Vesmírný objednávkový servis

Vesmírný objednávkový servis https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217686/mid_vesmirny-objednavkovy-servis-rOE-217686.jpg 4 35 4

Co je třeba udělat, aby se náš život naplnil zázraky. „Slunce ti leží u nohou a hvězdy padají do klína.“ Přesně takový život si člověk může objednat, tvrdí autorka. Kde a jak, to popisuje ve svém návodu co dělat, chceme-li, aby byl náš život plný zázraků. Nemějte obavy, žádná dřina to není. Hlavní zásada autorky totiž zní: „Hlavně se při tom moc nenamáhat“. Místo toho jde jen o to, jak udělat z této cesty ke stále jednoduššímu, šťastnějšímu a uspokojivějšímu životu radostné a pestré dobrodružství s mnoha napínavými objevy. Bärbel Mohr se v knize také nezapomíná vypořádat se všemi námitkami a údajnými překážkami, které by mohly omezit možnosti vesmírného objednávkového servisu nebo je dokonce znemožnit. „Dosahujeme-li něčeho těžce a s velkou námahou, chce nám tak život sdělit, že jsme na špatné cestě a že existuje cesta lepší.“ Kniha pro ty, kteří si chtějí naplnit život radostí, láskou a prosperitou bez zbytečné námahy.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Anag

Der kosmische Bestellservice , 1996

PavlínaAlžběta
03.12.2017 3 z 5

Zakusila jsem i tuto knihu jakožto přej si a bude ti dáno. Několik podobných knih jsem četla, které se mě líbily a "fungovaly" :). Autorka se snaží neustále čtenáři vysvětlovat velmi lehký postup až na způsob hraní dítěte, nekonečně zážitků a rad, ale já jsem se nemohla a nemohla začíst... kniha pro mě byla nekonečnou a to je při tom tenká "jednohubka". Od autorky mám ještě jednu knihu a zatím ji nechávám v knihovně. V tomto žánru jsou mnohem lepší knihy, které se lépe čtou a čtenář při čtení z nich má i větší radost, naději apod. Zde jsem neměla nic z toho, jen jsem netrpělivě čekala na dočtení. Bohužel.

CharlieLN
23.08.2014 odpad!

Pro mě nudně napsané, ani jsem to nedočetla. Jiné knihy na toto téma jsou mnohem lepší.

Dandy1
05.07.2012 4 z 5

Po přečtení je možné dívat se na svět více optimisticky.

kuti
20.06.2012 4 z 5

Stojí za přečtení. Obsahuje jednoduchý návod, který stojí za zkoušku. Tuhle myšlenku zpracovalo už hodně autorů různými způsoby. Ale tahle knížka o tom pojednává tak čtivě a zjednodušeně, že každý hned pochopí o co jde a jak na to.