Výměna rolí

Výměna rolí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473513/bmid_vymena-roli-vPK-473513.png 4 336 62

Liam Wright je hollywoodský idol, krasavec a suverén, který může mít milenky na každém prstu. Jaký je však doopravdy, to ví pouze jeho hospodyně Shelby, jež se stará o jeho obrovské luxusní sídlo… i o něj. Jenom ona ho dokáže vrátit na zem, zkrotit jeho výstřelky a ochránit ho před záchvaty úzkosti. Může se přátelství přetavit v lásku? Dokáže se Liam změnit, aby obstál v roli, v níž zatím nikdy nebyl? Do jejich rozvíjejícího vztahu zasáhne tragická nehoda. Liam se kvůli Shelby ujme zodpovědnosti a stane se takovým mužem, jakým by sám chtěl být – jen pro ni. Rozhodným, klidným a oddaným. Díky tomu se z nich stane opravdová rodina, obklopená přáteli, smíchem a porozuměním. Nový román Melanie Moreland je nejen plný romantiky a žhavých erotických scén, ale také vtipných hlášek a komických situací.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Changing Roles , 2020

be_pa
07.10.2021 5 z 5

Moc jsem se bavila. Typická romantika, ale podaná jinak. Rozmazlený chlap není nic výjimečného, ale tady jeho hospodyňka za to alespoň dostává zaplaceno :-)). Oba se mi líbili, zasmála jsem se. Mj. při jejich hovorech s OJ a o OJ. No a epilog - to byla perla.
Život s paparazzi za zády je děs. Zase jsem si potvrdila,že je normální, když mám z bulváru husinu a nečtu ho. Většina informací je výplod hov..din. Přesně jak to tu autorka popisuje.

Kudík
25.09.2021 4 z 5

Musím souhlasit, že to bylo pohádkové čtení, protože Liam určitě nebyl z tohoto světa. Shelby byla více reálná postava. Mimo ústřední dvojici se mi líbil i její bratr a jeho bratranec, vč. partnerek. Párkrát jsem se pobavila, hlavně u přezdívek a následné propagaci "pomerančového džusu". :) Ano, celé to byla romantická limonáda, ale přesto hodnotím vysoko.

alzbeta4340
21.09.2021 3 z 5

Jedna ze knih, za jejichž čtení jsem vděčná městské knihovně. Slušně napsaná, ale velmi, velmi přeslazená pohádka pro velké holky. Stačí přečíst jednou a poslat dál.

havrmoni
20.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Já jsem opět spokojená. Mám tuto autorku ráda právě pro to nekomplikované a oddychové čtení. Tady bylo hezky popsán přerod zhýčkané hvězdy v muže činu. A téma bulvár a paparazzi tam dobře zapadlo. Ač jsem nikdy s nimi neměla co do činění, nesnáším to. Vzteky jsem při čtení zatínala pěsti. Takže komu nevadí pohádky pro dospělé, tak hurá do toho.

lucie3944
11.09.2021 4 z 5

Tohle bylo taaak sladké. Pořád jsem čekala na zádrhel a ten vlastně ani nenastal. Ale četlo se to dobře, přerod z člověka neschopného samostatné existence v relativně dospělého člověka byl přirozený, ne na sílu. Klidně si přečtu další knihy.

musivila
06.09.2021 4 z 5

To byl ale slaďák :) V téhle knize nečekejte žádného Alfa samce. Takže příjemná změna, i když na můj vkus byl Liam někdy dost „cíťa“. Líbilo se mi, že byla kniha vyprávěna z pohledu Liama, jen občas doplněna pohledem Shelby. Jedná se o pohodové, vtipné čtení, žádné velké zvraty, jen velká romantická gesta, konec je celkem zrychlený … některé scény z pohledu Liama, by byly určitě vtipné a trochu mi mrzí, že byly přeskočeny.

Mikuše-Ivet
01.09.2021 2 z 5

Tak tahle kniha byla velkým zklamáním. Hlavní hrdina se choval jako nesamostatné 15 leté dítě. Ona? Tak se o něj starala a chovala jako ke svému dítěti či chůva.... Nevím, ale mě to nenadchlo

Anna195
26.08.2021 5 z 5

Od autorky som už mala možno čítať sériu Kontrakt a Vested Interest, ale toto je samostatná autorkina kniha, takže som na ňu bola zvedavá. Už dlho som sa pri nejakej knihe tak dobre nepobavila a nenasmiala, pretože tento príbeh srší skvelým humorom. A k tejto vtipnej knihe dopomohol práve hlavný hrdina Liam svojím vystupovaním a skvelým humorom.

Keď som čítala anotáciu bolo som presvedčená, že z herca Liama bude typický playboy, ale autorka z neho spravila úplný opak, a to sa mi práve na tom páčilo. Liam mi jednoducho učaroval: vtipný, veselý, nápomocný, priateľský a jeho humor som zbožňovala. So Shelby sa vynikajúco doplňovali, kdeže ona bola presne tá druhá polovička, ktorá mu chýbala. Shelby ho vedela vždy uzemniť, no samozrejme ani jej nechýbala správna dávka humoru. Síce na začiatku boli len najlepší priatelia, no už tu bola medzi nimi cítiť skvelá chémia. Presne toto je ten typ príbehu, kde sa z úžasného priateľstvo stane niečo omnoho viac. Medzi Liamom a Shelby bolo veľa citov a autorka vedela opäť vykresliť tieto city. A nesmiem zabudnúť na správnu dávku OJ. Obľúbila som si aj vedľajšie postavy, ktoré celý príbeh skvelo doplnili.

V príbehu je veľké množstvo vtipných scén, nad ktorými som sa veľmi dobre pobavila. Ale tento príbeh nie je len o humore, pretože poukazuje aj na úskalia slávy a ako táto sláva ovplyvňuje rodinu a priateľov.

Výměna Rolí je vtipná a možno troška sladšia oddychovka, ale mňa si jednoducho získala.

petulkapeta
25.08.2021 5 z 5

„Nezamiloval jsem se do jejího věku.
Zamiloval jsem se do její duše. Její mysli. Její něžnosti.“ Mrknul jsem
na něho. „Její krůtí sendviče a to, jak vypadá sexy v červené barvě, tomu
samozřejmě pomohly.“
Jej Liam byl ze začatku dobre tele a pak jsem se do něj uplně zamilovala, v kapitole 16 jsem myslela že se smichy počuram...
Jeji knihy prostě miluju...

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Boha já to miluju Od autorky už mám za sebou série Kontrakt a Vested Interest..takže moje první samostatná kniha od ní..Ze začátku jsem se bála,že to bude klasika typu:Playboy,každý den jiná ženská (z anotace to tak vyznělo)v půlce knížky zjistí,že chce Shelby,tak se najednou strašně změní,následně drama a happy end..no akorát,že on to byl takový miláček, plyšový medvídek a trouba jeho vztah se Shelby byl hned od začátku vřelý a hodně přátelský..ona se o něj starala a on jí “lezl na nervy” svým popichováním a nedospělým chováním..byli spolu tak strašně sladcí a sehraní..strašně se mi líbilo jak byla Shelby ochranitelská a jak s ní Liam zvládal své úzkostné stavy..nechyběl tady ani humor…host mě bolely lícní svalya samozřejmě dostatečný přísun OJ ti dva byli dokonalí..trošku mě zarazilo že na to jak byla Shelby lehce uzavřenější,tak náhlý nápor novinářů a fanoušků zvládla víceméně bez problému..po jedné nehodě se stal z Liama úplně jiný člověk..pořád to byl ťuňťa,ale stal se z něho dospělý ťuňťa..ukápla mi i nějaká ta slza aby se neřeklo,protože jsem to teda vůbec nečekala a zadržovala jsem dech z toho jak jsem byla nervní co bude dál…no a ten konec

Tesset
23.08.2021 5 z 5

Super vtipná a milá knížka. Navíc krásná ukázka toho, že hlavní hrdina nemusí být vždycky nějaký alfasamec, aby to fungovalo - a co si budeme povídat, že jich v těchto typech knih je hodně. Liam byl takový ťuňťa, který se nechal rád obskakovat a nestyděl se za to. Kdo by takového chlapa chtěl, že? Ale časem se ukázalo, že i on se umí postarat, když je to třeba.

Dellphi
19.08.2021 1 z 5

Tato autorka je pro mě stále záhadou. Její knihy jsou dost nevyvážené. Některé jsou super, některé patří mezi takový slabší průměr a ostatní jsou, tak nudné, že jejich četba je pro mě doslova utrpení. Bohužel tato patří do té třetí kategorie. Nemůžu říct, že by kniha byla špatně napsaná, ale její příběh mi bohužel nepřišel vůbec zajímavý a jeho dočtení mi dalo strašně zabrat. A nejen, že autorčiny knihy jsou dost přeslazené, ale ona někdy neví, kdy přestat. A i na tom tato kniha dojela (podobný problém jsem měla i s knihou Kontrakt, tam byl super příběh a vše kolem, ale posledních asi 100 stran naprosté utrpení). Tady to sice nebylo tak dlouho, ale zase nuda byla už od začátku. Takže za mě rozhodně ne. Pokud si chcete odpočinout, ale nechcete se nudit, tak zvolte jinou knihu od této autorky.

narisa
11.08.2021 5 z 5

Mně se kniha líbila. Opravdu jsem se u ní zasmála. A víc se mi asi líbila první půlka. Bavilo mě, jak se Liam choval. Ano, přesně to infantilní chování. OJ tam opravdu bylo hodně. Moreland má tradičně přeslazené knihy, ale pro mě jsou to romantické uklidňující pohádky. Hodnotím 4,5* a doporučuji.

Petra38
10.08.2021 3 z 5

Jak jsou knihy od Moreland dobré tak jsem asi měla vetší očekávání než bylo zdrávo. Příběh začal vcelku čtivě jenže pak se to zaseklo a bohužel mě příběh nudil. Když se blížil lonec,autorka si zřejmě uvědomila, že vyplítvala moc místa a tak všechem happyend narvala do pár stránek. Páni,to byl vážně fofr. Upřímně ,byla jsem ráda,že je konec. Kniha si u mě znovučtení asi nevyslouží...Na autorku nezanevřu,jsem zvědavá s čím se vytasí příště.

mysanda20
06.08.2021 2 z 5

Tak tahle kniha pro mě byla utrpení,po dlouhé době jsem knihu nedočetla a to mám jiné romány od Melanie moc ráda

Ketfl
06.08.2021 3 z 5

Přemýšlela jsem, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky, ale když to celkově zhodnotím, tak se klaním spíše k těm třem. Hlavní hrdina, Liam, mě ze začátku hrozně rozčiloval. Kdybych si nepřečetla anotaci a nevěděla, o čem kniha je, tak bych si myslela, že mu je maximálně 12. Když on měl chudák pořád hladíček, a potřeboval pohladit po hlavičce a chtěl pusinku na tvářičku, a pak taky spinkat. To jako fakt? Říkala jsem si, že nechápu, jak tohle může rozumný ženský imponovat. Naštěstí se to v průběhu knihy zlepšilo a hlavní hrdina nám dospěl - což taky bylo několikrát zmíněno a dostatečně byl poplácán po rameni. Co se týče příběhu, ten je sám o sobě hezky napsaný, děj ubíhal bez sebevětších zvratů. Celkově to byla taková sladká, až přesladká pohádka. Já se upřímně ale někdy dost nudila. Docela často se popisovalo to samé pořád dokola. Ten závěr už byl pro mě fakt utrpení, upřímně jsem byla ráda, když jsem to dočetla. Sečteno podtrženo: Pokud hledáte knihu, u které si odpočinete, která je sladká až vás budou bolet zuby, tak určitě tuto zkuste. Za mě to byla hezká kniha, ale bohužel velice průměrná. Nelituji času, který jsem nad ní strávila, ale znovu ji nejspíš už číst nebudu.

Evka3814
04.08.2021 3 z 5

Tak já teda nevím, mě to teda úplně neoslovilo. Konec byl jeden uspěchanej frmol(a to jsem se hodně přemlouvala ať to dotáhnu) a celkový příběh byl až moc dokonalej
Kniha co neurazí, ale rozhodně se k ní nevrátím

peitho.1
03.08.2021 4 z 5

První polovina knihy byla skvělá, hlavně Liam mě opravdu bavil, ale o to větší trápení pro mě byla druhá polovina, která mi přišla nudná a neskutečně se táhla. Váhala jsem mezi 3* a 4*, ale poslední scéna mě nakonec přesvědčila dát vyšší hodnocení.

hana1039
01.08.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka, vtipně napsána, žádná,, temná tajemství,, jen hodně lásky.. Takhle bych popsala knížku, kterou jsem teď dočetla... Kdo hledá odpočinkové čtení, vřele doporučuji :-))

Michalka24
01.08.2021 4 z 5

Tak sladky romanticky pribeh,az vam budu zuby brniet. Ale napisany krasne, putavo, so skvelym humorom a vtipnymi hlaskami.

sex přátelství láska humor rodina herectví

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley