Vztahy bez stížností

Vztahy bez stížností https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393301/bmid_vztahy-bez-stiznosti-Sw1-393301.jpg 4 83 31

Tím, že si stěžujeme, vytváříme mezi sebou určité spojení. Je snadné si společně zanadávat a přidat se ke všeobecné rozmrzelosti. Nejvíce ze všeho si ale stěžujeme na druhé lidi, což vede k negativním a nezdravým základům našich vztahů – ať už jde o rodinu, partnera, přátele nebo další lidi, které běžné potkáváme v našem každodenním životě. Kniha Vztahy bez stížností přichází s revolučními vhledy a nástroji ke zlepšení všech vašich vztahů. Naučíte se, jak si přestat stěžovat na své blízké, překonat pocity prázdnoty, zklamání a nedostatečnosti, které stížnosti způsobují, a jak si vybudovat silné pozitivní naplňující vztahy, ve kterých se budete cítit dobře. V knize najdete také informace z nových výzkumů o stěžování, inspirativní a výmluvné příběhy a praktická cvičení. Více na http://nestezujsi.cz/ „Udělejte si takovou malou mentální inventuru: vezměte si papír a sepište si všechny problémy a výzvy, se kterými se právě teď potýkáte – co vás zrovna trápí, štve, zkrátka, co ve vás vyvolává negativní pocity. Pak se sami sebe zeptejte: Co z toho se týká druhých lidí? Pravděpodobně zjistíte, že většina vašich problémů nějakým způsobem souvisí s druhými lidmi a je možné je přinejmenším zmírnit tím, že zlepšíte vaše vztahy. V této knize najdete vše, co k tomu budete potřebovat.“... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Synergie

Complaint Free Relationships

Vendul_ka
09.05.2019 5 z 5

Inspirativní a poučná! Tato kniha mě posunula zase o kus dál. Děkuji za ni

ditul
30.04.2019 5 z 5

Vše začíná našemi myšlenkami, co máme o druhých, ale i co si myslíme o sobě.. Málokdo si uvědomuje své myšlenky, které mu proudí v hlavě a ovlivňují celý jeho život.. Chce to zakázat si ty negativní, to můžeme ovlivnit ;)

Laza27
14.04.2019 4 z 5

Chytré. Určitě se k ní budu vracet.

Lotka
05.04.2019 4 z 5

Toto by měla být povinná četba (a to nejen pro mou tchýni)!

Askarinka
03.04.2019 5 z 5

Inspirativní kniha, spoustu jsem si toho po prvním přečtení odnesla a budu se na vztahy koukat jinak, určitě se k ní ještě vrátím, pro osvěžení paměti.

JulčaHluk
14.03.2019 5 z 5

Teď jsem ji dočetla a mám chuť začít od znova. Při čtení jsem prožívala mnoho "aha momentů" kdy jsem si uvědomila, co dělám špatně. A nejdůležitější je, že už čtení knihy mě dělalo šťastnější a pozitivnější. Vřele doporučuji... Budu ji rozdávat jako dar :)

lucie6576
28.02.2019 4 z 5

Velmi velmi zajímavá kniha.

Juzzy
28.02.2019 5 z 5

Nemůžeš mít dobrý vztah s nikým, pokud ho nemáš sám se sebou... Vřele doporučuji.

Georges1
17.01.2019 5 z 5

Byl jsem příjemně překvapen, když se tato kniha objevila v nabídce a po předchozí výborné zkušenosti jsem nezaváhal a přečetl si jí také. I zde je uvedena hlavní myšlenka, kterou každý z nás alespoň jednou v životě řešil nebo zažil - vztah a stížnosti okolo něj či přímo v něm samém. A opět během čtení a zejména pak na konci knihy dochází k uvědomění, že změna musí začít u nás a vyzařovat od nás. Za sebe bych rád vyzdvihl jedno čínské přísloví v této knize - "Ten, kdo se zeptá, je za hlupáka pět minut, ten kdo se nezeptá zůstává hlupákem navždy" a poté jeden poznatek - V duchu si neustále něco říkáme o druhých lidech. Stačí si to uvědomit, a objasní nám to všechny složité a náročné vztahy. Vše máme ve svých rukou, můžeme růst a hlavně žít, ne si stěžovat. Život je jednoduchý, pouze my sami si jej děláme složitým.

Není přeci třeba trápit se minulostí, můžeme jí odpustit, není třeba řešit budoucnost když nevíme co bude zítra, žijme přítomností a mějme své sny právě teď. Proč odsuzujeme druhé, když neznáme příběh v pozadí, který uschovávají?

Tuto knihu vřele doporučuji a těším se až si jí přečtu po čase znovu.

RenataP
17.01.2019

Stejně jako Svět bez stížností, velká jednička. Čtivé, svěží, proložené autorovými zkušenostmi, jednoduchými cvičeními k uvědomění si svých myšlenkových vzorců a spousta logického vysvětlení, proč a jak nám druzí pijí krev, a co s tím udělat. Rozhodně také jedna z knih, ke které se vyplatí se vracet, podle toho, jakou máte náladu či co zrovna ve svém životě řešíte.

Tyrael
14.12.2018 5 z 5

Jedna z nejlepsich knih o vztazich, kterou jsem cetl a navod jak je zmenit k lepsi vcetne vztahu k sobe samemu. Budu se k ni pravudelne vracet.

Will Bowen
americká
2017  83%Svět bez stížností
2019  81%Šťastný život
2018  81%Vztahy bez stížností
2020  87%Dopisy od Boha
2021  90%Příběhy štěstí

Kniha Vztahy bez stížností je v