Výletový den (psí a trochu žabí)

Výletový den (psí a trochu žabí) https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267650/mid_vyletovy-den-psi-a-trochu-zabi-267650.jpg 2 5 2

Výletový den série

< 2. díl

Výletový den psí (a trochu žabí) je volným pokračováním Výletového dne rybího, prvního dílu příběhů dětí a jejich prarodičů, kteří vyrážejí na výlety do svého okolí. Tentokrát jedou Dvojčata Terezka a Kryštůfek s babičkou (Dana Syslová) a dědou (Zdeněk Srstka) k rybníku Strž u Staré Huti v době, kdy se do něho na jaře z blízkého lesíka stěhují žáby. Po cestě ale musí babička ještě vhodit do poštovní schránky dopis, a tak NAŠTĚSTÍ děti objeví pod schránkou odložené psí miminko kňučící v krabici... Kdo štěně "adoptoval", zda jsou psi podobni svým pánům nebo naopak, jaké kočky má doma teta Alice, jak důležité je psaní dopisů a jak si Dvojčata s babi a dědou doma hrají na OPRAVDICKÉ kino - o tom všem je napsáno a namalováno v této knize.... celý text

Štěpinambura
01.09.2022 4 z 5

Knihu jsem začala číst kvůli ojedinělím ilustracím. Ty jsou vážně moc hezké, i děj je celkem fajn - trochu obyčejný, ale fajn. Ovšem pak tu jsou složité věty, kterým pomalu nerozumím ani já. Jsou divně poskládané a člověk se musí hodně soustředit aby dal dohromady větu tak, aby ji pochopil i šestileťák.

muchomurka
30.04.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani žádné wau. Text byl čtivý, sem tam i vtipný, ale spíše pro dospělého. Co se mi ale opravdu na této knížce nelíbilo, tak způsob ilustrací s fotografiemi. Mě to rozčilovalo a dráždilo. Kdybychom knihu nedostali, určitě bychom si ji nekoupili.

Autoři knihy

Kniha Výletový den (psí a trochu žabí) je v