Vlk na vodítku

Vlk na vodítku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411933/bmid_vlk-na-voditku-j5r-411933.jpg 4 78 27

Alan Malchow je zaměstnancem firmy, která organizuje jakési obskurní, náročné „hony na lišku“ po internetu, adrenalinový sport pro bohaté dobrodruhy. Nejprve hledá svou unesenou kolegyni, švagrovou a milenku v jedné osobě pomocí nápověd ve stylu logických her a zjišťuje, že obětí jejích únosců by mohl být i on sám. Později ho jeho bývalá kolegyně znovu kontaktuje a vtahuje do propletených intrik v rodině majitelů firmy. Opět nic není tak, jak se zdá...... celý text

Boby17
15.03.2017 5 z 5

Výborná knížka. Nechápu, proč má po dvaceti hodnoceních jen 68%. Já dávám všech pět hvězd.

BastianCatori
18.02.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih autorky. Kombinace mladého detektiva s úžasným prostředím a dobrou zápletkou dala knize umístění mezi nejlepšími knihami v mé knihovně.

alabra
07.04.2015 3 z 5

Námět pro velký román, zde však zpracováno jako oddechová knížka, která neublíží, ale ani zvlášť nezaujme.

Selinute
20.09.2014 1 z 5

Naprosto mě nezaujala.

hadak
01.04.2014 3 z 5

Docela dobré čtení, zajímavý námět.

Keddie
16.03.2014 5 z 5

Kniha se skládá ze dvou povídek, spojených hlavním hrdinou. A musím říct, že mne příjemně překvapila. Slušná zápletka, poněkud netypické prostředí a sympatický detektiv. Jen škoda, že autorka na tuto knihu nenavázala dalšími příběhy Alana Malchowa. Určitě bych si je přečetl.

kika 13
26.10.2012 2 z 5

Detektivní román,kdy až do konce nevíte kdo s kým a proti komu nakonec hraje.