Vražedné pouto

Vražedné pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472569/mid_vrazedne-pouto-tfS-472569.jpeg 4 300 65

Carter Reed série

Emma se rozhodla vynechat posilovnu a vrátit se domů dřív. Bylo to na dlouhou dobu poslední snadné rozhodnutí, které udělala, protože doma našla svou spolubydlící, znásilňovanou přítelem. Měla dvě možnosti. Zavolat policii a nechat se zabít mafiány, s nimiž měla jeho rodina styky, nebo dřív zabít jeho a doufat, že přežije. Volba pro ni byla snadná. Zabila toho parchanta a odebrala se za jediným člověkem, který ji mohl ochránit – Carterem Reedem. Ten představuje efektivní zbraň konkurenční mafiánské rodiny, ale také je Emminým tajemstvím. Nejenže byl nejlepším kamarádem jejího bratra, ale navíc je Emma důvodem, proč se vůbec dal k mafii.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Carter Reed , 2013

moma08
25.12.2021 3 z 5

Tak teda nevím, mám z toho smíšené pocity, i když se mi líbila od autorky Bennett Mafia, tak tohle bylo něco pod průměr, což je škoda a mrzí mě to. Určitě to nebude kniha, kterou bych někomu doporučila. Jdu na druhý díl, když už jsem ho koupila, tak snad bude lepší...

Toledo
29.11.2021 2 z 5

Ufff, co k této knize napsat. Celé mi to přišlo takové na přeskáčku. Na začátku jsem měla problém se zorientovat, ještě ho ani nevidí a už po něm touží a pak to tam přeskakuje z jedné situace na druhou, ale vlastně ani nevíte proč se to děje....no prostě ne. Nepustím se ani do dalšího dílu a tím, že to neskončilo nijak napínavě, mě k tomu vlastně ani nic nenutí. Moc jsem se těšila, ale za mě velké zklamání.

petusska01
04.11.2021 3 z 5

Neviem čím to je, keď mi je vždy v takýchto mafiánskych príbehoch sympatickejší ten chlap - zabijak a mafián ako to "nevinné" dievča, ktoré sa vždy správa dosť hlúpo, naivne a obetavo, čím vlastne zmarí všetku prácu. Príbeh nie je zlý, číta sa relatívne ľahko a rýchlo, Carter bol vykreslený tak pekne a tak osobnostne dokonale že niet inej možnosti ako mavnut rukou nad tými vraždami, ved kto by nechcel takého oddaného týpka čo pre vašu bezpečnosť vraždí a ani sa nekukne na inú... Zdá sa ze na rozdiel od neho Emma si na neho spomenula až po x rokoch a zrazu ho miluje odjakživa... Na jednej strane sa Emma starala o všetkých, na druhej strane mám dojem, že ledva sa dokáže postarať o seba... Som zvedavá, čo bude ďalej...ak prekúsnete Emmu, pokojne odporúčam..

januska82
03.11.2021 5 z 5

Mám rada knihy z mafianskeho prostredia. A táto ma teda nesklamala. Určite odporúčam prečítať.

KikušBr
02.11.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla zajímavá, ale Bennett Mafia se mi zamlouvala víc

kh1989
31.10.2021 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila.

Sebík0903
22.10.2021 3 z 5

Já nevím no...všichni píšou jak je kniha suprová a dokonalá (jeden z důvodů proč jsem taky do téhle série šla) ale mě to prostě přišlo takové nemastné neslané. Jako první půlka knihy byla docela dobrá. Děj se hýbal, nová fakta tanula na povrch, vývoj postav...jo dobrý, vzalo mě to. Ale ta druhá polovina už byla o něco horší, přišlo mi, že dějově se v knize vlastně nic neděje a že se autorka převážně zaměřila na vztah hlavních hrdinů něž na zápletku, okolo které se zpočátku vše tak moc hrotilo. Další věc co mi vadila byla ta, že občas mi přišlo, že Emma až moc šílela z "nových" informací. Jako čtenářku mě samotné hodně věcí došlo hned, hlavní hrdinka hodně věcí předem i tušila ale pak jí Carter v hodně případech jen její domněnku potvrdil a ona z toho dělala haleluja. Kniha jinak dobrá ale pár much se tam našlo. Na druhý díl si vezmu pauzu ale určitě ho mám v plánu přečíst.

narisa
17.10.2021 5 z 5

Musím říct, že mně se kniha moc líbila. Je tedy pravda, že kniha o Kai Bennettovi se mi líbila více, ale i tak to bylo moc pěkné čtení. Carter byl moc citlivý a zároveň skvělý zabiják. Nepřišel mi vůbec jako mafián, ale spíše jen jako kat. A působil, jak už tu bylo uvedeno, jako superhrdina. Chvílemi jsem měla pocit, že se mu kulky samy vyhýbají. To bylo trochu přehnané. Ale skvěle se to četlo a Cartra i Emmu jsem si zamilovala. A měla jsem ráda i některé vedlejší postavy. Jiné naopak vůbec. Skvělé čtení. Hodnotím 4,5*.

NikolaSkop
02.10.2021 4 z 5

Kniha me bavila, konecne nejaka akce a ne ty klasicke romanky, ktere jsou na jedno brdo! :) Byla to docela zabava, na muj vkus slo teda vsechno az moc snadno - jak kdyby byl Carter superhrdina ale dalo se to . :)

Ivule_M
16.09.2021 4 z 5

Dávám 4* (3,5*,kdyby to šlo). Kniha se četla dobře, příběh nebyl špatný, ale Emma mi chvílemi přišla moc ufňukaná a kniha Bennet Mafia se mi líbila víc.

Adriana21
08.09.2021 5 z 5

Tahle knížka se mi vážně líbila. Mám moc ráda téma mafie, takže to bylo prostě moje krevní skupina :D A Carter se mi moc zamlouval :)

Lutzinka
07.09.2021 1 z 5

Tak to bylo hoodně slabý kafíčko tohle...Celá zápletka, mafie, romantika, logika, všecko to působí strašně směšně, aspoň teda pro mě.

pollyn
31.08.2021

Není to Bennett no ...

suzanne1997
05.08.2021 5 z 5

Další skvělý román, který za přečtení rozhodně stojí. Autorka dokáže upoutat a svázat své čtenáře s knihou velice neobyčejným způsobem. Řádky plynou s lehkostí a děj se ubírá pro někoho asi těžkou uvěřitelnými směry. Postavy Emmy a Cartera skvěle doplňuje vyprávění o ostatních. Každý člen této rodiny má v příběhu své místo, žádný nechybí ani nenadbývá. Jedinou vadou na kráse je dvoudílná série. Čtenáři doporučuji mít u sebe oba díly, protože dychtivost po informacích je často silnější než on.

Knihajeradost
04.08.2021 4 z 5

Není to nic pro milovnice sladkých romancí. V knize jsou vraždy, lži a podvody. Nechybí touha a síla lásky i přátelství a taky opět sympatický hlavní hrdina, který je sice chladnokrevný zabiják, ale své blízké se snaží chránit. Miluji mafiány v knihách.
Kniha se mi líbila, ale párkrát jsem se pozastavila nad chováním hlavních postav.
Ukončení příběhu je uspokojující. Nenutilo mě to ihned sáhnout po pokračování. Nevidím to tedy na plný počet hvězdiček, Bennett Mafia byla mnohem lepší.

Keliska98
28.07.2021 5 z 5

Jedním slovem prostě Super ️ úžasná série jen mě mrzí že už nejsou další díly ️

knihomolkaL
22.07.2021 3 z 5

Od Tijan jsem už přečetla její předchozí knihu Bennett Mafia: Zakázaná láska a už tehdy jsem s jejím stylem psaní měla problém, ale říkala jsem si, že je to třeba překladem, že dám šanci ještě další knize. Ale evidentně to překladem není. Její věty někdy nedávají úplný smysl, jsou jakoby necelé, nedokončené. Myšlenky přeskakují z jednoho na druhé. Nesedí mi to. No co už, druhý díl na mě čeká, nenechám to nedokončené, ale odvařená z toho tedy nejsem.

oresvo
15.07.2021 4 z 5

První stránky mi přišly trochu zmatené , ale pak jsem se začetla a líbilo se mi to. Na plný počet to ale není. Možná je to tím , že mi Emma přišla místy ufňukaná, jak děcko. Carter na to jaký je to zabiják byl celkem kliďas.
Druhý díl si ale určitě přečtu. Mělo to napětí, zvrat, romantiku, humor ( Noah a Theresa jsou boží ) .

Janulkaxxx
12.07.2021 4 z 5

Na tuhle serii jsem se těšila, ale trochu mě to zklamalo. Nebylo to špatné, ale čekala jsem od toho trochu víc.

happy19
27.06.2021 4 z 5

Já tu Tijan můžu!
Prostě kdo nemá rád "zlobivý mužský"tak kecá;-D
Tak tudy vedla správná cesta k napsání 5ti☆Bennetta♡
S menším odstupem dám ráda i 2.díl ,-)

„Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život.
Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.