Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438237/bmid_bentley-OFZ-438237.jpg 4 757 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí na „ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od toho jeho naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit to, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Bentley , 2018

rampapa
01.04.2020 5 z 5

Nádherný příběh do téhle knížky a do autorky jsem se opět Zamilovala a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Aidenovi. Příběh Bentleyho a Emmy mě tak nadchnul že nevím jestli vydržím čekat na další díl. Knížku velmi doporučuji.

jani.ruzicko
30.03.2020 4 z 5

Není to ten typ příběhu, který Vás dostane do kolen. Je to taková pěkná, milá oddechovka a já si to vlastně užila =)

Postavy mi byli hodně sympatické a určitě i proto se příběh četl tak lehce. Myslím, že hned od začátku je jasné, kdo bude ten padouch, ale nevadilo mi to.

Moc se těším na příběh o Aidenovi! )

LenRan
30.03.2020 4 z 5

Líbilo se mi to, i když poslední dobou mám pocit, že na světě není nikdo jiný než sirotci nebo se romány píší jen o nich? :)
Hlavní hrdinové byli sympaťáci, všechno bylo tak akorát, těším se na další díl.

Majuš333
30.03.2020 5 z 5

Oddychová jednohubka, ktorá sa číta sama. Krátky únik od zvrátenej reality, ktorá nás v tomto období tvrdo sužuje...
Bentleyho a Emmy som si obľúbila hneď na začiatku :) Teším sa na pokračovanie v podobe Cami a Aidena :)

NikolaSkop
30.03.2020 4 z 5

Takova lehká oddechovka,. Ve ktere snad každému dojde, po první kapitole jak bude probíhat děj. Jsem ale zvědavá na pokračování,.. Teším se až zjistím co přesně trápí Aidna. :)

EvaSupovic
28.03.2020 5 z 5

Jako první díl ze série a těším se že jste na další. Emmy a Bentley mě moc bavili.

Janesapka
28.03.2020 5 z 5

Krásná knížka, za mě super..

Evka3814
28.03.2020 5 z 5

Tááák, za mě super kniha. Předvídatelná ale pohlcující. Emmy jsem si hned oblíbila tak jako ostatní. Je to fajne parta,bavilo mě to jejich hašteření:)Už se nemůžu dočkat dílu o Aidenovi;)

ElikaS
27.03.2020 3 z 5

Je to příjemná oddechovka, ktera se čte rychle a skoro sama. Děj není nijak převratný a detektivní zápletka je jasná a předvídatelná hned od začátku. Přesto jsem si knížku užila, pobavila se u ni a těším se na Aidena.

Suin
26.03.2020 2 z 5

Bohužel, taky se nudím už od první stránky. Jsem na kapitole 9 a ani nevím jestli to dočtu, možná jen z principu jelikož nemám ráda nedočtené knihy. No... i to se občas stává.

sofie92
25.03.2020 1 z 5