Magická cesta

Magická cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226764/bmid_magicka-cesta-NSj-226764.gif 4 56 10

Vládci Sedmihoří série

< 2. díl

Příběh plný odvahy, napětí a magie! Dobrodružství v Sedmihoří pokračuje! Tajemná kniha Tartaru znovu ožívá a zlo začíná mít opět převahu nad dobrem. Sára s Ondrou se vracejí do boje proti temným silám. Musí získat pět magických schopností, díky kterým mohou Sedmihoří zachránit. Povede se sourozencům získat tyto zvláštní dovednosti? Mohou se tak obyčejní smrtelníci stát mocnými mágy? Závěrečná část dvoudílné série. Vydejte se do Sedmihoří i vy a staňte se hrdinou! Na www.fragment.cz si zdarma stáhněte stolní hru s podrobnými pravidly a herním plánem.... celý text

leoni555
10.01.2015 5 z 5

Opět skvěle napsané, z pokračování dobrodružství Sáry a Ondry jsem nadšená. Po první knize Diamantová cesta, kterou jsem si zamilovala mě potěšilo i skvělé pokračování :)

pichcilka
29.07.2014

Knihu mi koupila kamarádka před lety a až tet jsem se rozhodla že si jí předčtu. Trvalo sice pár kapitol než jsem se do knížky začetla ale potom už to šlo lehce a já jsem byla spokojená.

NeznámáL
29.05.2014

Obě dvě knihy série mi přišly super. A že české autory vážně nemusím. Četla jsem ji sice už před pár lety, ale děj mám pořád živě v mysli. Určitě bych byla ráda, kdyby bylo i pokračování.

Atík
31.01.2013

Sarumane: Tak proc to sem pises a jestli si to myslis je to jen tvuj nazor ale nam kterym se ta kniha libila ji stejne neznechutis i kdybys chtel. Pro mne to bylo a je skvele dilo a dofam ze byde pokracovani :)

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Druhá kniha ze ságy Vládci Sedmihoří se mi líbila asi tak stejně jako předchozí díl.Znovu opakuji,že na to ,že ji napsala česká spisovatelka,tak se mi moc líbí.Rozhodně i doporučuji.Hlavně děti si ji zamilují. ;)

Dorothea
04.03.2012 odpad!

U mě to byl propadák Sára byla ještě víc levá, než v prvním díle a Ondra všechno udělal za Sáru.

Lusa
07.04.2011 5 z 5

Krásné pokračování Sáry a Ondry, opět zvítězilo dobro nad zlem :))
čekám na pokračovní, tedy doufám, že nějaké bude, ale určitě bude :))

smetyl
12.03.2011 2 z 5

Knížka mi přišla psána ve spěchu a bez autorčiny radosti z práce. Přišlo mi to jako velmi strohé a narychlo dokončené dílo.

Sonna
30.11.-0001 5 z 5

Magická cesta je jedna z nejlepších knih vůbec.Předchozí díl se mi ale líbil víc :)

Saruman
30.11.-0001

Magickou cestu raději nehodnotím, protože po naprosto otřesné Diamantové cestě by mě nikdy nenapadlo, že bych si ji měl vůbec přečíst.

Kniha Magická cesta je v