Vlk a holubica

Vlk a holubica
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242669/mid_vlk-a-holubica-242669.jpg 4 194 194

Keď krutí Normani napadnú v 12. storočí Anglicko, pôvabná Aislinn sa stáva svedkom vraždenia, ktorému padne za obeť aj jej otec. Wulfgar, nový vládca na hrade Darkenwald, si vyberie Aislinn za svoju otrokyňu. Hoci dievčina nenávidí cudzích dobyvateľov a všemožne sa snaží pomôcť svojmu ľudu, v jej srdci začína nebadane klíčiť láska k Wulfgarovi. Víťazný veliteľ musí priznať, že žena, o ktorej si myslel, že ju dobyl, si napokon podmanila jeho.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The wolf and the dove , 1974

Lady Greystoke
19.11.2015 4 z 5

Krásná pohádka pro dospělé z velmi dávných časů. Wulfgara bych docela ráda potkala (nemyslím tím hned být na místě Aislin, ale prostě ho jen vidět a být v jeho přítomnosti) :-)

xindl007
02.10.2015 4 z 5

Pěkně napsaná kniha. Ráda čtu knihy z této doby. Milovníci erotických scén si na své moc nepřijdou ( na to je lepší Garwoodová), zde je spíš jen naznačeno..ovšem příběh stojí za přečtení.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Romantika, erotika, ale také pravé city pravého muže a skutečná láska, která vítězí i v těžké době.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Zajímavá knížka trochu uplakana ale mooooooc dobrá, ale nekdy me dokaze Wulgar nastvat jak si sedí na vedení:)

barbuskaa
29.04.2014 3 z 5

Kniha není úplně špatná, ale pro mě nic moc příběh.. Autorka má dva druhy knih, ty které se přečtou opravdu jedním dechem a nemůžete od ní odejít a pak jsou to takové ty, které neurazí, ale ani nenadchnou a taková je právě tahle knížka :)

IFu
28.01.2014 5 z 5

Mám tuto autorku opravdu ráda. Četla jsem tuto knihu asi před 12 lety a stále mi zůstala v hlavě. Některé knihy přečtu, líbí se mi, ale v hlavě mi tak nezůstanou, resp.ve mě nezanechají tak silný pocit, že bych na ní nedokázala zapomenout, i když přesné údaje a děj si nepamatuji. Už teď se těším, že si znovu přečtu, a to co nejdřív.
Takto silný pocit ve mě vzbudily jen některé knihy, což od této autorky jsou: Popel ve větru, Plamen a květ, Vlk a holubice, Růže v zimě, Květy na vodě.
Ostatní jsou také pěkné, doporučuji, ale tyto byly pro mě nějak citově nejbližší. Možná je to tím, že to byly jedny z prvních knih, které jsem četla.

munka
24.01.2014 5 z 5

Obdobie nástupu Viliama I. Dobyvateľa. Pútavo napísané, veľmi pekná kniha.

Kristy098
13.12.2013 3 z 5

Krásná kniha. Čte se úplně sama. I když od K.E. Woodiwissové mi přijdou všechny knihy na stejný způsob.

machrus
09.10.2012 4 z 5

Pěkný příběh z doby vítězství Víléma I. Dobyvatele. Od K.E.Woodiwissové se mi líbí všechny knihy,které jsem doposud četla. Dobře se čtou.

Lenka 13
05.07.2012 4 z 5

Opět krásný románek,sice nejvíce se mi líbil POPEL VE VĚTRU,
KVĚTY NA VODĚ.ale určitě doporučuji přečíst,těším se na další knihu.

kacaba72
21.05.2012 5 z 5

vyborna kniha jedna z jejich nejlepsich a Popel ve vetru clovek se vubec nemohl odtrhnout od ni skoda ji prodavat take jsem nejake prodala ale tyhle nikdy fakt krasne

Val
25.02.2012 4 z 5

Ono je občas asi dobré vypnout a přečíst si úžasný slaďák :-)

Barbanka
26.10.2011 5 z 5

Jako oddychové čtení super...

WEIL
20.08.2011

Zdá se, že láskyplné slaďáky stále lákají láskyplné čtenáře.

konimka
19.08.2011 5 z 5