Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Za Sherlockem Holmesem a dr. Watsonem přichází doktor Mortimere, aby je upozornil na starodávnou pověst o psu, který vraždí členy rodu Baskerville. Nejslavnější dobrodružství Sherlocka Holmese opět ožívá v nové (a nutno dodat poněkud provokativní) komiksové adaptaci. Říkáte, že ten příběh znáte? Předpokládáte, že vás nemůže ničím překvapit? Nikdy nic nepředpokládejte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145558/sherlock-holmes-pes-baskervillsky-k-Iay-145558.png 4.664
Série:

Victoria Regina 3.


Žánr:
Dobrodružné, Komiksy, Literatura česká

Vydáno: , Alpress
Originální název:

The Hound of the Baskervilles, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Sherlock Holmes: Pes baskervillský (komiks)

evickakyticka
26.07.2020

Psa baskervillského snad známe všichni, proto k ději není co dodat. Trochu jiné podání ale neubírá na kráse. Našla jsem ji v dětském oddělení, ale já bych ji klidně nechala v dospělém. V závěru si můžeme v komiksu zahledat různé maličkosti, na které autor v závěru poukazuje. Super.

ADE138
01.04.2020

Skvělé zpracování známého detektivního příběhu. Jako bonus navíc je v něm ukryto hodně narážek a odkazů na autorovy další komiksy.


akinomV
25.10.2019

První zkušenost s komiksem (když nepočítám v dětství Čtyřlístek a Rychlé šípy) :-) a moc se mi to líbilo. Hned jsem si pustila i film a klobouk dolu jak je to věrně zpodobněné.

chodícírohožka
10.02.2017

Povedené komiksové přepracování legendárního "Psa Baskervillského". Hezky zpracované a rozhodně neméně čtivé než originální román.

ZuzanaMrh
30.09.2015

Jsem milovnice spíše klasické literatury a vůbec mám problém brát komiksy jako literaturu. Nicméně přesto ráda sáhnu po dobrém komiksu (pro změnu). A musím říct, že ty od pana Kopla jsou více než zdařilé... takže se těším na každý další, který s dětmi "splašíme" v knihovně.

zuzana13
19.08.2015

Skvěle nakreslení komiks, který má napětí a vtip. Doporučuji.

ondrash77
23.12.2013

Koplův Holmes je skvělá zábava, ať se bavíme o příběhu nebo o použité malbě. Výtvarné pojetí představuje styl, se kterým se nesetkáváme každý den. Jediná potíž zůstává ve formátu. Je tady tolik drobností a detailů, kterých si na formátu A4 sotva kdo všimne. Ani zmíněná malba tady nemá prostor, jaký by si zasloužila.

RaptoR
15.12.2013

výborné počtení. Rozhodně netradiční pohled na známou knihu. Provázaností s ostatními díly té doby mi připomínal Moorea. A to je jedině dobře :)

1

Doporučujeme

Rychlé šípy
Rychlé šípy