Vůně neviditelného

Vůně neviditelného https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391207/bmid_vune-neviditelneho-Vf5-391207.jpg 4 48 11

Ani tenhle rok nebude chybět komiks od Mila Manary - tentokrát jsme sáhli po jeho další klasice, dvojdílném příběhu Parfém neviditelného! Který z mužů nechtěl mít v pubertě schopnost být neviditelný? Aby se dostal do dámských sprch a jiných fascinujících lokací? Pokud do této skupiny patříte, je tenhle komiks přesně pro vás!

Literatura světová Komiksy Erotika
Vydáno: , Crew

Butterscotch , 1986

fvalek
02.10.2022 3 z 5

Takové docela vtipná jednohubka, která někdy ale až příliš tíhne ke slabině erotických komiksů, a to je vyšvihnutí erotiky nad dějovou stránku a tak nějak nad veškerou logiku. Sexy obraz Itálie, kde každý myslí jen na sex je ještě docela uvěřitelný, ale některé situace jsou prostě šílené. Sice mám rád, když se to trošku přežene a je to literární dílo, takže tam je i chtěné mít něco extra, neobyčejného, ale někdy mi Manarovy nadrženecké vrtochy kazily celkový dojem.

Samotný děj je totiž docela dobrý, jednoduchý, bez nějakého velkého očekávání a přesahu, ale zkrátka jednoduchá pěkná zápletka. Profesor chce získat tanečnici, co se mu líbí a místo toho narazí na jednu šílenou rajdičku, kterou vábí snaha odhalit jeho tajemství, jeho zase ona sama. Nemám nic proti. Bohužel druhý příběh byl o poznání horší, ať už tou náhlou změnou na "neznám vás, ale vím o vaší masti", tak celkovým dějem, který byl slabší a i méně zajímavý.

Disease
26.04.2021 3 z 5

Škoda, že se nepovedlo udržet úroveň první části, která je v rámci žánru velmi povedená.
Ale i tak lepší než Klik.

Petr Dudek
15.08.2020 4 z 5

První příběh je mile rozverný, na Manaru obsahuje málo nahých žen, ale díky tomu působí smyslněji. Druhý je kratší a o úroveň horší. Zatímco v prvním krásně funguje atmosféra, druhý už jí nemá a na povrch vystupuje horší scénář.

Eillen
21.03.2020 3 z 5

O něco lepší než Klik. A opět musím pochválit kresbu.

bazyk21
21.12.2019 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace

tonda2186
10.07.2019 5 z 5

Tohle mě hodně bavilo! :)

kaffa
31.05.2019 4 z 5

rozhodně o třídu lepší scénář jak klik, místy sem se hodně pobavila, hlavně konec prvního dílu v moři ;-) a ano, první příběh byl lepší, u druhého gradoval jen konec.... přišlo mi, že námět neviditelnosti nebyl dostatečně využit, nemá autor v záloze ještě další dílka? :-P

MinaHawke
10.05.2019 4 z 5

První příběh se mi líbil trochu víc, jen mi přišel takový nedokončený. Druhý měl zas dobrý konec. Na obou se mi líbilo něco. Kresba opět velmi dobrá.

3DD!3
09.02.2019 4 z 5

Jednodušší čtení, v podstatě rozepsaná mládežnická fantazie ovlivněná Neviditelným mužem od Wellse. Vizuálně Manara samozřejmě exceluje. Platí zde i zlaté pravidlo, že první příběh je lepší než pokračování. Nejvíce mě užírala otázka, že když voda krém nedokázala smýt, jak se pak doktor zase zviditelňoval?

gaspoda
25.11.2018 2 z 5

ty scenaře sou fuck debilni

Nevimm
24.11.2018 5 z 5

Prasárnička s romantickým koncem.

Milo Manara
italská, 1945