Proměna

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127573/bmid_promena-IzF-127573.jpg 4 308 63

Vlčí pramen série

Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Unleashed - Wolf Springs Chronicles , 2010

Jajus
07.02.2015 4 z 5

To je snad nejrychleji přečtená knížka :D ..
V knihovně jsem si dlouho nemohla vybrat, a pak mi tahle padla do oka. Rozhodně jsem nelitovala! :)

michimuller
04.12.2014 3 z 5

Lykantropie pro teenagery, nebo spíše pro slečny. Milá, příjemná knížka na dovolenou jak dělaná, populární tématika současnosti, ničím nepřekvapila ani neurazila, prostě příjemně strávený čas nad knížkou nad kterou nemusíte přemýšlet. Určitě ji více ocení o generaci mladší čtenářky.

renefer
01.09.2014 4 z 5

Moc hezká knížka pro teenagery. Přečetla jsem během víkendu a teď se na ni vrhla dcera :-)

Holubicka87
20.08.2014 4 z 5

Zajímavá knížka, dobře se četla, ale příběh nijak ohromující. Příjemné čtení na dovolenou nebo ukrácení dlouhé chvíle. Další díl si určitě přečtu.

Ladys
08.08.2014 2 z 5

Nepoučen ze Smečky jsem si půjčil Proměnu. A jediná zajímavá postava knihy je děda. A pamatuju si, že jsem to dočetl jen proto, že mám rád ne-lidské příběhy (Bratrstvo černé dýky zatím jediné čtivé z posledních let. I když těch láskyplných vzdychů a sexu je tam taky zbytečně moc, tak je to nadupaná série) a naivně jsem čekal, kdy to dostane nějakej švuňk. Nic. Vata, vata, stokrát omletá vata pro dívky, možná ženy. Uslintaná romantika. A dvě dávám za dědu a Wolf Springs

Evča Korejka
04.08.2014

Kniha mě docela zaskočila...Pak jsem ji musela bohužel odložit....:(

Dorisek
17.07.2014 5 z 5

Při prvním dílu jsem se asi do půlky nudila ale potom mě krásně překvapilo jak se to rozjelo prostě nádhera ještě ten den sem jí dočetla a další den jsem se pustila do druhé . Moc mě mrzí že třetí díl ještě nedorazil už se moc těším až ho přečtu . Obě knížky krásně překvapili a můžu jen doporučit :)

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Kniha mne tak trochu zaskočila obálkou vypadá to na upířinu....ale ne, kniha fakt čtivá čte se prostě jedním dechem Kat je sympatická postava a hned jsem si oblíbila Tricka, ale vážně děj v knize je napínavý nechci vám sem psát spoilery takže nebudu prozrazovat knihu si PŘEČTĚTE !!!

angelbooks
08.03.2014 5 z 5

Opravdu boží kniha :D. Všem doporučuji nebudete se od ni moc odrthnout :D, příběh i postavy si opravdu oblíbíte :))).
Už se těším na další díl :).

KatušŠš
20.12.2013 5 z 5

Boží knížka.. dokonce jsem u ní i brečela... o.O Mohlo by být tak 5 dílu -.-" :3 :)

deedulka
14.10.2013 5 z 5

Obálka knihy trochu klame tělem, že se jedná o upířinu, přičemž je v příběhu pouze tematika vlkodlaků. Katelyne - sitotek- se musí přestěhovat k dědovi do hlubokého lesa (přemýšlela jsem, proč na tom tak trval, když věděl, jak je to tam nebezpečné a nedovoloval Kat chodit ve tmě ani před dům). V novém domově poznává Justina a Tricka, ke kterým něco začíná cítit a spřátelí se s Cordelií, jenž bydlí také v lese se svou podivnou rodinou. Idylku kazí pouze maličkost, ve tmě stále něco číhá a zabíjí...Jednu nevýhodu kniha měla, nemohla jsem se od ní odtrhnout a donutit se jít spát. :) Napětí přímo čišelo a byla jsem zvědavá, co všechno se Kat podaří vypátrat o tom, co se děje. Kniha mne velmi příjemně překvapila. Těším se až vyjde 2. díl. :)

janulle1997
24.09.2013 5 z 5

Tato knížka je úžasná, patří mezi mé nejoblíbenější. Jsem velmi ráda, že jsem si ji v knihovně půjčila. Strašně se mi líbí, že se čtenář každou chvíli dozvídá nějakou šokující věc.

evule30
03.09.2013 4 z 5

tak milý čtenáři, právě jsem obdržela zprávu přímo od Nancy Holder, třetí díl bude, ale vyjde teprve v prosinci, jen nevim jak dlouho to bude trvat až sem k nám...Nancy ho vydává v prosinci tam u nich, takže se dočkáme...

evule30
13.08.2013 4 z 5

tak já říkám super příběh, vystihla spisovatelka všechno krásně, mám dočtený i druhý díl který se jmenuje zákon smečky, ale nevim co si o tom myslet, konec byl zvláštní a hlavně se celkem nic nedovim, zůstalo nevyřešeno spousta věcí, nedozvěděla jsem se toho moc a mám dojem že to bude ještě asi na další díl, každopádně spisovatelka ho ještě ani nevydala a nemá ani napsaný, tak bud budeme dlooouho čekat a nebo nevim, co si myslíte o té dvojce bude pokračovat nebo ne?

Dandulka
16.07.2013 5 z 5

Tak se zdá, že máme na obzoru další hezkou sérii, tentokrát je ale o vlkodlacích, což není vůbec na škodu! Už aby byl druhý díl, ať mám co číst! :-)

Iworri
15.04.2013 4 z 5

Po dlouhé době jsem velice spokojená s výběrem knihy :) Už mě unavovaly všechny ty fantasmagorické nesmysly psané v hatmatilce. Člověk aby měl extra-extra rozvinutou fantazii na všechny ty popisy postav ..
Děj se postupně rozvíjí stejně jako vztahy mezi hrdiny. I přesto, že ne stále, se v knize něco děje, máte ten pocit .. Místy je to i trefně vtipné a puboši mezi sebou vedou monology na úrovni mého IQ :D Ponejvíc mě pobavila spojistost mezi vegetariánstvím Kat a kabinetem mrtvol Eda .. :D
Každopádně se pustím do dalších dílů, když nutně MUSÍM vědět, jakým směrem se bude děj dále ubírat a KDO Kat kousl. Další díl tedy budu brát ihned útokem, bude totiž nutností v mé knihovně :)

Kaka.cs
02.04.2013 5 z 5

Knížka byla skvělá, moc se mi líbila.

orangerose
18.02.2013 5 z 5

Úžasná knížka :)
obalka je krásná ,
už aby bylo pokračování .

kdo vězí za pokousaní hlavní hrdinky , mně by zajímalo co se stalo s Cordelií- jsem zvědavá jak to bude pokračovat 2 díle :)

Rose18
03.02.2013 1 z 5

Ježišimaria. Tohle je tak strašně nudné, že to ani nedokážu dočíst. Končím.

ciniminisek
16.01.2013 3 z 5

Dobrý nápad, příšerně napsaný. Třičtvrtě knihy jsem se nudila a nutila dále číst, že se to teprve rozjede. Když se tak stalo, tak jsem zjistila, že je konec. Navíc je to tak hloupě ukončený, že si nemohu myslet nic jiného, než, že je to prostě reklamní tah, jak z lidí vytáhnout další peníze, aby si zakoupil druhý díl. Já si ho samozřejmě koupím. Jsem člověk zvědavý a navíc, co připisuji k dobru jsem si oblíbila hlavní postavy. Nejvíce mě zajímá jak dopadne Cordelie, "milostný" trojúhelník a samozřejmě co Kat je a kdo jí kousl. Musím ještě podotknout, že obálka je příšerná. Dám hvězdičku navíc, za to, že je to první dílko těchto spisovatelek. Jsem velmi zvědavá na pokračování.