Vrány

Vrány https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476166/bmid_vrany-YZe-476166.jpg 4 80 26

Vrány série

Vivi Deverauxová si plní velký sen - odchází na vysokou a konečně může začít znovu, být jiná, být svá. A právě proto chce vstoupit do sesterstva Kappa Rho Nu, nejproslulejšího dívčího spolku na škole s legendárními večírky a beneficemi. Za závojem prestiže a úspěchu se však skrývá tajemství: dívky z Kappa Rho Nu jsou čarodějnice. Scarlett Wintersová je dcerou bývalé předsedkyně spolku a musí dostát máminým ambiciózním touhám a sama získat tuto funkci. Scarlett ví, že je dokonalou kandidátkou - kdyby jen neměla tajemství... tvaru a velikosti lidské kostry. Když jsou Vivi a Scarlett při zasvěcení přiřazeny do jedné dvojice, pomalu přijdou na to, že svět čarodějného sesterstva je mnohem temnější, než čekaly, plný krvavých přísah, zrady a tajemství.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Ravens , 2020

Linda007
10.09.2021 4 z 5

Vražedkyni jsem sice odhalila hned, ale jinak to ušlo.

voody99
09.09.2021 2 z 5

Popravdě jsem se v téhle knize asi 80% nudila.
Škoda , kniha mohla být daleko lepší.
Dala bych i 3* ale dávám dvě jelikož tzv. Sesterstvo které je na řeckých základech ale pak tam autorky dají římské bohy.

Dela90
07.09.2021 5 z 5

Asi nejlepší fantasy, kterou jsem letos četla. Prostředí sesterstva na škole, kouzla, láska, napětí a drama. To je to co miluju. U rozuzlení jsem koukala stylem "Jako fakt?". Takže u mě nepředvídatelný konec nabytý pořádnou dávkou magie. Tahle knížka byla výborná od začátku až do konce. Navíc má dokonalou obálku. Doufám, že tahle čarodejná fantasy bude mít pokračování. Protože mě si získala na 100 %.

BookEater
06.09.2021 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, povedený příběh, neotřelý, byť z oblíbeného a často omílaného prostředí. Rozhodně bych byla zvědavá na další vývoj vztahů a nové zážitky sesterstva.

Anett525
31.08.2021 5 z 5

Moc povedené. Jako bonus zmínky o Harrym Potterovi a to je prostě past na mě :D
Snad se brzy dočkáme dalších dílů.

zdencaaa
31.08.2021 5 z 5

Skvělá! Napínavá od začátku až do konce. Chytne vás a už nepustí..doporučuji a těším se na další díl. :-)