Vesmírný objednávkový servis

Vesmírný objednávkový servis https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32455/vesmirny-objednavkovy-servis-32455.jpg 4 35 4

To, co si z vesmíru "objednáme", to také dostaneme; kniha nám poradí, co je třeba udělat, aby se náš život naplnil zázraky.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , FINIDR

Der kosmische Bestellservice , 1996

PavlínaAlžběta
03.12.2017 3 z 5

Zakusila jsem i tuto knihu jakožto přej si a bude ti dáno. Několik podobných knih jsem četla, které se mě líbily a "fungovaly" :). Autorka se snaží neustále čtenáři vysvětlovat velmi lehký postup až na způsob hraní dítěte, nekonečně zážitků a rad, ale já jsem se nemohla a nemohla začíst... kniha pro mě byla nekonečnou a to je při tom tenká "jednohubka". Od autorky mám ještě jednu knihu a zatím ji nechávám v knihovně. V tomto žánru jsou mnohem lepší knihy, které se lépe čtou a čtenář při čtení z nich má i větší radost, naději apod. Zde jsem neměla nic z toho, jen jsem netrpělivě čekala na dočtení. Bohužel.

CharlieLN
23.08.2014 odpad!

Pro mě nudně napsané, ani jsem to nedočetla. Jiné knihy na toto téma jsou mnohem lepší.

Dandy1
05.07.2012 4 z 5

Po přečtení je možné dívat se na svět více optimisticky.

kuti
20.06.2012 4 z 5

Stojí za přečtení. Obsahuje jednoduchý návod, který stojí za zkoušku. Tuhle myšlenku zpracovalo už hodně autorů různými způsoby. Ale tahle knížka o tom pojednává tak čtivě a zjednodušeně, že každý hned pochopí o co jde a jak na to.

esoterismus, ezoterika

Bärbel Mohr
německá, 1964 - 2010
2001  77%Objednáváme si z vesmíru
2001  76%Vesmírný objednávkový servis
2010  93%Sex jako v sedmém nebi
2008  74%Reklamace do vesmíru
2009  93%Děti světla

Kniha Vesmírný objednávkový servis je v