série.
Cornelia mi hrozně lezla na nervy, ale na druhou stranu, aspoň trochu vířila celkovou atmosférou, a to mě, nestydatě přiznávám, docela baví.
Nad desátou kapitolou jsem se hodně pobavila, zasmála nahlas.
A to vše i přesto, že už mi je o deset let více než když jsem do W.I.T.C.H. komiksů byla šíleně poblázněná. (Možná spíš o víc jak deset let)
Rozhodně bych doporučila mladším čtenářkám, protože ty příběhy mají hodně, co říct.

Jaehyun
08.06.2022 5 z 5

Musím říct, že v tomhle díle byla Cornelia pěkně otravná :D

TessDragon
06.01.2013 5 z 5

Moje dětství ve světě Witch. Na tyhle strážkyně nezapomenu, provázeli mě celým dětstvím a já jsem do nich byla úplně ''zažraná''. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin, všechny jsem je milovala.
Nesmím zapomenout ani na Elyon, i když udělala pár nesprávných rozhodnutí, samozřejmě i další důležité postavy : Věštce, Caleba, Joela, Orube, Cedrika, Matta, Luka, Erica, babičku Hay Lin....
Rozhodně to byla má nejoblíbenější dětská série, at už komixy nebo seriál. Doporučuji všem mladším slečnám. ;)

2006  87%Witch: Osudové pouto
2006  87%Witch - Zmizení