Dvojtáta

Dvojtáta https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417977/bmid_vojtech-bernatsky-dvojtata-J0P-417977.jpg 4 89 27

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný. „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. ­Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!... celý text

xxtom
02.11.2023 3 z 5

Pana Bernatského mám moc rád. Kniha je takový rodinný deníček, ze kterého je vidět, že je opravdu šťastných otcem.

Cher
12.10.2022 3 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, ale jsem docela zklamaná. Bylo to příjemné čtení, občas vtipné, ale asi mělo zůstat jen jako blog. Pan Bernatský má určitě úžasnou pohodovou rodinu, je skvělý táta, manžel a syn. Ale jak už tu někdo psal, knížka je spíše deníčkem jeho rodiny. A nejvíc si asi budu z knížky pamatovat, že autor je velmi citlivý, rád se při každé příležitosti dojímá.

attila1
15.06.2022 4 z 5

Vtipné čtení na dovolenou.

Marketplace
21.03.2022 4 z 5

Pohodové čtení - je vidět, že Vojtu prostě baví jeho práce a být otcem :)

1casper
22.02.2022 3 z 5

Pro mě příjemné čtení před zkouškovým obdobím.
Ideální kniha na dovolenou nebo jen tak. :-)

shelma
31.01.2022 4 z 5

Příjemná kniha sympaťáka sporťáka Vojty, hlavně o svých dětech a lásce k nim. Pobavilo a to bylo hlavním cílem knížky.

cori
24.01.2022 3 z 5

Vojtěch začal psát svůj rodinný deníček 18.června 2016. Poslední zápis je z 3. dubna 2019. Největší prostor dostávají dětské hlášky, tulení se v posteli a dovolené. Přišlo mi, že se pan Bernatský neustále dojímá (v autě, na telefonu,..). Také jsem měla pocit, že od okamžiku, když syn Matyáš začal mluvit, byla dcera upozaděna. Největší cenu budou mít tyto zápisky asi pro děti, které si v dospělosti přečtou, jak o nich tatínek pěkně psal a uchoval jim jejich kresbičky.

biairicia
04.11.2021 3 z 5

Dávám 3 hvězdy, ale asi hlavně kvůli tomu, že mám Vojtu moc ráda a má úžasnou a krásnou rodinu. Jinak čtení je, až moc oddechové. Takový spíš deníček pro ně s krásnými vzpomínkami. Pokud sledujete Vojtu na Instagramu, tak pak se prostě kniha zdá nudná. Proto mě to až tak nebavilo a další knihu asi číst nebudu.

makacek
28.10.2021 3 z 5

Zabavne pohodove cteni.

Formicka93
02.08.2021 4 z 5

Ideální knížka na relax, milé počteníčko.

JPBelmondo
30.07.2021 4 z 5

Vojta se mi vždycky líbil - sympatický, vysmátý, nabitý optimismem, s ďolíčky ve tváři. Říkala jsem si, co bude v knížce a zda mě nezklame. Nezklamal. Už dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, hlášky dcerušky stojí za to. Knížka je stejná jako on, pozitivní, veselá, Vojta je skvělý táta i manžel a to hlavní, co z knížky kromě toho všeho vyzařuje, je láska, láska a zase láska.
P.S. A na prvotině akademického malíře Matyáše Bernatského také vidím havrana na větvi :-)

PetraBery
07.03.2021 4 z 5

Milé příhody z rodinného kruhu známého moderátora doprovázené ilustracemi jeho malé dcerky. Z řádků je cítit láska ke všem členům rodiny, historky nejen s dětmi jsou vtipně a příjemně podané. Pohodové čtení nejen do nepohody.

Kristofori
22.12.2020 5 z 5

Pan Bernatský je mi sympatický už z televize a zde se mi jen potvrdilo, že neklame zjevem. Naopak to, jak mile působí, je obsaženo i v textu. Věřím, že nemusel sedět nad textem a vymýšlet, jaké slovo či jaký obrat použít. Jemu tu ruku vedl upřímný cit.

Kacka0304
20.10.2020 5 z 5

Pro mě velký objev. Vojta Bernatský je nejen skvělý moderátor, ale také výborný spisovatel. Čtivá knížka plná lásky a rodinného štěstí.

Gabcatko
20.07.2020 5 z 5

Vojtu Bernatského jsem měla vždycky ráda a po přečtení knihy ho mám ještě radši. Milé, vtipné historky jedné rodinky a jako přidaná hodnota dětské kresbičky dcerky. Snad bude Vojta v psaní pokračovat i během puberty svých dětí. Na to se opravdu těším :-D

vercas945
15.04.2020 4 z 5

Jsem "dvojmáma", naše holky mají podobný věkový rozestup a zrovna jsou ve věku, který se dost protíná s věkem dětí pana Bernatského v knize. Zkrátka - dost často jsem si připadala jako u nás doma :-) Navíc jsem se dozvěděla něco z klučičího světa. Moc milé počtení a stejně jako ve většině komentářů i já musím ocenit pěkný obal knihy i celou grafickou úpravu knihy, přímo láká k přečtení.

AndulinaU
17.03.2020 4 z 5

Za mě skvělý příběhy ze života. Často jsem se u knížky smála, ale i brečela. Sleduju pana Bernadského i na Instagramu a vždy jsou jeho příspěvky hodně srdečné a milující. I když mě knížka strašně bavila, tak některé momenty jsem asi správně nemohla ocenit, jelikož jsem nebyla přímo u té situace, a proto mínus za jedna hvězdička, že mi trošku některé příběhy přišly o ničem. Ale dohromady jsem moc nadšená a i krásnými obrázky ;)

Veríňák
18.02.2020 4 z 5

Tohle bylo prostě milé.
Strašně příjemné, úsměvné, sentimentální. Nebavíme se tady o nějaké hluboké literatuře, ale zrovna tu je to úplně jedno. Skoro každá kapitola mě potěšila, pousmála jsem se nebo dokonce upřímně zasmála a pan Bernatský touto knihou jen potvrdil, že na mě působí jako velice sympatický muž a super táta a manžel.
Určitě stojí za přečtení, obzvláště pro lidi, co už sami mají děti.

Dagmar58
25.01.2020 4 z 5

Milé čtení s rodinnými historkami pro všechny, kteří mají rádi pana Bernatského a kteří si rádi připomenou dobu, kdy byly jejich děti malé. Knížka se mi dobře četla.

Tereziee
20.01.2020 4 z 5

Milá knížka plná úsměvných historek ze života Vojty Bernatského a jeho rodiny. Velké plus dávám také za grafické zpracování knížky.