Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Volné pokračování úspěšné knihy Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015.
Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se mohou ve vteřině zvrtnout ve sled bláznivých událostí, které jsou zcela na hraně a kdy se odhalí v plné síle pravý charakter a odvaha nejen živých lidí, ale i těch z druhého břehu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318466/vysmata-krajta-aneb-prizrak-krasne--f8s-318466.jpg 3.930

Přízrak krásné modelky (2.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design
1. vydání originálu:2016
Počet stran:237
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-906282-1-2

ivibery

Výborně jsem se bavila! Strašně příjemná a vtipná knížka!

Allla9

I u pokračování Vysmáté kozy jsem se bavila, škoda, že nemám po ruce třetí díl. Ale určitě si ho také přečtu.

Vlasta155

Mimořádně laskavá kniha a navíc skvěle napsaná. Přečetla jsem ji za několik hodin, protože jak vás chytne, tak vás nepustí.

knihovniceS

Nenáročné čtení, které mě pobavilo. Dávám 5 hvězd za nevšední nápad. Čtenáři, který má rád "fantasmagorii" doporučuji :)

Vysmátáveverka
23.11.2017

Všechny tři dily mám přečtené a dost jsem se pobavila. Jsem člověk s velokou představivostí hřbitovy, jako takové mám moc ráda u knížek jsem si odpocinula a pobavila se diky

petrakočárová
03.09.2017

Knížka plná vlídného humoru. Pobaví i pohladí po duši.

Ivetma
24.08.2017

Po přečtení prvního dílu jsem už věděla do čeho jdu, takže jsem při čtení nebyla tak zklamaná. Že bych knihy ale musela mít doma, to tedy ne.... a já si oba díly nadšeně koupila :-( Nápad dobrý, ale pořád mi tam něco chybí.

ŠtěpánkaH.
08.04.2017

Pro mne již humorná klasika, kterou doporučuji mj. všem, kteří již nechtějí navštěvovat skutečný hřbitov pouze v úzkostných sentimentech :-)

daniela6749
31.03.2017

Poutavé pokračování mé oblíbené knížky.

jirickovazuzka
28.03.2017

:) krásný příběh

Bella1
21.02.2017

Skvělý fantasy příběh, na kterém je zajímavé, že se odehrává v současné Praze. Musím přiznat, že mě kniha do sebe úplně vcucla, zhltla jsem jí za dva dny. Její děj se nepředvídatelný, dobře napsaný, má rychlý spád. Chvíli se smějete, chvíli brečíte - za mě bez váhání pět hvězdiček! :-)

Klárai
08.02.2017

Musím říct, že Vysmátá koza se mi opravdu moc líbila. Je mimořádně vtipná a dobře napsaná, a tak se nedivím, že dostala cenu Miloslava Švandrlíka. Ale Vysmátá krajta je snad ještě o chlup lepší! Přibyly nové postavy - nejradši mám slečnu Mili, ta je prostě nepřekonatelná.
Krásný je taky milostný příběh Laury a Radima. Jejich na první pohled téměř beznadějný boj o společné štěstí, jejich velká láska a schopnost za žádných okolností se nevzdávat a věřit v dobrý konec.
Strašně ráda bych tuhle partu sympaťáků ze hřbitova znovu potkala v dalším dílu knihy, tak moc doufám, že bude ještě pokračování.

monushka
04.02.2017

Vysmátá krajta se mi líbila více než předchozí kniha. Příběh na mě působí opravdověji a humor v ní je nenucený a upřímný.

milunka21
03.12.2016

Autorka umí napnout, hlavně ten konec, zase utnuto v nejlepším. :-) A hlavně pokračování je ještě lepší, takže jsem zvědavá na třetí díl. :-)

kara
29.11.2016

Miluju Vysmátou kozu, a tak jsem se strašně těšila na pokračování. Ani Vysmátá krajta nezklamala. Naopak! Zase jsem se nad ní hrozně nasmála, ale taky jsem si nad ní trochu pobrečela. Je prostě boží, nevím, jak to říct jinak výstižněji. Jenom mě štve, že už jsem ji dočetla. Ona je totiž silně návyková.

romance duchové a přízraky humor láska modelky tajemno magie

Ivana Vostřáková

Ivana Vostřáková