Vlčí hora

Vlčí hora https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413973/bmid_vlci-hora-JWV-413973.jpg 3 75 36

Milující manžel Gregor Kavecký se rozhodne, že svou manželku Michaelu překvapí neobvyklým dobrodružstvím. Výlet na Vlčí horu jim má přinést vytoužený únik před hlukem a stresem velkoměsta. V srdci nedotčené krásy a drsné hory však začíná skutečný boj o život. Vlčí hora… náhle zdivočí… Jednoho rána zmizí Gregor beze stopy. V chalupě po něm zůstanou pouze krvavé šmouhy vedoucí kamsi do hlubokého lesa. Ublížil mu snad vlk? A proč jeho manželka nic neslyšela a neviděla? Zamilovaná Michaela se rozhodne vzít osud do vlastních rukou a vydá se hledat manžela do nelítostných hor, sama se však ocitá na hranici mezi životem a smrtí. Fyzicky a psychicky vyčerpaná potkává dva muže, kteří jí podávají pomocnou ruku. Jsou to však opravdu lovci hledající posledního vlka, nebo číhají na něco jiného? Že by právě na jejího manžela? A co když má být jejich kořistí i ona?... celý text

Romány Thrillery Literatura slovenská
Vydáno: , Baronet

Vlčia hora , 2018

knihomolkadorfa
26.01.2020 2 z 5

Nooo, tak tohle bylo hodně nepravděpodobné. Hlavní hrdinka zřejmě úplně mimo, ale jinak Superman v sukních. Měla jsem problém dočíst. Další knihy od autorky vyhledávat nebudu.

zdehan
20.01.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila takový menší horor.

alnahu
08.01.2020 4 z 5

Od této slovenské autorky jsem četla knihu ze života a líbila se mi ,proto jsem tentokrát sáhla po dalším jejím titulu .I když se jednalo o thriller se skoro hororovým nádechem,tak se mi kniha líbila ,bylo to opravdu napínavé čtení až do konce i když neuvěřitelný příběh.

kackahracka
28.12.2019 4 z 5

Mě se to teda líbilo. Jo, chvílema to skřípalo, chvílemi to byla vyloženě blbost, ale docela významnou část knížky jsem jí nedokázala odložit. Miša, coby slovenská odnož Chucka Norrise, byla dokonalá. Jako čtení na dovolenou, někam na odlehlou chatu, prostě doporučuju:)

Daku
19.12.2019 1 z 5

Už hodně dlouho, se mi nestalo, abych knihu nedočetla. Ale tohle jsem opravdu nedala a skončila jsem u 3 kapitoly.

orangerose
19.12.2019 4 z 5

Začátek 5 kapitol nic se nedělo, pěkně zamotany děj, její manžel byl psychos - neprozradím dal nic

Evitsa
15.12.2019 2 z 5

Kniha byla JINÁ...??
Asi po 2 kapitolach jsem knihu odložila,protože jsem si myslela,že zrovna na ní nemám náladu.
Po pár měsících jsem se hecla,že to konečně dočtu a musím říct,že tato kniha mě pouze jen utvrdila,že česko-slovenský spisovatelé nejsou nic pro mě.
Ani nevím jak to hodnotit...
Přijde mi,že nějací autoři to píší pod vlivem drog a nebo jiných návykových věcí...

Ms.Iris
02.11.2019 4 z 5

Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Napínavá, pútavá... čítala sa ľahko a určite nenudila.

kachnat
27.10.2019 5 z 5

Přečetla jsem za jedno odpoledne. Sice jsem brzy veselé kdo za tím vším je, ale i tak mě bavilo knihu číst. Napínavé psané, překvapivý konec, nikoliv úplný happyend.

L.Helena
06.10.2019 4 z 5

Dobrá knížka, čtivá, napínavá..., nevšední prostředí a příběh rozhodně zajímavější, než mnohé světové thrillery. Greg mi byl nesympatický od první kapitoly a nechápala jsem, co k němu Míšu může tak dlouho poutat, ale asi i takový typ chlapa může některé ženy přitahovat.

sezanka
01.10.2019 1 z 5

Původně jsem si říkala, že by to mohla být zajímavá kniha. Už po prvních stránkách jsem musela názor změnit. Po dočtení jsem z knihy zklamaná. Hlavní postava se mi zdála otravně naivní a celý příběh přitažený za vlasy. Znovu bych se do čtení nepustila.

Digi28
21.09.2019 2 z 5

Kniha mě celkem iritovala. rozmazlená hrdinka Miška, naivni a poslušná na slovo. Nemohla jsem z pasáží kde pořád jen křičela jak smyslu zbavená . Naopak její manžel Greg neskutečný buran O takového chlapa bych si v životě ani kolo neopřela. Opravdu nechápu Michaelu. Kniha Mi doslova pila krev , nutila se ke čtení. Vlk zachranař mi do knihy taky priliš neseďĕl. Chovani vlka ve volne prirode je podstatne jine. Tohle byla spíš pohadka. Od knihy jsem Očekávala mnoho a velice me zklamala. Konec byl tak nějak zajimavy no... nevim velke zklamání

mysterygirl
20.09.2019 1 z 5

Divočina,pritazena za vlasy, zacatek se mi libil, zbytek vubec

ennlady
19.09.2019 1 z 5

Ne, tak mně se knížka skoro vůbec nelíbila. Nechci popisovat důvody, abych toho moc neprozradila, ale bylo to celé takové přehnané, zvlášť některé věci, a chování Miši mi přišlo úplně pitomé. Omlouvám se těm, kterým se to líbilo, každý máme jiné "chutě".

janina66
17.09.2019 5 z 5

Kniha se mi moooc líbila. Výborně se četla a byla napínavá. Přečtena za den. Sice jsem si myslela, kdo za tím je, ale nesnižuje to napětí.

keiko33
13.10.2018 5 z 5

Na to, ze autorka pise skor romany pre zeny, milo prekvapila. Pri trilleroch je dolezite mrazenie a prekvapenie. A to autorka zvladla velmi dobre. Kedze som od knihy nic neocakavala, tak ma dostala. Precitane behom dna.