Věrný čtenář

Věrný čtenář https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438181/bmid_verny-ctenar-DHL-438181.jpg 3 126 126

Jessica Niemi série

Žena slavného spisovatele Rogera Koponena je zavražděna v jejich luxusním domě na břehu zamrzlého zálivu. Na sobě má slavnostní šaty a ve tváři hrůzostrašný škleb. Případu se ujímá mladá inspektorka Jessica Niemi. Brutálních vražd postupně přibývá a záhy je jasné, že je na stopě sériového vraha. Nejedná se přitom o nahodilé vraždy, záhadný pachatel se vždy inspiruje hrůznými činy popsanými v Koponenových thrillerech. Je šílený, nebo jde o něco osobního? Podaří se Jessice zastavit vraha, který zná každičký detail knih dokonce lépe než sám autor?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Uskollinen lukija , 2019

Lóra1961
01.06.2020 4 z 5

1 hvězda dolů za divný konec, jinak čtivé, napínavé.

Marokoko92
08.05.2020 4 z 5

Super, ale co ten konec?

ladyfromskye
03.05.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Mrazivé. Děsivé. Geniální. Literární událost roku!
Tohle není jen tak nějaký thriller. Tohle je příběh s hororovými a psychologickými prvky a s několika dějovými liniemi a mnoha drobnými linkami, které se protnou v grandiózním závěru, díky němuž se vám tahle kniha na týdny doslova zažere pod kůži a věřte, že jen tak seškrábnout nepůjde.
Netrpělivě očekávám další knihu autora. Ale setkat se s ním? Poprvé v životě říkám ne! Co kdyby jen z jediného pohledu zjistil, kde bydlím, a vyřídil si to se mnou stejně jako ve své knize?
P. S. Málem bych zapomněla. Velká pochvala tvůrci obálky Ondřeji Mikuleckému, opravdu moc se povedla! Za mě nejkrásnější obálka ze všech vydání.

JustWomen
29.04.2020 4 z 5

Mohlo to být skvělé, fakt čtivé dějové linie, postavy, čarodějnice - líbilo se mi to, ale co ten konec? Může mi někdo vysvětlit, proč se celou dobu zabíjelo a proč? Prosím autora, aby to dopsal ...

Monačte
20.04.2020 5 z 5

Asi se mi ty horory začínají líbit. Cože, že je to severský thriller? Krimi? Detektivka? No jasně, to taky, ale pro mě je to horor. Jako pardon – jsou tam čarodějnice a bála jsem se. Zlášť poslední část, kdy se to všechno semele tak rychle, že se nemůžete jít ani vyčůrat! Zaprvé nechcete odložit knihu a zadruhé se bojíte, protože ve stoupačkách klidně může někdo číhat, žejo.

MarKy95
17.04.2020 4 z 5

Tak to bylo super. Kniha se četla fakt rychle, a furt mě to nutilo číst a číst. I když ten konečně jsem upřímně moc nepobrala.