Noc po Vánocích

Noc po Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361705/bmid_noc-po-vanocich-DqP-361705.jpg 4 125 27

Pierce Waverlyho, hraběte z Devonmotu, poslali rodiče v osmi letech do školy a od té doby, jako by pro ně neexistoval. Prázdniny a svátky byl bez vysvětlení nucen trávit u příbuzných a nedostával od nich ani dopisy. Když po dosažení dospělosti přijel na Montcliffský zámek, otec ho drsně vykázal a matka se k němu přidala. Po otcově smrti zdědil titul i panství a matka mu začala pravidelně psát. On však byl tak uražený, že její dopisy nečetl. Teprve když dostal od matčiny placené společnice Camilly Stuartové vzkaz, že matka umírá, vyrazil bez meškání za ní, protože chtěl na poslední chvíli urovnat jejich přerušené vztahy a poznat pravdu. Na Pierce mladá vdova od počátku velice zapůsobila, a tak s ní dojednal, že zůstane v matčině domě a bude s matkou a s ní každý den večeřet, pokud ona poté přijde pokaždé k němu do pokoje a bude ho bavit. Když na to přímá Camilla pro dobro své zaměstnavatelky přistoupí, přestože i ona sama má své tajemství, začínají se mladí lidé poznávat a sbližovat. Mezi nimi však stojí mnoho překážek a tajností, jež musejí překonat, aby mohli společně dojít ke štěstí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Twas the Night after Christmas , 2012

mariva
16.01.2018 4 z 5

Nenáročná, odpočinková četba se snadno předvídatelným dějem. Závěr byl sice trochu víc přeslazený, ale to se u takové četby dá očekávat. Pro mě splněný bod letošní Čtenářské výzvy.

alzbeta4340
14.01.2018 5 z 5

Vánoční romantický příběh pro chvíle oddechu.
S.J. ho zvládla napsat mile a bez přehnané sentimentality. Moc se mi líbilo prokreslení postav, nejen ústředního páru Pierce a Camilly, ale i ostatních - malého Jaspera, Piercovi matky a správce Fowlera.
Knihu lze číst jako samostatný román, ale je i velmi dobrým zakončením celé série.

Enny4
10.01.2018 3 z 5

Tak tato knížka mě celkem zklamala, příběh mě neupoutal a jsem ráda že jsem knížku už dočetla. Vím že se k ní již nevrátím :(
Jinak knihy od této autorky mám moc ráda, patří mezi mé oblíbenkyně:)

karamelka57
07.12.2017 5 z 5

Veľmi pekné, celá séria bola fajn. Knihu som prečítala za 5 hodín. Aj v tomto príbehu sa perfektne ukazuje, ako veľmi človeka ovplyvňujú zážitky, emócie a nedostatok lásky v detstve...

lenka9778
29.11.2017 5 z 5

Moc pěkná oddychovka. Ráda si čas od času přečtu příběh, kde se nehodní vrazi a podvodníci. A souhlasím s předešlým, názorem. je příjemné si říct, jé tuhle postavu si pamatuji z jiného příběhu. Když autorky prolínají, je to jako kdybych v té knize žila s postavami také.....

moonula
15.08.2017 5 z 5

Tak jsem zvědavá na další díl s Piercem Waverlym, hrabětem z Devonmontu .. Jen si musím počkat až to vyjde u nás a to bude tak v listopadu 22... Doufám taky,že to vyjde hned i jako e-kniha..Všechny díly jsem koupila do čtečky a tak snad nebudu muset kupovat jako poslední díl knihu..Zase by ležela opuštěná a sama v knihovně..

havrmoni
08.08.2017 5 z 5

Tak to byl pro mě, jako matku, citový kolotoč. Odpuštění a nenávist,tak jak se v tom zmítal hlavní hrdina,tak jsem to cítila i já. Možná hůř,jenže já nežiju v té době,proto jsem k Piercově matce neměla zrovna kladný ,,vztah" :( .
Jinak romantika i sympatická hrdinka. Setkáme se tu na konci s Dominikem,který je postavou z jiné série. Toto je před ní. Líbí se mi jak jsou některé série provázané postavami,takže si vždycky řeknu: jé toho nebo jí přeci znám z toho či onoho dílu. Mám zkrátka tuhle autorku a její knihy ráda.