Vůně posečené trávy

Vůně posečené trávy https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239913/bmid_vune-posecene-travy-239913.jpg 4 139 31

Již páté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti, ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia ale i husy a králíky, či vši a blechy.... celý text

alnahu
16.05.2016 5 z 5

Tak tato mě opět zase nadchla, Milé oddechové humorné čtení.Kiha je doplněna fotkami z mládí paní Ivanky.

Damato
15.01.2016 5 z 5

Krásná kniha k zimnímu, šedému a sychravému odpoledni. Plná vtipu, energie - prostě pohodová. Člověk při ní nemusí vůbec myslet, akorát se pousmívat nad tím, jak mají lidi ten život stejný - úžasný relax.

Alca007
17.09.2015 5 z 5

milá, vtipná a oddechová, ráda čtu knížky od paní Deváté.

alef
20.10.2014 5 z 5

Při čtení této útlé knížky jsem opravdu téměř hmatatelně cítila příjemnou "vůni čerstvě posečené trávy". Knížka je to humorná, laskavá a přívětivá, s citem pro český jazyk. Pro mně milé, povzbudivé a v každém směru příjemné čtení.

vědu
12.10.2014 5 z 5

Spousta humoru psaná krásnou češtinou. Co víc si v dnešní uspěchané době přát, než chvíli zábavy nad pohodovou knížkou.

hadak
06.02.2014 4 z 5

Moc rád si tuhle knížku přečtu znovu. Obdivuji autorčin jazyk a způsob, jak nádherně dokáže češtinu používat.

sofii
27.01.2014 2 z 5

Knihu jsem nedočetla, příliš mě nebavila. Škoda, čekala jsem od ní víc.

kattyV
15.02.2013 5 z 5

To, co napíšu tady, platí pro většinu knih této autorky - normálně moc povídky nemusím, ale tyto jsou výjimkou - milé, pohodové a povzbuzující mne k hlasitému smíchu při čtení.

kika 13
05.11.2012 4 z 5

Soubor povídek plný úsměvných situací.

Marika Vanova
03.08.2012 5 z 5

Všední situace a humor herečky mě nepustil od knížky dřív, než na poslední stránce.

WEIL
11.08.2011 1 z 5

Smysl žen pro humor je různý, ale u mužů je to taky tak.
V těchto fejetonech převládá touha vymačkat ze situací zcela banálních co se dá...