Osudové pouto

Osudové pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522636/bmid_osudove-pouto-TY5-522636.png 4 210 210

Erotická fantasy série pokračuje. Ayla, vyvrženec smečky Raka, našla své místo ve třinácté smečce Hadonoše. Když je její nová rodina napadena smečkou Lvů, Ayla za ni statečně bojuje. Nakonec ji Lvi unesou. Alfa vůdce Jordan, její Slunečními čarodějkami vyvolený partner, s ní má totiž velké plány. Odolá Ayla partnerskému poutu? Dokáže se znovu vrátit ke své smečce a především ke Kadenovi, který je pro ni tím jediným a pravým? A jak se postaví k dalším odhalením o své rodině a Slunečních čarodějkách?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Star Cursed , 2021

knihomolkaJani
06.10.2023 5 z 5

Jestli máte rádi fantasy a erotiku, tohle je kniha přesně pro Vás!
"Osud ke mně nikdy nebyl přívětivý a teď s tím nehodlal začít."
Osudové pouto je již druhý díl ze série a začíná přesně tam, kde první díl končí.
Celá kniha je vyprávěna očima hlavní hrdinky.
Ayla je statečná, bojovná, obětavá a velmi tvrdohlavá. Jakmile se dostane z jedná šlamastyky, okamžitě se vrhá nevědomky do další..
V tomto díle ukázala co v ní je a myslím si, že v dalším nám ukáže ještě mnohem více. Dozvědeli jsem se její původ a mnoho dalších věcí, ze kterých se vám zamotá hlava. Příběh je opravdu velmi komplikovaný.
Z celé knihy mám velmi smíšené pocity, ale pozitivně, moc se mi líbila! Autorka jede na vlně zlomit čtenářovi srdce, zahojit ho.. aby mohla zasadit další tvrdou ránu..
Kromě erotiky si zde užijete i pár intrik, pozitivních překvapení a nelítostných bojů..
Trochu mi tu, hlavně v první části, chyběl pohled Kadena. Jeho ego je pořádné, ale je ochranitelský a to se mi tu moc líbilo. "Jsi moje. Nikdo jiný tě mít nebude."
Ten konec? Prosím, ihned potřebuju další díl.. moje srdce pláče a chce pokračování. Dává mi opravdu zabrat vám nic nevyspoilerovat.
Pusťte se s chutí do čtení a užijte si tuhle skvělou erotickou fantasy.
Knihu jsem četla v rámci spolupráce.

Knihomolka97
05.10.2023 5 z 5

Osudové pouto začíná tam, kde skončilo Třinácté znamení, což je super. Krásně to navazuje. Tento díl se mi líbil o něco více než předchozí. Četl se skvěle, nebyla chvíle, kdy bych se nudila, přišlo několik zajímavých zvratů a i erotické scény stály za to. Rozhodně i kvůli lepšímu překladu! Juchuu! Kaden ale umí pěkně napínat. :-D
Celou dobu jsem si říkala, že to partnerské pouto je fakt zvrácené a divné, korunu tomu pak nasadilo jisté odhalení, které mě tedy vůbec nenapadlo. Ayle jsem fakt nezáviděla.
Jsem zatraceně napnutá a zvědavá, jak to bude pokračovat dál, protože závěr opět nalákal na další díl. Snad se brzo dočkáme.

EvikU.
01.10.2023 5 z 5

Tahle fantasy série o vlcích se mi zadřela pod kůži. Magie a schopností, které mají mi přijde tak akorát. Hlavní hrdinové jsou sympatický, děj je napínavý se super zápletkou. Ayla prochází další zkouškou osudového pouta. Hned v začátku knihy je plno napětí, jak to bude vypadat. Znovu se objevuje smečka lva a Jordan. Mně se ale nejvíc líbí, když se vrátí na scénu Kaden.

Kaden a Ayla se k sobě hodí. Líbí se mi jejich přátelství i přitažlivost mezi nimi. Z jejich chování k sobě mám husinu. Takovou tu příjemnou, věřím jim jejich příběh.

Velmi se mi zamlouvalo, kam se děj ubíral, že byli další souvislosti vyzrazený. Ostatní postavy a prostředí to krásně doplňuje. Objevují se nové postavy a děj knihy to příjemně zamotává.

Pro milovníky fantasy a romantiky s prvky erotiky určitě doporučuji. Skvěle zpracované, příjemně se čte, nejsou v ní hluchá místa. Je to správná oddechová série. Jedna z mála ke kterým se v budoucnu vrátím.

Ale co ten otevřený konec zase? Já chci teď hned třetí díl. Proč nemůže série vyjít najednou? Uf, no tak si počkáme no.

ivetapl
29.09.2023 3 z 5

Kniha začala tam, kde první skončila. Ze začátku se nic moc nedělo, pak přišla rychlá akce..a zase nic. Což je trosku škoda. Kniha je ale opět hodně čtivá, takže vás to nutí číst dál. Co se stane.
,,Moje družko.
,,Můj druhu.
Konec mě překvapil. Jako, věděla jsem, že se něco stane. Ale tohle mě trosku asi i zaskočilo a nutně musím vědět, co bude dál. Protože..nemůžu říct proč. To si budete muset přečíst.

P.ary
28.09.2023 5 z 5

Kvůli konci v prvním díle, jsem nutně potřebovala, aby vyšel díl druhý, a teď když jsem dočetla druhý, potřebuji další... Přesně kvůli tomuto se bráním rozečítání sérií, kdy u nás ještě nejsou vydané všechny díly... Neponaučim se...

Hatshepsut
27.09.2023 4 z 5

Současný astronomický zvěrokruh tvoří 13 souhvězdí. Původně však zvěrokruh tvořilo dvanáct souhvězdí. Staří Babyloňané totiž Hadonoše ignorovali, protože chtěli mít právě 12 znamení, jako je lunárních měsíců v roce.

Erotická fantasy v druhém díle nezaostává za prvním. Boj mezi vlčími smečkami zvěrokruhu pokračuje, lvi stále chtějí nadvládu. Podařilo se Ayle najít konečně smečku, kde by našla přátele a rodinu? A co její partnerské pouto s Jordanem nebo skončí s Kadenem? Nicméně pozor, kniha nám zase skončí v tom nejnapínavějším a nezbývá než čekat na další díl! Tak snad vyjde brzy.

Local_Bunny
27.09.2023 3 z 5

Osudové pouto začíná přesně tam, kde Třinácté znamení končí. Pokud si první díl moc nepamatujete, během děje se plynule dozvíte sled událostí. Pokračování si bohužel drží podobnou šablonu, jako první kniha, což pro mě bylo trošku zklamání. Čekala jsem více akce, místo toho byl spíš vývoj hlavní hrdinky. Ta mi začíná být více sympatická, jde vidět, že má za sebou složité věci a postupně se s tím ve své hlavě pere. Fajn detail byl, že i vztah mezi Aylou a Kadenem se vyvíjí, už mi nepřijde tak vynucený. Trošku jsem měla strach, jak se autorka popere s partnerským poutem, které v knize hraje velmi velkou roli, ale zvládla to na výbornou.
O co není nouze, pak opět o zvraty, kterými se zde nešetří. To mě na knize baví nejvíc. Ráda jsem si přečetla o dalších znameních a jejich smečkách. I když neměla druhá kniha stejný efekt, jako ta první a ani mě tolik nebavila, určitě jsem zvědavá na pokračování, jelikož svět je skvělý a ráda se dozvídám další věci, které se zde skrývají.
za knihu děkuji Cosmopolis a Grada

_Brunetka_
25.09.2023 4 z 5

Pokračování série, které nijak nezaostává za předchozím dílem. Do autorčina stylu psaní jsem se opět díky jeho lehkosti a čtivosti dostala během chvilky. Příběh mě bavil od začátku do konce a neustále mě zajímal další vývoj děje. Mé sympatie k hlavním hrdinům se ještě prohloubily a jde vidět, že pořád dál rostou. Pouto mezi nimi se mi líbilo, fandím mu už od jedničky. Sexuální scény jsou napsány dobře a vzhledem k živočišnosti vlků i výstižně. Autorce se vykreslení světa opravdu povedlo, jsou tu originální prvky a v tomto díle nám toho ukázala zase víc. Ke konci atmosféra vyloženě gradovala, objevovaly se zvraty a jednoduše nešlo přestat číst. Ani emoce nechyběly. Finále do vás zaseje řadu otázek a já už se teď těším na pokračování! Vlky zvěrokruhu vám můžu doporučit, pokud se ohlížíte po fantasy s dobrým nápadem, u které se rozhodně nebudete nudit.

lena.o.knihach
17.09.2023 3 z 5

Vypadá to, že Ayla konečně našla domov, který tak dlouho hledala. Ujala se jí třináctá smečka Hadonoše pod velením alfa samce Kadena. Nic ale netrvá věčně a Aylu náhle unese smečka Lva, kam ji táhne i partnerské pouto. Podaří se jí odolat?

Osudové pouto je opět velmi čtivý díl, který jsem měla rychle přečtený, ale oproti Třináctému znamení mi tohle přišlo až příliš oddechové a nenáročné, a to dokonce tak moc, že jsem se stihla i nudit, i když má kniha pouhých 304 stran.

Postavy mi jsou sympatické, ale nejsou pro mě ničím zajímavé a výjimečné, abych si je pamatovala nebo na ně myslela i po dočtení knihy.

Vše tam bylo celkem rychle vyřešené bez nějakých následků, když se stal očekávaný zvrat, vzápětí se vyřešil a jelo se dál. Nic mě v knize nepřekvapilo. Ani konec mě nijak nešokoval a nenavnadil na další díl.

#spoluprace @grada_cz

Turante
11.09.2023 3 z 5

Pěkné pokračování série, dozvíme se nové a šokující informace a konec je taky poněkud infarktový. Už aby byl další díl ;)

KájaKoxík
08.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Dávám 5 z 5.

Nesmírně děkuji za zlepšení popisu všech scén se sexuální tématikou. Hlavně toho, že jsme se díky bohu zbavili všech lasturek, mušliček a podobných perel...

Slovy klasika: Dáma se na porno nedívá, čte ho.

Přesně o tomto je celá tato série. Navíc z pohledu de facto dospělé hrdinky, ale podle jejích názorů a popisů je to typická středoškolská lovestory ve fantasy kulisách. Všichni zúčastnění muži jsou děsně sexy a samý sval :D
Odhlédnu-li od těchto infantilních výlevů, kniha pěkně odsýpá a pokud nečekáte nic hlubokého je fakt čtivá.

OBSAH / SPOILER
Ayla už je zase ve vězení, tentokrát u lvů. Nový alfa Jordan se snaží se s ní sblížit, aby naplnili jejich partnerské pouto. Dokonce jí přivede od Ryb její kamarádku Miru. Ze začátku se zdá všechno lepší, ale stále ji to táhne ke Kadenovi a Hadonošům. Sluneční čarodějky jí podrobí zkoušce a zjistí, že má krev měsíční čarodějky. Pokusí se o útěk, ale marně. Nakonec je přivázaná k oltáři, kde má být uskutečněno její spojení s Jordanem. Než se tak stane, jeho matka všem oznámí že oni dva jsou polokrevní sourozenci a nesmí svazek naplnit. Tím se definitivně potvrdilo, že sluneční čarodějky dokáží zmanipulovat pouto druhů, ne-li ho přímo vytvořit z ničeho. Než se situace stihne vyřešit. Objeví se Hadonoši a ji i Miru osvobodí. Začíná další kolo nedůvěry k Ayle. Vše se nakonec vyřeší a ona se stane Alfa samicí Hadonošů i bez pouta ke Kadenovi. Společně pak objíždí další smečky a snaží se je přesvědčit k boji proti lvům. Ayla zjistí, že její bratr žije a ukryl zbytek smečky Raka. Na malé konvergenci loajálních smeček, se objeví lvi se svými spojenci a slunečními čarodějkami. Ty sešlou na Kadena kouzla a on vypadá jako mrtvý. Aylu v jejím žalu přenesou měsíční čarodějky pryč.

Aby zachránila Kadena a ostatní bude muset spolupracovat s měsíčními čarodějkami, ale to až v příštím díle. Jsem napnutá, jak to dopadne. Už aby byl další díl.

Ryorka
04.09.2023 1 z 5

Jsem masochista, jsem masochista, jo, jsem. Prostě jsem se musela přesvědčit, jestli ten druhý díl bude upe stejně blbej jako ten první. JO! BYL! Půlku knížky čteme o tom, jak její vagína vyhrává nad mozkem kdykoli je ten její souzený poblíž, jak by si nejradši sundala kalhotky a lehla na záda, ale sakra vždyť ona to přece vůbec nechce. Chce toho druhýho. Pouto, pouto, pouto, to magické slovo furt dokola opakované. To vše sepsané ve stylu tajného deníčku čtrnáctileté holky. Přitom ten nápad smeček a magie čarodějek by nebyl špatnej, ale tragické podání z toho prostě dělá materiál na podpal. Ještě, že mi to kámoška půjčila a nestalo mi to ani korunu. Musela bych odříkávat "Zdrávas Maria" až do Vánoc. Malé bezvýznamné plus za to, že jsem nenašla žádnýho klacka, ptáka...

Paja.92
03.09.2023 4 z 5

Nikdy jsem nebyla skalní fanynka vlkodlaků, ale po přečtení prvního dílu znamení zvěrokruhu, jsem nedočkavě vyhlížela další díl a těšila se, jak se bude příběh našich hrdinů vyvíjet.

A čekání se vyplatilo.

Osudové pouto si stejně jako předchozí díl udržel příjemný styl vyprávění, takže jsem knihu doslova vdechla za dva večery a vůbec mi nevadil pomalý rozjezd. Naopak si myslím, že díky němu čtenář více nahlédl do duše hlavních postav a vytvořil si k nim tak pouto.

Druhá půlka knihy byla plná nejen zvratů a odhalení ale i erotiky, která děj příjemně okořenila. Co oceňuji nejvíc, je vkusný popis sexuálních scén. Moc děkuji autorce (případně redaktorům a překladatelům), že nás ušetřily všech mušliček, lasturek, jeskyněk, pipinek a dalších názvů, po kterých mám sto chutí si vyškrábat oči.

Jediné, co mě ke konci trochu mrzelo, byl svižný děj, kvůli kterému nezbylo moc prostoru pro psychologii postav každý máme ale rádi něco jiného a věřím, že naopak hodně čtenářů ocení, když tam nebude mít tolik emoční omáčky.

Zkrátka a jednoduše.

Tuhle sérii doporučuji všem, kteří mají rádi oddechové fantasy s romantickou linkou.

@knihozroutka_eleanor corvin

Tanya007
01.09.2023 5 z 5

Miluji to!!! Nikde to moc nevidím na sociálních sítích a přece to je za mě pecka! Mám ráda to prostředí, příběh, postavy.. užívám si to...

Knihomol_ka
30.08.2023 5 z 5

Pokračování této žhavé vlčí fantasy série je konečně venku.

Upřímně jsem nečekala, že mě tento příběh tak pohltí a bude bavit. Dost bylo upírů a víl. Konečně tu máme vlkodlaky, se kterými se rozhodně nebudeme nudit.

Knihu jsem slupla během dvou dnů, protože se příběh četl v podstatě úplně sám a já si ho plně vychutnávala. Začátek byl opravdu zajímavý a byla jsem zvědavá jak se děj bude vyvíjet. Opět tu bylo plno zvratů a slušná dávka akce.

Pikantní scény za mě úžasný přesně něco takového jsem dlouho hledala. Strašně se mi líbí jejich osobnosti ať už Ayly nebo našeho alfa samce Kadena.

Ten konec jsem nečekala, ale musím si asi začít zvykat, že tohle má autorka ve zvyku. S otevřenou pusou koukám na to a čekám opět na další díl, který doufám brzy opět vyjde !

Ve spolupráci s Cosmopolis. Děkuji

Matri
30.08.2023 5 z 5

"Co to do prdele děláš?" Když jsem v hlavě uslyšela Kadenův hlas, nadskočila jsem.
"Chráním tě", vyslala jsem zpět. Jediné, co jsem dostala na oplátku, byl pocit Kadenova naprostého znechucení nad tou představou. On má přece chránit mě!

Pokračovanie tejto série bolo parádne! Prvý diel sa mi páčil, ale až tento druhý, ktorý som doslova hltala, ma presvedčil, že sa stávam fanynkou tejto série.
Oproti prvej časti sme dostali viac akcie (v teréne aj v spálni :-P). Možno sa mi ale vzťah Ayly a Kadena páčil viac v prvej časti. Ja mam jednoducho rada tie napäté iskrivé začiatky vzťahov, keď sa ešte odmietajú zmieriť s ich vzájomnou príťažlivosťou. A že ich vzťah je vysoko príťažlivý!
V rámci deja sa mi páčil asi najviac úplný začiatok knihy - a teda Aylino väznenie u Levov. Ale samozrejme celá kniha bola skvelá bez hluchých miest a už teraz sa moc teším na pokračovanie! Koniec ma zasa nechal v maximálnom očakávaní.. takže Č A K Á M ;-)

Bryel
29.08.2023 5 z 5

"Co je? Vypadáš, jako bys čekala, že tě kousnu."
"To už jsi udělal. Čekám, až práskneš do bot."
"S tím jsem skončil. Přestal jsem předstírat, že tě nechci. Včera večer jsem to myslel vážně. Jsi moje. Nikdo jiný tě mít nebude.
Jsi moje. Řekni to. Zopakuj to."
"Jsem tvoje."

Z této vlkodlačí žhavé série jsem naprosto nadšená!! Osudové pouto jsem hltala od první po poslední stránku. Kniha je čtivá, oproti prvnímu dílu akčnější a udržuje si všudypřítomné napětí.
Moc se mi líbily typické vlčí záležitosti. Ať už Ayly vnitřní boj a vzdorování během zajetí, vůdčí dominance nebo třeba ta intenzivní zvířecí divokost mezi hlavními hrdiny. Ti mě strašně baví. Alfa samec bránící své přidrzlé vlčí štěně před smečkou a vlastně před kýmkoliv, kdo se na ní jen křivě podívá.
Konec je opět krutě otevřený a já se moc těším na další dílek této série, kterou naprosto "žeru". :) Doporučuju!

JaAnička
29.08.2023 5 z 5

Za mě je to skvělé pokračování skvělé série, které teda oplývá mnohem více erotikou, než díl první.
K mé nevoli se bohužel nepotkáváme a ani se moc neseznamuje s novými směškami (výjimka Střelci), ale to také může být napraveno později. Co je ale štve hodně, je krátkost knihy, šíleně nabitá dějem, zvraty, no a divokým sexem. Strašně rychle ubíhá a než jsem se nadála, už jsem zase byla na (šíleně otevřeném) konci, a prostě chci číst dál!!
Postavy jsou opět skvělé, více prostoru tentokrát dostávájí (...nebudu spoilerovat...), kteří jsou taktéž naprosto užasní.

Za mě pět z pěti a přání co nejrychlejšího třetího dílu.

katasokolov
27.08.2023 4 z 5

(SPOILER) 4/5*

Malé spoilery zahrnuty. Pokud ještě nemáte přečtený první díl, čtěte jen na vlastní nebezpečí.

První díl vlkodlaků zvěrokruhu mě chytil hodně, a tak jsem nutně potřebovala vědět, co bude dál a čekat na český překlad je prostě utrpení .

Druhý díl navazuje přesně tam, kde jednička skončila. Rozjíždí se pomalejším tempem, kdy prvních cca pár desítek stran je hlavní hrdinka v zajetí. Pak ale nastane okamžik rituálu spojení a přichází odkrytí jednoho dost tabuizovaného tajemství.

Od této části to začíná být zajímavé a akční, místy samozřejmě peprnější - u dvojky se připravte, že eroticky laděných scén přibude a nabudou také více, jak to jen kulantně říci, primálního charakteru . V průběhu čtení se odkryjí i další věci - kupříkladu, co se stalo s bratrem hlavní hrdinky, pravda o rituálu párování, úmysly smečky lvů (byť motivy slunečních čarodějek ještě zůstávají skryty), vetší povědomí ohledně individuálních schopností smeček, kam se poděly měsíční čarodějky také hledání spojenců tady není tak strašně dull jako tomu bylo u druhého dílu Holubice a had -) Krev a med. Asi tomu napomáhá i fakt, že jednotlivé díly nejsou příliš rozsáhlé a udrží tak vaše napětí po celou dobu.

Moc se mi líbil aspekt nutnosti smečky hadonošů otevřít se znovu světu, přičemž, pokud by se tak nestalo, došlo by k jejímu pomalému vyhynutí. Připomnělo mi to Čas čarodějnic a úmluvu, která zakazovala mimodruhová partnerství.

Konec je opět otevřený a infarktový.

Už jsem si opatřila i navazující dva díly a hodlám je co nejdříve pokořit. Člověk holt musí vědět, jak to dopadne .