Číhání ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Dokonce i v tichém Vermontu mohou poklidnou přítomnost rozvrátit hrůzné činy z minulosti. Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to vře. Staří přátelé si nemohou přijít na jméno. Probouzí se strach, předsudky a násilí. Když je tedy v domě advokáta, který se v případu výrazně angažuje, brutálně zavražděna mladá dívka, detektiv Sonja Testová nabude přesvědčení, že vražda musí mít s ostře sledovanou kauzou nějakou spojitost. Jenže jak se mladá Sonja Testová noří do svého prvního vyšetřování vraždy hlouběji, odhaluje děsivé činy skryté po celá desetiletí a zjišťuje, že za idylickou tváří městečka se ukrývá temnota a zlo páchané na nevinných. A Sonja, matka dvou dětí, udělá všechno pro to, aby nevinné ochránila....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396542/big_cihani-pIF-396542.jpg 4.1202
Série:

Vermontský cyklus 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Host
Originální název:

Lie In Wait, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha Číhání

danielosbourne
16. října

Já jsem velice spokojený, nenápadná detektivka, jejíž anotace by mohla vyznít nudně, ale ve skutečnosti je to skvěle vystavěná a vymyšlená detektivka, která se nezaměřuje jen na to, kdo stojí za vraždou mladé dívky, ale přináší celkový vhled do života několika postav jednoho odlehlého městečka ve Vermontu. Kniha se skvěle četla, postavy vyšetřovatelů byly sympatické a velice mě potěšilo, že napětí bylo udržováno až do poslední stránky. Po všech těch sériových vrazích a neskutečné brutalitě bylo příjemné si přečíst něco lehčího na psychiku, ale s o to propracovanějším dějem. Určitě si rád přečtu i autorovi další knihy.

Gibis
29. srpna

Tak já nevím. Četlo se to opravdu skvěle, rychle příběh odsýpal díky převládající přímé řeči, nechybělo napětí, Sonja mi byla sympatická i se všemi svými pochybnostmi. Jen mě zklamal konec. Já asi potřebuju mít vyřešenou tu spravedlnost :) Nevím jestli to brát jako konec otevřený a čekat pokračování v dalším díle nebo ne.


NADEI
23. května

Velmi dobře vystavěná detektivka s dobrým námětem. Souvisí mrtvá dívka s legalizací homosexuálů, komu překážela ? Na povrch vyplouvají dávné křivdy a Sonja Testová se ujímá nelehkého úkolu. Super, doporučuji

yellow
06. května

Napínavý příběh, kdy jsem do poslední chvíle nevěděla, kdo je vrah.

bigben
16. března

Nadšená ze závěru, kde se vše odhalilo až na posledních stránkách..tak to má být...to já ráda...

prestiggio
23. ledna

Prvý diel ma vôbec neoslovil. Táto časť však bola o niečom inom. Obľúbila som si detektívku Sonju, aj vďaka jej záľube.

SilvieSisinka
30.07.2020

Trošku roztáhle psaní. Napínave, zápletka dobrá. Četlo se to samo.

perpe2a
19.07.2020

Bohužel všeobecné nadšení nesdílím. Za mě průměrný thriller, kterému chyběla hloubka rozpracování postav a děje. Naopak některé věci tam byly zcela nadbytečné.

1