Vlídná slova

Vlídná slova https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396947/bmid_vlidna-slova-0mM-396947.jpg 4 5 4

Vlídná slova jsou výborem z díla populárního autora, který přináší právě to, co slibuje – vlídnost a radost ze života, který sice přináší i to zlé, ale přesto je v něm dobra a dobrého dost a dost. Jen se na chvíli v naší uspěchané době zastavit, rozhlédnout a to dobré chtít vidět. Tak jak to dělá už dlouhá léta právě Josef Fousek a sním i jeho posluchači a čtenáři!... celý text

Emik87
24.02.2024 3 z 5

Úplně mi nesedí styl psaní, ale příběhy jsou humorné i poučné.

kob
09.08.2021 4 z 5

Stáří je třeba brát s humorem, i když třeba trochu hořkým - jak na mě autorovy texty působily.

IVANA0123
21.10.2020 5 z 5

Milé a jemné pohlazení po duši, které vykouzlí úsměv na rtech. Poetické jsou hlavně vánoční povídky, ale mě přesto nejvice zaujalo vyprávění knížete Václava, který na to naše snažení a dějiny shlíží ze svého koně a kouzelně jej komentuje. Tato kniha je prostě malý balzám, který moc doporučuji.
(10/20)

pagac17
13.07.2019

S velkým zájmem jsem si přečetl tuto publikaci. Autor se vyjádřil opravdu vlídně a něžně ke svým a obecně většinovým problémům, Některé jeho citace byly zhudebněny a staly se oblíbenými.