Vražedné sklony

Vražedné sklony https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486338/bmid_vrazedne-sklony-rBl-486338.jpg 3 74 25

Elliottovi k dokonalému životu po boku manželky chybí už jen vytoužené dítě. Anya se však z ničeho nic začne chovat divně a Elliottovi po ní druhého dne zbyde jen vzkaz, že se necítí dobře a že zůstane nějakou dobu u rodičů. Elliott má podezření, že Anya před ním něco tají, ale miluje ji a je odhodlaný jí pomoct. Do jejich života se však postupně začínají vracet lidé z Anyiny minulosti a čím víc se toho Elliott o své ženě dozvídá, tím méně si je jí i jejich vztahem jistý. Měl by ji chránit, nebo by si na ni měl dávat pozor? Co když je Anya úplně jiná, než jaká se celou dobu zdála?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Killer Inside , 2019

xena2711
13.06.2022 4 z 5

Příběh se četl dobře, ale dějově je slabší. Za mě se děj strašně táhnul a nemělo to takový spád. Nádherná obálka.

DK197
08.06.2022 3 z 5

KNIHA: Na začátek řeknu, že obálka je naprosto skvělá. Tajemná postava stojící v okně a všechno sladěné s ne tak často používanou oranžovou... To je naprosto boží práce, která člověka osloví hned, jak knížku uvidí. A co se děje týče, tak se mi to líbilo. Knížka patří k lehčím, nenáročným thrillerům, ale přesto mě autorka dokázala minimálně dvakrát překvapit. A hezky se to čte. Takže za mě dobrý.

Dresia
05.06.2022 4 z 5

Vlastně nemám co vytknout, perfektně vystavený děj, ale něco jako by tomu chybělo. Sama v černém lese se mi líbilo víc.

jana3099
28.05.2022 4 z 5

Tak další moje přečtená kniha od Cass Green a opět spokojenost.... Manželství Elliotta a Anyi, zprvu pohodové, začíná mít znepokojivé trhliny. Oba něco tají, jeden míň, druhý víc .... Vracíme se s nimi i do minulosti a dovídáme se podivné i děsivé věci. Jak dobře někoho můžeme znát a může nás chování partnera či partnerky překvapit nebo i vyděsit ?? ..... Může.

zuzana2599
18.05.2022 5 z 5

Tak to je moje druhá knížka ( první Sama v černém lese) od Cass Greenové a opět získává pět *. Pro mě to byl vynikající thriller, který mě donutil přemýšlet. Je to zamotané, znepokojivé a děsivé čtení se zajímavou zápletkou, plné emocí. Příběh snaživého učitele se smutnou minulostí a jeho ženy, které věří a má ji rád. Ale zná svou Anyu opravdu dobře ? Odpověď na tuto otázku si sami přečtěte v thrilleru, který můžu jen a jen doporučit !!

rodinná tajemství thrillery pro ženy

Cass Green (p)
britská, 1965