Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Volné pokračování úspěšné knihy Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se mohou ve vteřině zvrtnout ve sled bláznivých událostí, které jsou zcela na hraně a kdy se odhalí v plné síle pravý charakter a odvaha nejen živých lidí, ale i těch z druhého břehu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318466/big_vysmata-krajta-aneb-prizrak-krasne--f8s-318466.jpg 4.256

Kniha Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

kolacky

Ano, člověk dostane úplně jiný pohled na hřbitovy... :-)

LenkaKrátká

Po Vysmáté koze jsem se moc těšila na pokračování a nezklamalo mě. Skvěle se čte a úplně změnila můj pohled na hřbitovy. :-D

cukrovka
30.08.2020

Skvělá vtipná oddechovka. Příběh je originální, bláznivý a zábavný.

Zuzel
03.02.2020

Kniha nezklamala - naopak velmi potěšila. Originální pojetí, zábavné a vtipné. Skvěle se četla.

Ashule
02.02.2020

Pokračování ještě lepší než první kniha. Třetí díl mi ještě zbývá, ale autorka určitě nezklame :)

klotylda.ln
21.01.2020

Vostřáková mě baví. Moc! Pohodové čtení s nádechem duchovna, vhodné na dovolenou :-)

maja11231
05.05.2019

Zase mě to pobavilo

01.03.2019

Skvělé pokračování, nečekala, že by i druhý díl nasadil tak vysokou laťku. Perfektní příběh, který mne i tentokrát moc pobavil, a nezbývá mi nic jiného, než se hned pustit do Vysmáté veverky. Moc doporučuji!!